Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 100 års jubileumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 100 års jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: lørdag 2 juni 2018

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn49.41
Dea EikedalenPorsgrunn OL55.03
Solan EikedalenPorsgrunn OL55.04
Amelia EriksenLarvik OK47.25
Christopher EriksenLarvik OK59.06
Halvor GjerdahlBerger og Svelvik OL53.15
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF43.57
Katrine Halaas JohnsrudBerger og Svelvik OL43.28
Julie Økern HågårdKonnerud IL45.00
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL23.38
Simen Trømborg PettersenSande Sportsklubb21.19

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn1.03.24

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn40.19

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL1.05.54

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingvild JohnsenHedrum OL40.33

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marlene SkramdalHedrum OL20.15

D 15-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingrid MobråthenBotne SKikke startet

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.34.05
2Birgit Økern JensenKonnerud IL1.35.42+1.37
3Barbro KvåleHadeland OL1.36.15+2.10
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.52.01+17.56

D 17-A kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.26
2Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.06.02+25.36
3Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1.07.07+26.41
4Elin BordøyHedrum OL1.28.22+47.56
Line NordhaugKonnerud ILikke startet

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tine TrømborgSande Sportsklubb39.20
2Enikø BertalanAsker Skiklubb1.06.49+27.29
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trude HansenBerger og Svelvik OL1.28.31

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari ChristiansenSandefjord OK50.15
2Beth NicolaysenKongsberg OL1.01.18+11.03
3Tove HeimdalKonnerud IL1.04.56+14.41
4Hanne Løver ThonModum OL1.10.00+19.45
5Veslemøy SolbergKonnerud IL1.14.57+24.42
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.15.11+24.56
7Inger-Helene CarlsenSturla, IF1.17.52+27.37

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete S B HoviSkien OK41.40
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.45+16.05
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.11.50+30.10
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Tove DamgaardOL Trollodiskvalifisert
Marianne SpanliLierbygda OLikke startet

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.08.34
2Gerd LangsethLarvik OK1.11.23+2.49
3Birgitte BekkelundRøyken OL1.24.13+15.39

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1.02.03

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ludvig SkramdalHedrum OL31.38

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind HelgerudHalden SK1.00.47
2Aslak HeimdalKonnerud IL1.18.11+17.24
3Trond GjelstadSandefjord OK1.18.34+17.47
4Pål SkogedalAsker Skiklubb1.20.56+20.09
5Håvard HågårdKonnerud IL1.21.39+20.52
6Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.41.59+41.12
7Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.01.28+1.00.41
8Nikolai NordhaugKonnerud IL2.11.31+1.10.44
Joar GjerdahlKonnerud ILdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLdiskvalifisert

H 17-A kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.00.45
2Peter CarlsenSturla, IF1.16.18+15.33
3Ludvig JohnsenHedrum OL1.17.21+16.36
4Eigil Solberg SmøråsKonnerud IL1.22.51+22.06
5Morten AndresenOK Skeidi1.23.18+22.33
6Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.23.28+22.43
7Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.28.35+27.50
8Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.30.36+29.51
Oskar KaaløySandefjord OKdiskvalifisert
Yngve MobråthenBotne SKikke startet
Oliver DraveckyOL Trolloikke startet

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian TrømborgSande Sportsklubb43.43
2Andreas PlaianNOTEAM52.16+8.33
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ole Kristian V BangåsBotne SKikke startet

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helge GisholtOK Skeidi1.09.45
2Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.18.09+8.24
3Tom KristensenLarvik OK1.39.56+30.11
4Espen JohnsenHedrum OL1.57.08+47.23
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.11.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.20.18+8.35
3Terje UrfjellIL Imås1.22.53+11.10
4Per Erik LarsenSandefjord OK1.32.54+21.11
Bjørnar OlsrødStokke ILikke startet

H 60-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL50.46
2Harald HoviSkien OK54.33+3.47
3Geir Holm GundersenSturla, IF59.31+8.45
4Anton PlaianNOTEAM1.00.22+9.36
5Per SchancheAsker Skiklubb1.06.02+15.16
6Per Ove TransethRøyken OL1.08.36+17.50
7Elling AakreAndebu IL1.13.46+23.00
8Kai MidtskogenBotne SK1.13.49+23.03
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.14.42+23.56
10Martin NaufHedrum OL1.17.23+26.37
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.18.04+27.18
12Roy GjerdingOK Moss1.20.32+29.46
13Jan BøhleOL Trollo1.22.15+31.29
14Axel DamgaardOL Trollo1.22.36+31.50
15Per Dag NordkveldeHedrum OL1.29.58+39.12
16Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.44.19+53.33
17Ragnar Niemi BergStokke IL1.46.51+56.05
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

H 70-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnar HillestadLardal OL47.08
2Dag Rønning JensenOL Trollo47.50+0.42
3Helge FossheimHedrum OL47.51+0.43
4Rolf GjølbergLarvik OK49.58+2.50
5Bjørn W. LudvigsenSturla, IF51.55+4.47
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL54.42+7.34
7Henning GaarderKonnerud IL56.12+9.04
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn58.38+11.30
9Trond WettergreenDriv IL58.57+11.49
10Elling FrøvollSturla, IF1.00.40+13.32
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.04.04+16.56
12Atle SolheimBerger og Svelvik OL1.04.21+17.13
13Lars Martin GjeinStokke IL1.04.27+17.19
14Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.05.26+18.18
15Anton LommeHedrum OL1.07.39+20.31
16Thorolf TrolsrudBotne SK1.08.59+21.51
17Ivar Louis BergSturla, IF1.10.55+23.47
18Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.11.34+24.26
19Eirik EriksenSturla, IF1.15.47+28.39
20Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.29.37+42.29 Last ned GPS-spor i gpx-format
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnikke startet

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.10.04
Odd GunbjørnsenKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor