Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 11 april 2018

D1 Nybegynner

1 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering21.0113.38
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK29.24+8.2319.05
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK29.40+8.3919.15
4Maren AanonsenØyestad IF allianse38.40+17.3925.06
5Maline DuusIK Grane Arendal Orientering40.03+19.0226.00
6Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering41.31+20.3026.57
7Pia ØlbergIL Imås42.44+21.4327.44
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK44.47+23.4629.04
9Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK44.54+23.5329.09
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianseikke startet
Venke JohansenHisøy OKikke startet
Alma Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet
Frida Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet
Helle Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet

D2 C-nivå

1 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke WernersenØyestad IF allianse33.0620.49
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse35.07+2.0122.05
3Marita AanonsenØyestad IF allianse36.53+3.4723.11
4Gunda BringsverdLia IL58.13+25.0736.36
5Wenche UlvshusIL Imås58.19+25.1336.40
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D3 B-nivå

2 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin SteenIF Trauma39.4516.21
2Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse40.05+0.2016.29
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK42.44+2.5917.35
4Henriette OlsenIF Trauma43.03+3.1817.42
5Anne Karin StigemoIL Imås43.35+3.5017.56
6Kristine NygårdBirkenes IL44.34+4.4918.20
7Tove FossnesHisøy OK44.49+5.0418.26
8Liv HorntvedtIL Imås50.03+10.1820.35
9Nora JohansenHisøy OK50.54+11.0920.56
10Ingeborg BøbelIL Imås52.08+12.2321.27
11Ann Mari StudsrudHisøy OK56.20+16.3523.10
12Ellen SundsdalNOTEAM57.17+17.3223.34
13Ingrid MosfjellBirkenes IL1.02.48+23.0325.50
14Marie JørgensenHisøy OK1.09.27+29.4228.34
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Elin Okkenhaug BratlandIF Traumaikke startet

D4 A-nivå kort

3 450 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada Helene OlsenIF Trauma40.1911.41
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK42.19+2.0012.15
3Marianne HaugeHisøy OK45.42+5.2313.14
4Mia HirschIF Trauma46.47+6.2813.33
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL46.53+6.3413.35
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.41+12.2215.16
7Ragnhild HaldKristiansand OK53.27+13.0815.29
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK54.20+14.0115.44
9Tone HirschIF Trauma55.16+14.5716.01
10Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59.09+18.5017.08
11Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering59.25+19.0617.13
12Kari Timenes LaugenIL Imås1.02.41+22.2218.10
13Johanne TerjesenØyestad IF allianse1.05.39+25.2019.01
14Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.25.59+45.4024.55
Sigrun ErlandsenHisøy OKikke startet
Åshild SimonsenIL Imåsikke startet

D5 A-nivå lang

4 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38.479.16
2Karine VestølVegårshei IL43.08+4.2110.19
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48.04+9.1711.29
4Malin HaugeHisøy OK56.49+18.0213.35

H1 Nybegynner

1 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering23.3615.19
2Magnus Kleppe BrunvandIL Imås24.32+0.5615.55
3Heine Johansen SmedsaasHisøy OK24.37+1.0115.59
4Otto Johansen SmedsaasHisøy OK27.18+3.4217.43
Erik Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert
206358 U1 Ukjent løper206358NOTEAMutenfor konkurranse

H2 C-nivå

1 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering37.4723.45
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering37.4723.45
3Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma39.38+1.5124.55
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering48.50+11.0330.42
5Inge KlepstadLia IL56.56+19.0935.48
255370 U1 Ukjent løper255370NOTEAMutenfor konkurranse

H3 B-nivå

2 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås34.1714.06
2Reidar GrøsleAustre Moland IL40.51+6.3416.48
3Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering41.04+6.4716.53
4Thomas H FossnesHisøy OK41.31+7.1417.05
5Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering42.10+7.5317.21
6Bjørn BratlandIF Trauma42.30+8.1317.29
7Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering44.47+10.3018.25
8Torstein Thorsen EkernHisøy OK48.03+13.4619.46
9Ben JonesIK Grane Arendal Orientering49.10+14.5320.13
10Nils-Henrik PedersenHisøy OK49.52+15.3520.31
11Åge AashamarFlosta IL51.49+17.3221.19
12Elias SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1.06.50+32.3327.30
130775 U1 Ukjent løper130775NOTEAMutenfor konkurranse
189729 U1 Ukjent løper189729NOTEAMutenfor konkurranse
255369 U1 Ukjent løper255369NOTEAMutenfor konkurranse
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianseikke startet
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H4 A-nivå kort

3 450 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Tore SundquistØyestad IF allianse40.1511.40
2Fredrik StudsrudHisøy OK41.42+1.2712.05
3Kjell SandåkerIL Imås44.08+3.5312.47
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering45.28+5.1313.10
5Øyvin SimonsenIL Imås46.23+6.0813.26
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse46.31+6.1613.28
7Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49.00+8.4514.12
8Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering50.40+10.2514.41
9Steinar FjeldbergHisøy OK51.56+11.4115.03
10Jan Petter LaugenIL Imås52.35+12.2015.14
11Inge HaugeHisøy OK52.41+12.2615.16
12Kåre JørgensenHisøy OK53.09+12.5415.24
12Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering53.09+12.5415.24
14Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering53.23+13.0815.28
15Georg SmedsaasHisøy OK54.09+13.5415.41
16Inge SkjæveslandIF Trauma55.05+14.5015.57
17Ole-Herman CappelenHisøy OK56.45+16.3016.26
18Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering59.49+19.3417.20
19Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.00.20+20.0517.29
20Glenn SolbergFroland IL1.00.49+20.3417.37
21Helge KristensenOK Sør1.03.10+22.5518.18
22Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering1.05.35+25.2019.00
23Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.09.23+29.0820.06
24Erling LauvrakIL Imås1.10.01+29.4620.17
25Vidar Taxt LølandHisøy OK1.11.22+31.0720.41
26Stein Reinholt JensenLia IL1.12.02+31.4720.52
27Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.14.01+33.4621.27
28Rolf MikkelsenIL Imås1.24.19+44.0424.26
Øyvind BratlandIF Traumadiskvalifisert
120419 U1 Ukjent løper120419NOTEAMutenfor konkurranse
202 U1 Ukjent løper202NOTEAMutenfor konkurranse
236440 U1 Ukjent løper236440NOTEAMutenfor konkurranse
471133 U1 Ukjent løper471133NOTEAMutenfor konkurranse
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H5 A-nivå lang

4 180 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma37.278.57
2Jon NilsenVegårshei IL38.03+0.369.06
3Holger HottKristiansand OK40.58+3.319.48
4Anders VestølVegårshei IL42.21+4.5410.07
5Jon BjørgumKristiansand OK42.27+5.0010.09
6Erling FredriksenIF Trauma42.42+5.1510.12
7Kristian PyttenKristiansand OK43.10+5.4310.19
8David RundeKristiansand OK43.11+5.4410.19
9Asgeir Reiersen JensenIF Trauma44.02+6.3510.32
10Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.57+9.3011.13
11Brage TakleIF Trauma47.28+10.0111.21
12Per Kristian TømtIL Imås47.40+10.1311.24
13Mads Henrik SandnesHope IL49.57+12.3011.56
14Sten Åge NygårdseterVegårshei IL50.19+12.5212.02
15John RundeKristiansand OK50.45+13.1812.08
16Oluf BøckmanKristiansand OK51.20+13.5312.16
17Geir BråtenVegårshei IL52.45+15.1812.37
18Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse53.28+16.0112.47
19Steinar AasBirkenes IL53.31+16.0412.48
20Helge FossøyØyestad IF allianse53.47+16.2012.52
21Ole Petter VestølVegårshei IL56.58+19.3113.37
22Svein RoslandHope IL59.46+22.1914.17
23Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.14.17+36.5017.46
24Finn PettersenGjerstad IL1.15.32+38.0518.04
Jan Vidar WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert
253873 U1 Ukjent løper253873NOTEAMutenfor konkurranse

N1 Nybegynner

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MolundIL Imås42.4427.44
2Tiril MolenIF Trauma48.28+5.4431.28
Pia MolandIF Traumaikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor