Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 7
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 25 september 2018

N-åpen

1 860 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leah Myhre LefsakerAndebu IL18.4310.03
2Mia Myhre LefsakerAndebu IL21.05+2.2211.20
3Kristian HaugbergAndebu IL22.43+4.0012.12
4Lars Sørsdal IdlandAndebu IL22.47+4.0412.14
5Oliver LagerSandefjord OK25.33+6.5013.44
6Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn25.51+7.0813.53
7Fredrik BueOL Tønsberg og omegn26.03+7.2014.00
8Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn27.39+8.5614.51
9Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn28.15+9.3215.11
10Halvard Sommerstad-EidAndebu IL28.17+9.3415.12
11Johan Sommerstad-EidAndebu IL28.50+10.0715.30
11Andreas UgelstadOL Tønsberg og omegn28.50+10.0715.30
13Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL29.08+10.2515.39
13Ane UgelstadOL Tønsberg og omegn29.08+10.2515.39
15Marcus WindvikSandefjord OK31.33+12.5016.57
16Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL35.14+16.3118.56
17Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn35.59+17.1619.20
18Christopher EriksenLarvik OK41.41+22.5822.24
19Andreas KristiansenOL Trollo49.59+31.1626.52

D 11-12

1 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK20.2510.34
2Daniella GjoneSandefjord OK24.55+4.3012.54
3Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn33.26+13.0117.19
4Anne HaugbergAndebu IL36.54+16.2919.07

D 13-16C

1 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL19.069.53
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL25.48+6.4213.22
3Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL28.06+9.0014.33

D 15-16

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn32.269.49
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK43.54+11.2813.18
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn47.08+14.4214.16
4Emilie JohansenSandefjord OK50.23+17.5715.16
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn50.26+18.0015.16
Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert

D15B

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn37.1513.01

D 17-

4 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn45.0610.56
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn47.18+2.1211.28
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK56.06+11.0013.36
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert

D 17-C

1 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid FodnæssAndebu IL25.0613.00
2Heidi EriksenLarvik OK26.58+1.5213.58
3Pernille MoltebergHedrum OL28.14+3.0814.37
4Inger MørkSandefjord OK29.01+3.5515.02
5May NordkveldeNOTEAM29.42+4.3615.23
6Sigrun GjoneSandefjord OK30.07+5.0115.36
7Wenche TrollsåsAndebu IL39.18+14.1220.21
8Kari BergLarvik OK42.02+16.5621.46
9Lill DürbeckHedrum OL42.26+17.2021.59
10Kristine Sparre KnudsenStokke IL47.39+22.3324.41
May-Britt SkramdalHedrum OLdiskvalifisert

D 17-N

1 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt ReppesgårdHedrum OL28.1615.11

D 40-

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL41.0512.26
2Anette Kjærås FiringAndebu IL55.54+14.4916.56
3Tone Sølie LysnesHedrum OL57.04+15.5917.17
4Katrine van RaaijHedrum OL59.36+18.3118.03
Kristin BruserødOL Trollodiskvalifisert
Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Hope BeathKartografikurs35.0210.36
2Tiri RebårdSandefjord OK39.06+4.0411.50
3Lill-Ann TorpSandefjord OK41.37+6.3512.36
4Anne NilsenKartografikurs45.37+10.3513.49
5Hilde KløvstadSandefjord OK45.41+10.3913.50
6Åsa JernbergKartografikurs49.06+14.0414.52

D 60-

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Kristin NærumLarvik OK37.3214.09
2Gro EiaOL Trollo42.31+4.5916.02
3Randi HansenStokke IL42.42+5.1016.06
4Elisabeth RødAndebu IL46.31+8.5917.33
5Else StordalOL Tønsberg og omegn57.31+19.5921.42

D 70-

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL41.4615.45
2Gerd LangsethLarvik OK49.38+7.5218.43
3Hjørdis ØvreåsBotne SK57.05+15.1921.32
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.15.03+33.1728.19
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

H 11-12

1 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn27.0314.00
2Jens G. DybvikStokke IL41.36+14.3321.33
Ludvig SkramdalHedrum OLdiskvalifisert

H 13-14

2 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK27.229.34
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34.43+7.2112.08
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn44.15+16.5315.28
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn46.04+18.4216.06
5Brage EikåsSandefjord OK49.35+22.1317.20
6Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn1.02.41+35.1921.55
7Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL1.04.27+37.0522.32

H 13-16C

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn31.4916.29

H 15-16

4 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL32.407.55
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn34.53+2.138.28
3Benjamin GjoneSandefjord OK36.50+4.108.56
4Jonas EikåsSandefjord OK47.51+15.1111.36
5Kristoffer FjæreHedrum OL1.03.59+31.1915.31

H15B

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn37.2013.03
2Gunnar RustanOL Trollo53.57+16.3718.51
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-

4 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanIL Tyrving36.157.40
2Sindre Eia HoltungOL Trollo50.16+14.0110.38
3Martin AskeAndebu IL51.23+15.0810.53
4Hans Olav SkogstadTelenor BIL1.07.06+30.5114.12
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-C

1 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL20.4810.46
2Andreas MarthinsOK Horten24.44+3.5612.48
3Yngve MobråthenBotne SK28.59+8.1115.01
4Jonas Gran MelandsørOK Horten31.26+10.3816.17
Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert

H 40-

4 120 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling LefsakerAndebu IL34.188.19
2Rune Firing HaugbergAndebu IL37.36+3.189.07
3Einar IdlandAndebu IL41.21+7.0310.02
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK43.16+8.5810.30
5Jo Børre EikåsSandefjord OK44.38+10.2010.50
6Eelco van RaaijHedrum OL55.52+21.3413.33
7Atle BorgersenHedrum OL59.23+25.0514.24
8Espen JohnsenHedrum OL1.13.29+39.1117.50
9Magnus LundAndebu IL1.18.10+43.5218.58
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Kjetil EckdahlOK Hortendiskvalifisert
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 50-

4 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar OlsrødStokke IL38.119.16
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn40.02+1.519.43
3Anders HansenAndebu IL55.04+16.5313.21
4Per Einar StrømHedrum OL1.04.36+26.2515.40
Jon Harald BøvreStokke ILdiskvalifisert
Trond GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken Olag32.519.57
2Øivind FadumSande Sportsklubb35.13+2.2210.40
3Kai MidtskogenBotne SK39.52+7.0112.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Elling AakreAndebu IL42.54+10.0313.00
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL43.13+10.2213.05
6Terje MidtbøKartografikurs45.58+13.0713.55
7Sigbjørn MyhreAndebu IL48.29+15.3814.41
8Per Dag NordkveldeHedrum OL56.51+24.0017.13
Per Olav KaasaKartografikursdiskvalifisert
Kristoffer KristiansenKartografikursdiskvalifisert
Kjetil WirakKartografikursdiskvalifisert

H 70-

2 650 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL25.179.32
2Dag Rønning JensenOL Trollo31.17+6.0011.48
3Rolf GjølbergLarvik OK32.09+6.5212.07
4Ragnar HillestadLardal OL36.04+10.4713.36
5Lars Martin GjeinStokke IL36.17+11.0013.41
6Roar LøkenSandefjord OK37.07+11.5014.00
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn37.15+11.5814.03
8Svein Børge HaugbergSandefjord OK37.31+12.1414.09
9Tor Eivind EdvardsenLarvik OK41.29+16.1215.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Magnar ØvreåsBotne SK46.36+21.1917.35
11Svein EriksenLarvik OK46.47+21.3017.39
12Kåre NilsenSandefjord TIF49.10+23.5318.33
13Per Øystein AndersenLarvik OK54.43+29.2620.38
Arne D. ChristensenSandefjord TIFdiskvalifisert
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert

H 80-

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn38.4914.38
2Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn44.24+5.3516.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Magnar ReppesgårdHedrum OL52.02+13.1319.38
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Egil RyghOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Brynjar RøgebergSandefjord TIFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor