Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 6
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

1 830 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK22.5812.33
0Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn37.4920.39
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn32.5217.57
0Alexander DybvikStokke IL21.0211.29
0Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK33.4818.28
0Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK37.4920.39
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn1.05.1435.38
0Ludvik HiisStokke IL24.0513.09
0Teodor HiisStokke IL41.5822.55
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.2813.22
0Karen KlavenesSandefjord OK19.3710.43
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn34.3618.54
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn39.0921.23
0Mathilde KristensenStokke IL25.1813.49
0Truls Christian RevåStokke IL34.4719.00
0Kristian Magnus RåheimStokke IL11.176.09
0Leon Storm RåheimStokke IL29.5416.20
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL16.118.50
0Sturla SigurdssonStokke IL20.5411.25
0Mie SkifjellSkien OK28.1215.24
0Kristoffer Lipha SognNotodden OL24.0513.09
0Lillian Fogt SundelinNotodden OL35.3419.26
0Solveig Fogt SundelinNotodden OL38.0520.48
0Johannes WendtOL Tønsberg og omegn34.3718.54
0Marcus WindvikSandefjord OK22.0012.01
0Emilie V. KnutsenSkien OK28.3115.34
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL24.5013.34
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL24.5213.35
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Emanuel LillevoldStokke ILikke startet

D -10

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Frida Meling LydersenSkien OK1.25.2933.47
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK50.1619.52
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK38.2715.11
0June HestadSkien OK1.17.5330.47

D 11-12

2 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Aakre LeistadSkien OK36.4814.32
2Daniella GjoneSandefjord OK41.20+4.3216.20
3Annika van RaaijHedrum OL50.35+13.4719.59
4Ragne KlavenesSandefjord OK56.43+19.5522.25
5Cathrine SognNotodden OL57.54+21.0622.53
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn58.23+21.3523.04
7Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.06.18+29.3026.12
8Ingvild Buchacz EieNotodden OL1.07.16+30.2826.35
9Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.08.38+31.5027.07
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 11-12N

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maike RöhrsStokke IL22.1811.12
2Hermine GrønnebergHedrum OL26.49+4.3113.28

D 13-14

3 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn34.109.39
2Synne SandvenNotodden OL38.09+3.5910.46
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47.59+13.4913.33
4Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL59.10+25.0016.42
Sigrid Buchacz EieNotodden OLdiskvalifisert

D 13-16C

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL52.5915.26
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1.00.25+7.2617.36
3Marlene SkramdalHedrum OL1.02.19+9.2018.10

D 15-16

4 550 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL41.269.06
2Kristin Melby JacobsenLardal OL44.59+3.339.53
3Eline SchjervenLardal OL50.07+8.4111.00
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK54.09+12.4311.54
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL56.10+14.4412.20
6Ingrid MobråthenBotne SK1.08.56+27.3015.09
7Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.09.24+27.5815.15
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.17.08+35.4216.57
9Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.20.05+38.3917.36
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet

D 17-C

3 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt SkramdalHedrum OL57.2716.44
2Kristin JohanssonHedrum OL1.00.56+3.2917.45
3Anikken Gjein DybvikStokke IL1.05.02+7.3518.57
4Pernille MoltebergHedrum OL1.05.22+7.5519.03
5Inger-Lene FlatinSkien OK1.07.11+9.4419.35
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Inger MørkSandefjord OKikke startet

D 17-N

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit RöhrsStokke IL20.3710.21
2Line Kaupang LyeLarvik OK24.07+3.3012.07

D 17-20

5 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.31.0415.55

D 21-

5 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK1.00.5210.38
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.19.02+18.1013.49
3Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK1.35.50+34.5816.45

D 40-

4 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.17.2917.01

D 50-

4 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK47.0910.21
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL56.39+9.3012.27
3Tiri RebårdSandefjord OK58.38+11.2912.53
4Astrid BrevikStokke IL1.20.45+33.3617.44

D 70-

3 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL1.02.1118.54
2Gerd LangsethLarvik OK1.10.07+7.5621.18
3May Helene HansenSandefjord OK1.19.54+17.4324.17
4Eli KlovningPorsgrunn OL1.41.18+39.0730.47
Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H -10

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sindre FurlandSandefjord OK52.1920.40
0Magnus Buchacz EieNotodden OL1.26.1134.03
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn56.1522.13
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL1.02.0824.33

H 11-12

2 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL33.0213.03
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn35.13+2.1113.55
3Niclas GunnerødStokke IL44.23+11.2117.32
4Gaute NysæterSkien OK45.29+12.2717.58
5Sindre Flatin ErichsenSkien OK46.30+13.2818.22
6Tollef TjentlandLardal OL55.44+22.4222.01
7Jens G. DybvikStokke IL59.19+26.1723.26
8Martin HalvorsenStokke IL1.22.23+49.2132.33
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.58.43+1.25.4146.55

H 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig SkramdalHedrum OL26.4513.26

H 13-14

3 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK33.569.35
2Magnus BrodinPorsgrunn OL41.08+7.1211.37
3Hallvard TjentlandLardal OL41.12+7.1611.38
4Gabriel GjoneSandefjord OK45.22+11.2612.48
5Anders KlavenesSandefjord OK47.13+13.1713.20
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn48.28+14.3213.41
7Theodor BjørkSandefjord OK51.29+17.3314.32
8Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn53.35+19.3915.08
9Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.03.45+29.4918.00
10Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.05.02+31.0618.22
11Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn1.06.07+32.1118.40
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-16C

3 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK50.2014.40
2Martin DybvikStokke IL56.33+6.1316.29

H 15-16

5 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK44.537.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tobias MathisenPorsgrunn OL47.51+2.588.21
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn50.36+5.438.50
4Viljan van RaaijHedrum OL50.40+5.478.51
5Halvard KornmoPorsgrunn OL51.53+7.009.04
6Åsmund SlokvikNotodden OL55.39+10.469.43
7Kristoffer FjæreHedrum OL1.14.47+29.5413.04
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.21.07+36.1414.10
9Hallgeir BrevikStokke IL1.44.42+59.4918.18
10Martin AusenPorsgrunn OL2.22.19+1.37.2624.52

H 17-C

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL47.3013.50
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK1.03.01+15.3118.22
3Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.45.15+57.4530.41

H 17-20

6 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn55.118.28
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.01.57+6.469.30
3Skjalg NysæterSkien OK1.02.00+6.499.31
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.03.42+8.319.47
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.04.28+9.179.54
6Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.09.28+14.1710.40
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.10.02+14.5110.45
8Ludvig JohnsenHedrum OL1.21.38+26.2712.32
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.27.20+32.0913.24

H 21-

6 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK53.368.14
2Helge GisholtOK Skeidi1.03.25+9.499.44

H 40-

5 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag AusenPorsgrunn OL49.528.43
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.08.52+19.0012.02
3Jesper FlogstadIL Hauken1.15.59+26.0713.17
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1.16.49+26.5713.25

H 50-

5 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar OlsrødStokke IL59.0010.18
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.10.41+11.4112.21
3Arne KristensenStokke IL1.14.09+15.0912.57
4Oskar KaaløySandefjord OK2.12.37+1.13.3723.11

H 70-

3 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL41.4212.40
2Helge FossheimHedrum OL45.06+3.2413.42
3Rolf GjølbergLarvik OK47.19+5.3714.22
4Lars Martin GjeinStokke IL47.32+5.5014.26
5Kay JørgensenPorsgrunn OL53.22+11.4016.13
6Ragnar HillestadLardal OL55.31+13.4916.52
7Thorolf TrolsrudBotne SK56.51+15.0917.16
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK58.51+17.0917.53
9Arne KristensenStokke IL59.16+17.3418.00
10Hogne KjæråsAndebu IL1.07.04+25.2220.23

H 80-

3 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1.03.1119.12
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.19.00+15.4924.00
3Helge HalvorsenLarvik OK1.40.26+37.1530.31

H 15-B

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut GjoneSandefjord OK59.5316.54

Direkte B

3 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL51.5114.38
2Sunniva Nergaard BergStokke IL52.08+0.1714.43
3Ådne SkifjellSkien OK59.16+7.2516.44
4Eirunn HiisStokke IL1.03.57+12.0618.03
5Katrine van RaaijHedrum OL1.08.00+16.0919.12
6Monica Tveit TjentlandLardal OL1.24.55+33.0423.59
Geir HestadSkien OKikke startet
Sigurd HoltskogSkien OKikke startet

H 45-

5 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK47.578.22
2Steinar LandeBø OL55.04+7.079.37
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL57.25+9.2810.02
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK58.05+10.0810.09
5Sturle FurlandSandefjord OK58.38+10.4110.15
6Jens TjentlandLardal OL1.00.17+12.2010.32
7Espen JohnsenHedrum OL1.05.45+17.4811.29
8Atle BorgersenHedrum OL1.12.35+24.3812.41
9Eelco van RaaijHedrum OL1.14.34+26.3713.02
10Bjørn LiePorsgrunn OL1.21.32+33.3514.15
11Hans Ivar NesseOL Tønsberg og omegn1.32.21+44.2416.08
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Anders Kristian HoltHedrum OLikke startet

H 55-

4 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten JohnsenStokke IL53.0211.39
2Jan Ivar GundersenHedrum OL1.03.11+10.0913.53
3Harald  OmlandSkien OK1.03.30+10.2813.57
4Morten AndresenOK Skeidi1.09.42+16.4015.19

H 65-

3 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb39.0511.52
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL42.30+3.2512.55
3Atle RemmePorsgrunn OL43.13+4.0813.08
4Per Chr. HagenBø OL44.19+5.1413.28
5Ragnar Niemi BergStokke IL49.38+10.3315.05
6Paul SkjakerHadeland OL51.15+12.1015.34
7Martin NaufHedrum OL1.07.38+28.3320.33
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 75-

3 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne KlovningPorsgrunn OL54.0416.26
2Per Øystein AndersenLarvik OK56.11+2.0717.04
3Frank EliassenSandefjord OK57.53+3.4917.35
4Magnar ØvreåsBotne SK1.00.40+6.3618.26
5Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.04.27+10.2319.35
6Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.07.22+13.1820.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Anton LommeHedrum OL1.15.26+21.2222.55

D 45-

4 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK48.5210.44
2Mai Britt BjørkSandefjord OK52.35+3.4311.33
3Kristin SandvenNotodden OL54.41+5.4912.01
4Liv SchjervenLardal OL58.28+9.3612.50
5Sara MathisenPorsgrunn OL1.04.05+15.1314.05
6Stine ArntzenSandefjord OK1.06.35+17.4314.38
7Elin BordøyHedrum OL1.32.39+43.4720.21

D 65-

3 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK45.0813.43
2Randi HansenStokke IL1.50.07+1.04.5933.28
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.52.04+1.06.5634.03

D 80-

3 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.54.1434.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor