Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 110 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sol Televine Lindstad ArmannNOTEAM27.3524.50
0Mads Aspen SolvangStokke IL18.27+-9.0816.37
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL15.15+-12.2013.44
0Silje Nilsen BergFossum IF15.24+-12.1113.52
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb11.11+-16.2410.04
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb9.33+-18.028.36
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24.38+-2.5722.11
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK10.35+-17.009.32
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn26.58+-0.3724.17
0Nora Kirkhus HovlandSandefjord OK24.02+-3.3321.39
0Karen KlavenesSandefjord OK9.53+-17.428.54
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn27.54+0.1925.08
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn25.50+-1.4523.16
0Leo RingstadNOTEAM17.03+-10.3215.21
0Joel RöhrsStokke IL13.19+-14.1611.59
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL8.52+-18.437.59
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17.41+-9.5415.55
Leon LardalNOTEAMikke startet

D -10

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK15.27+-2.5610.01
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL18.2311.56

D 11-12

1 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.217.22
2Vilde Aakre LeistadSkien OK11.30+0.097.28
3Annika van RaaijHedrum OL11.46+0.257.38
4Emilie Holtskog-FeremansSkien OK13.40+2.198.52
5Ane MathisenOL Tønsberg og omegn17.38+6.1711.27
6Elise Nilsen BergFossum IF23.50+12.2915.28
Ragne KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL13.059.28
2Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn23.12+10.0716.48

D 13-14

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.387.02
2Iril RingheimLarvik OK22.16+6.3810.01
3Amanda AxelsonEiker OL28.42+13.0412.55

D 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL17.539.46
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK17.57+0.049.48

D 13-16N

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Kristine EidAsker Skiklubb35.3725.48

D 15-16

2 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MobråthenBotne SK23.449.41
2Emma EngehultNotodden OL24.28+0.449.59
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK24.39+0.5510.03
4Emilie JohansenSandefjord OK26.25+2.4110.46
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30.20+6.3612.22
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet

D 17-C

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL15.368.31
2Rita RaastadSkien OK25.35+9.5913.58
3Inger MørkSandefjord OK27.44+12.0815.09

D 17-N

1 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit RöhrsStokke IL12.459.14
2May Brith NordkveldeHedrum OL13.31+0.469.47

D 17-20

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK23.288.51
2Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn32.33+9.0512.16
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn35.06+11.3813.14

D 21-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK20.097.36
2Ingrid UndstadLarvik OK22.56+2.478.39

D 40-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Nergaard BergFossum IF24.089.51
2Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn35.47+11.3914.36

D 50-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK25.4310.29
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi32.19+6.3613.11

D 70-

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL29.5413.13
2Gerd LangsethLarvik OK34.47+4.5315.23
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre FurlandSandefjord OK15.159.54
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20.20+5.0513.12

H 11-12

1 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultNotodden OL10.406.55
2Magnus SigurdssonStokke IL11.06+0.267.12
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.48+1.087.39
4Ludvig SkramdalHedrum OL14.51+4.119.38

H 13-14

2 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KlavenesSandefjord OK17.167.46
2Gabriel GjoneSandefjord OK19.20+2.048.42
3Benjamin GjoneSandefjord OK19.22+2.068.43
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22.53+5.3710.18
5Henrik  StoremyrIL Hauken24.39+7.2311.06
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.40+7.2411.06
7Mathias AxelsonEiker OL25.19+8.0311.24

H 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK13.047.08
2Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn29.56+16.5216.21

H 15-16

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn19.077.12
2Viljan van RaaijHedrum OL19.11+0.047.14
3Iver RingheimLarvik OK20.40+1.337.47
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22.19+3.128.25
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23.48+4.418.58

H 17-C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurddur SigurdssonStokke IL13.207.17
2Per Dag NordkveldeHedrum OL17.57+4.379.48

H 17-20

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym IslandOL Tønsberg og omegn20.047.05
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL21.04+1.007.26
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn23.26+3.228.16
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert

H 21-

2 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterNydalens SK18.326.32
2Øyvind WatterdalHadeland OL19.18+0.466.49
3Trond GjelstadSandefjord OK22.23+3.517.54
4Helge GisholtOK Skeidi23.04+4.328.09
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn23.44+5.128.23
6Sigurd Myhre AndreassenHalden SK24.04+5.328.30
7Martin AskeAndebu IL24.08+5.368.31

H 50-

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune EngehultNotodden OL23.158.46
2Roger LysnesHedrum OL23.30+0.158.52
3Arne KristensenStokke IL27.42+4.2710.27

H 60-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL21.328.47
2Roy GjerdingOK Moss29.15+7.4311.56

H 70-

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL22.5610.08
2Carl Ove BergOK Skeidi28.28+5.3212.35
3Thorolf TrolsrudBotne SK29.29+6.3313.02
4Jørgen KvilhaugBotne SK36.00+13.0415.55
Bjørn Helge CeebergHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK34.1415.08
2Magnar ReppesgårdHedrum OL34.26+0.1215.14
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Direkte A

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål Martin EidNOTEAM23.268.50
2Stefani PopovaHadeland OL28.51+5.2510.53
3Trond FossSandefjord OK32.28+9.0212.15
4Jan Ivar GundersenHedrum OL37.27+14.0114.07

Direkte B

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK21.209.36
2Sigurd HoltskogSkien OK21.44+0.249.47
3Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn25.54+4.3411.39
4Mia EngehultNotodden OL31.10+9.5014.02

H 45-

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK21.168.01
2Sturle FurlundSandefjord OK23.06+1.508.43
3Tom KristensenLarvik OK23.55+2.399.01
4Einar KlavenesSandefjord OK25.03+3.479.27
5Tor RingstadHedrum OL26.13+4.579.53
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK32.40+11.2412.19

H 55-

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK20.328.22
2Terje GullordGjø-Vard OL23.57+3.259.46
3Morten AndresenOK Skeidi30.15+9.4312.20

H 65-

2 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje LudvigsenLarvik OK20.349.06
2Atle RemmePorsgrunn OL22.49+2.1510.05
3Elling AakreAndebu IL24.08+3.3410.40
4Ragnar Niemi BergStokke IL25.20+4.4611.12
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL26.06+5.3211.32
6Dag KristensenOK Skeidi26.13+5.3911.36
Hugo ChristensenNotodden OLikke startet

H 75-

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK27.4612.17
2Magne KlovningPorsgrunn OL30.24+2.3813.27
3Per Øystein AndersenLarvik OK32.19+4.3314.17
4Arne D. ChristensenSandefjord TIF43.42+15.5619.20
5Egil RonæssPorsgrunn OL47.22+19.3620.57

D 45-

2 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann ArvesenSandefjord OK21.478.53
2Kristin BruserudOL Trollo21.56+0.098.57
3Stine ArntzenSandefjord OK26.30+4.4310.48
4Tone Sølie LysnesHedrum OL27.04+5.1711.02
5Anette Kjærås FiringAndebu IL28.05+6.1811.27
6Rikke Kristin GåsholtHedrum OL32.38+10.5113.19

D 65-

2 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HansenStokke IL30.0013.16
2Elisabeth RødAndebu IL33.58+3.5815.01
3Grethe Lill RyengSturla, IF43.49+13.4919.23
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

2 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi52.2923.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor