Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jubileumsprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 4
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 3 juni 2018

Andebu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elisabeth RødD 65- (5)27.13+1.2513.16
3Anette Kjærås FiringD 45- (8)24.41+3.3810.32
4Elling AakreH 65- (8)17.04+2.298.19

Berger og Svelvik OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Torill Nebell MikkelsenD 70- (3)ikke startet

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Thorolf TrolsrudH 70- (3)19.28+2.439.29
2Magnar ØvreåsH 75- (7)25.35+0.0712.28
3Hjørdis ØvreåsD 70- (3)30.01+4.1714.38
Ingrid MobråthenD 15-16 (11)diskvalifisert

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenD 21- (3)18.077.25
3Mathias GløersenH 17-20 (6)16.15+0.476.12

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øyvind StørenH 45- (7)20.56+3.428.34
5Elise StørenD 17-20 (5)26.53+8.2911.01
5Victoria StørenD 11-12 (7)17.55+7.3210.59

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vigdis AndersenD 65- (5)25.4812.35
6Øystein AndersenH 65- (8)21.50+7.1510.39

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadD 11-12 (7)10.236.22
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (3)20.498.53

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stefani PopovaD 21- (3)20.31+2.248.24

Hedrum OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ludvig SkramdalH 11-12N (1)18.5612.08
1Jørgen FjæreH 40- (1)19.167.53
1Anton LommeH 75- (7)25.2812.25
1Marlene SkramdalD 13-16C (1)15.159.07
1Sindre R HoltH 17-20 (6)15.285.54
2Anders Kristian HoltH 45- (7)17.16+0.027.04
3Annika van RaaijD 11-12 (7)13.00+2.377.58
3Espen JohnsenH 45- (7)20.47+3.338.31
3Kristin JohanssonD 17-C (3)17.35+2.0210.31
4Viljan van RaaijH 15-16 (12)16.35+0.366.47
5Eelco van RaaijH 45- (7)22.34+5.209.14
5Tone Sølie LysnesD 45- (8)25.07+4.0410.44
6Henrik R HoltH 15-16 (12)17.27+1.287.09
6Jarle LysnesH 21- (6)21.23+6.438.09
6Ludvig JohnsenH 17-20 (6)23.19+7.518.53
7Per Dag NordkveldeH 65- (8)22.17+7.4210.52
7Elin BordøyD 45- (8)29.02+7.5912.24
10Kristoffer FjæreH 15-16 (12)19.08+3.097.50
Magnar ReppesgårdH 80- (3)diskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (10)24.58+8.3211.17

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torgeir BrandalH 55- (2)35.4915.18

Kristiansand OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Anders Bjørningstad KristoffersenH 21- (6)ikke startet

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eline SchjervenD 15-16 (11)19.20+0.188.15
2Liv  SchjervenD 40- (3)21.06+0.179.01
6Jens TjentlandH 45- (7)23.52+6.389.46
6Hallvard TjentlandH 13-14 (10)19.57+3.319.01

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ingvild RingheimD -10 (1)25.0715.24
1Iver RingheimH 15-16 (12)15.596.33
1Jørgen FrøydH 45- (7)17.147.03
1Henrik Kaupang LyeH 13-14 (10)16.267.26
2Helge HalvorsenH 80- (3)37.04+6.1818.04
3Anne Berg GjølbergD 21- (3)35.53+17.4614.42
3Rolf GjølbergH 70- (3)20.05+3.209.47
3Per Øystein AndersenH 75- (7)25.43+0.1512.32
3Kristin HjortlandD 45- (8)24.41+3.3810.32
3Iril RingheimD 13-14 (6)22.55+5.3710.22
4Kari BergD 65- (5)32.38+6.5015.55
4Ida Sofie HjortlandD 15-16 (11)22.46+3.449.43
Ingrid UndstadD 40- (3)diskvalifisert
Inge RingheimH 50- (6)diskvalifisert

Notodden OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultH 11-12 (2)12.067.25
1Rune EngehultH 50- (6)20.498.31
1Synne SandvenD 13-14 (6)17.187.49
3Emma EngehultD 15-16 (11)21.35+2.339.13
4Ingeborg HovdejordD 13-14 (6)25.59+8.4111.45
5Robert FredriksenH 21- (6)19.39+4.597.30
5Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (6)30.29+13.1113.47
6Kristin SandvenD 45- (8)25.35+4.3210.55
8Åsmund SlokvikH 15-16 (12)18.12+2.137.27
8Mia EngehultD 45- (8)35.39+14.3615.14
Hugo ChristensenH 65- (8)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders VisterH 21- (6)14.405.35

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipD 80- (1)36.4517.55
3Helge GisholtH 21- (6)18.22+3.427.00
Morten AndresenH 55- (2)diskvalifisert
Hilde Gunn HellenesD 17-C (3)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Fredrik BueN-åpen (6)20.2513.05
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (6)19.3412.32
0Henrik MathisenH -10 (1)15.299.29
1Vibeke Svendsen MathisenD 17-C (3)15.339.18
1Morten Krona HaflanDirekte A (1)17.287.09
2Mathilde Stordal AalerudD 11-12N (2)14.56+0.529.34
2Oliver ØstbyH 15-16 (12)16.05+0.066.35
2Trym B IslandH 17-20 (6)16.10+0.426.10
2Maria GrovanD 13-14 (6)20.52+3.349.26
2Wilma  EvensenD 11-12 (7)12.14+1.517.30
4Julie EikelandD 17-20 (5)26.18+7.5410.46
5Lita Lerke Leodine HjelsethD 15-16 (11)23.59+4.5710.14
5Jakob HjelsethH 17-20 (6)17.27+1.596.39
6Ane MathisenD 11-12 (7)19.44+9.2112.06
7Kristoffer EckdahlH 13-14 (10)23.42+7.1610.43
7Ida Kristine BueD 11-12 (7)26.14+15.5116.05
8Anny Horge RogneD 15-16 (11)26.56+7.5411.30
9Vetle MathisenH 15-16 (12)18.48+2.497.42
9Lars Emil BueH 13-14 (10)33.21+16.5515.05
Mari Loftesnes KaupangD 15-16 (11)diskvalifisert
Sindre MathisenH 13-14 (10)diskvalifisert
Mathea GløersenD 13-14 (6)diskvalifisert

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Anne-Lise B. RonæssN-åpen (6)34.5022.19
1Eli Marie WiigD 55- (1)18.459.08
1Une HoltermannD 15-16 (11)19.028.08
1Sara MathisenD 45- (8)21.038.59
2Atle RemmeH 65- (8)15.43+1.087.40
2Eli KlovningD 70- (3)27.59+2.1513.39
2Thore KornmoH 21- (6)16.24+1.446.15
3Ole JohanssonH 65- (8)16.16+1.417.56
3Inger Marie JohanssonD 65- (5)31.57+6.0915.35
3Camilla L. RosenvoldD 17-20 (5)22.18+3.549.08
4Magne KlovningH 75- (7)25.57+0.2912.39
4Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (6)17.02+1.346.30
5Halvard KornmoH 15-16 (12)17.04+1.056.59
5Lill BirkelundD 65- (5)39.02+13.1419.02
7Egil RonæssH 75- (7)36.12+10.4417.39
7Tobias MathisenH 15-16 (12)18.01+2.027.23
9Anine Kjørholt LieD 15-16 (11)35.05+16.0314.59
11Anders RosenvoldH 15-16 (12)21.25+5.268.46

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øivind FadumH 65- (8)14.357.06

Sandefjord OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadH 80- (3)30.4615.00
1Ella Arentz HagenD 17-20 (5)18.247.32
1May Helene HansenD 70- (3)25.4412.33
1Kari ChristiansenD 50- (2)20.568.56
2Hans Gøran BjørkDirekte B (2)29.34+9.3713.22
2Signe Bredholt JørgensenD 17-20 (5)19.47+1.238.06
2Mai Britt BjørkD 45- (8)24.05+3.0210.17
2Sigrun GjoneD 17-C (3)15.59+0.269.34
2Per Erik LarsenH 50- (6)21.15+0.268.42
2Tiri RebårdD 50- (2)28.46+7.5012.17
2Benjamin GjoneH 13-14 (10)16.57+0.317.40
3Cornelius BjørkH 15-16 (12)16.06+0.076.35
3Gabriel GjoneH 13-14 (10)18.08+1.428.12
4Daniella GjoneD 11-12 (7)13.40+3.178.23
4Knut GjoneH 50- (6)22.52+2.039.22
4Trond GjelstadH 21- (6)18.41+4.017.07
4Theodor BjørkH 13-14 (10)19.19+2.538.44
5Bjørn Willy HansenH 75- (7)26.23+0.5512.52
5Oskar KaaløyH 50- (6)31.35+10.4612.56
5Anders KlavenesH 13-14 (10)19.41+3.158.54
6Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (11)24.29+5.2710.27
6Frank EliassenH 75- (7)34.21+8.5316.45
7Emilie JohansenD 15-16 (11)24.51+5.4910.37
Einar KlavenesH 45- (7)diskvalifisert

Skien OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Rita RaastadD 50- (2)ikke startet
Espen RaastadH 55- (2)ikke startet

Stokke IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Joel RöhrsN-åpen (6)22.0314.08
0Vigdis SigurdsdottirN-åpen (6)15.359.59
0Sturla SigurdssonN-åpen (6)19.1412.19
1Sigurdur SigurdssonDirekte B (2)19.579.01
1Maike RöhrsD 11-12N (2)14.049.01
1Marit RöhrsD 17-N (1)14.008.58
1Runar KittilsenH 70- (3)16.458.10
2Magnus SigurdssonH 11-12 (2)12.20+0.147.33
3Arne KristensenH 50- (6)21.40+0.518.52
5Ove Gunnar JacobsenH 65- (8)20.49+6.1410.09
12Hallgeir BrevikH 15-16 (12)24.48+8.4910.09
Ragnar Niemi BergH 65- (8)ikke startet
Astrid BrevikD 50- (2)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor