Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: Hope IL
Dato: onsdag 6 juni 2018

D1 Nybegynner

1 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering25.2919.36
2Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL31.28+5.5924.12
3Maren AanonsenØyestad IF allianse34.14+8.4526.20
4Hellene ThobjørnsenLaget IL42.53+17.2432.59
Annimen FosnesHisøy OKdiskvalifisert

D2 C-nivå

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse46.5019.30
2Marita AanonsenØyestad IF allianse59.05+12.1524.37
3Kristina Fidje GrytingGjerstad IL59.43+12.5324.52
4Rikke WernersenØyestad IF allianse1.00.59+14.0925.24
5Gerd YttervikHisøy OK1.06.34+19.4427.44
6Trine JacobsenHope IL1.08.40+21.5028.36
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D3 B-nivå

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse42.2815.43
2Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL48.45+6.1718.03
3Ingeborg BøbelIL Imås1.17.29+35.0128.41
4Anne Karin StigemoIL Imås1.18.30+36.0229.04
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.19.45+37.1729.32
6Ann Mari StudsrudHisøy OK1.58.49+1.16.2144.00
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKutenfor konkurranse

D4 A-nivå kort

4 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NøvikNydalens SK1.03.2114.21
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.22.00+18.3918.35
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.39.14+35.5322.30
4Marianne HaugeHisøy OK1.41.17+37.5622.58
5Tone HirschIF Trauma1.44.26+41.0523.40
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

5 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.20.5214.05
2Malin HaugeHisøy OK1.22.26+1.3414.21
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert

H1 Nybegynner

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund HelsørFroland IL29.2822.40
2Didrik GauslåFroland IL30.06+0.3823.09
3Torbjørn LøddesølNOTEAM45.13+15.4534.46

H2 C-nivå

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SvenningNOTEAM45.5819.09
2Torbjørn SollieHope IL59.20+13.2224.43
3Simen GloppeHope IL59.23+13.2524.44
4Øyvind SollieHope IL59.38+13.4024.50
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orienteringbrutt

H3 B-nivå

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav SmestadGjerstad IL56.4321.00
2Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.09.05+12.2225.35
3Per Magne HoffHisøy OK1.10.40+13.5726.10
4Henrik Andreas TømtIL Imås1.22.28+25.4530.32
5Rune LandsverkØyestad IF allianse1.27.54+31.1132.33
6Reidar GrøsleAustre Moland IL1.45.54+49.1139.13
7Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.58.01+1.01.1843.42
Geir Henrik HirschIF Traumautenfor konkurranse

H4 A-nivå kort

4 410 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering56.1712.45
2Ole Marius SandnesHope IL1.08.26+12.0915.31
3Lars Tore MeselHope IL1.11.45+15.2816.16
4Øyvin SimonsenIL Imås1.12.32+16.1516.26
5Arvid SollieHope IL1.13.29+17.1216.39
6Finn PettersenGjerstad IL1.15.12+18.5517.03
7Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.15.42+19.2517.09
8Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.17.06+20.4917.28
9Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.19.10+22.5317.57
10Widar Taxth LølandHisøy OK1.21.05+24.4818.23
11Thomas H FossnesHisøy OK1.32.35+36.1820.59
12Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.34.01+37.4421.19
13Inge HaugeHisøy OK1.38.37+42.2022.21
14Fredrik StudsrudHisøy OK1.38.45+42.2822.23
15Kristen DalandIL Imås1.41.31+45.1423.01
16Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering1.42.14+45.5723.10
17Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering2.01.30+1.05.1327.33
Tore FidjeGjerstad ILdiskvalifisert
Einar Krafft MyhrenHisøy OKdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

5 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL55.489.43
2Tallak Olav GrytingGjerstad IL1.01.25+5.3710.41
3Olav VestølVegårshei IL1.06.51+11.0311.38
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.27.44+31.5615.17
5Per Kristian TømtIL Imås1.30.44+34.5615.48
6Bjørn Idar SætranIF Trauma1.31.52+36.0416.00
7Øyvind HelsørFroland IL1.44.20+48.3218.10
8Ole Petter VestølVegårshei IL1.45.05+49.1718.18

N1 Nybegynner

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus S. TorbjørnsenLaget IL42.4732.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor