Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Telemark krets

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Telemark krets
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: fredag 5 oktober 2018

D 15-16

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL55.5515.21
2Une HoltermannPorsgrunn OL55.56+0.0115.21

D 17-C

1 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lenka WestinPorsgrunn OL26.2313.40
2Kristin JohanssonHedrum OL28.39+2.1614.50
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL28.44+2.2114.53

D 17-20

4 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise AusenPorsgrunn OL52.3512.29
2Anna MeenPorsgrunn OL1.00.36+8.0114.23

D 21-

4 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.00.3414.23

D 50-

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL52.5814.33
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.07.08+14.1018.26

H 11-12

1 930 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Magnus StoremyrIL Haukenikke startet

H 13-14

2 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK36.2912.29
2Gabriel GjoneSandefjord OK36.37+0.0812.32
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL48.37+12.0816.38
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken48.48+12.1916.42
Christian Fredrik BorgIL Kollikke startet

H 15-16

4 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL48.3211.31
2Åsmund SlokvikNotodden OL1.23.23+34.5119.48

H 17-C

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK25.5913.27
2Ole JohanssonPorsgrunn OL29.41+3.4215.22
John Kristian Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

H 17-20

5 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL52.189.19
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.04.31+12.1311.30
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.09.42+17.2412.25
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.30.28+38.1016.07

H 21-

5 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK57.4610.17
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL58.09+0.2310.21
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi59.12+1.2610.33

H 40-

5 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK57.4210.17
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL59.27+1.4510.35
3Dag AusenPorsgrunn OL1.00.50+3.0810.50
4Tom KristensenLarvik OK1.01.20+3.3810.55
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.30.45+33.0316.10
Jesper FlogstadIL Haukenbrutt
Knut Ivar JohansenSandefjord OKbrutt

H 50-

4 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav GulbrandsenLarvik OK53.0712.37
2Espen RaastadSkien OK1.03.06+9.5914.59
3Jørn MyrlandNotodden OL1.08.01+14.5416.09
4Petter LøeNotodden OL1.23.08+30.0119.44

H 60-

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per FuruheimSkien OK53.2514.40
Kjell HeideIL Haukenbrutt
Sveinung RekaaNotodden OLikke startet

H 70-

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MeenPorsgrunn OL46.1518.48
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.02+7.4721.57
Kay JørgensenPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor