Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jubileumstarten - OTO 70 år jubileumkarusell 2018 - løp 1
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 21 april 2018

N-åpen

1 930 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte Aakre-LarsenAndebu IL26.2613.41
Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn38.3820.01
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn28.2714.44
Josephine Lin BjørkSandefjord OK21.5011.18
Elise Nauf BorgersenHedrum OL22.2511.36
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL22.4411.46
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn25.1013.02
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb18.019.20
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb15.488.11
Christopher David EriksenLarvik OK1.00.2531.18
Ludvik HiisStokke IL32.4016.55
Teodor HiisStokke IL29.2815.16
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL21.3011.08
Karen KlavenesSandefjord OK21.2711.06
Stian LillegårdLillomarka OL14.007.15
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL27.3514.17
Johan Sommerstad-EidAndebu IL27.5414.27
Mats SundinNOTEAM29.2415.13
Ole Jakob TrøanNittedal OL31.5516.32
Noah Stordal WangOL Tønsberg og omegn40.0620.46
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn24.3112.42
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet

D -10

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL40.2714.36

D 11-12

2 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn33.4012.09
2Daniella GjoneSandefjord OK34.37+0.5712.29
3Annika van RaaijHedrum OL36.23+2.4313.08
4Ragne KlavenesSandefjord OK37.26+3.4613.30
5Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn1.20.15+46.3528.58

D 13-14

3 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn24.296.54
2Amanda AxelsonEiker OL59.11+34.4216.43
3Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.29.05+1.04.3625.09
Maria GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 13-16C

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL39.5813.58
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK42.07+2.0914.43

D 13-16N

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Kristine EidAsker Skiklubb17.569.06

D 15-16

3 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL32.568.18
2Kristin Melby JacobsenLardal OL33.32+0.368.28
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn49.12+16.1612.25
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK58.08+25.1214.40
5Ingrid MobråthenBotne SK1.03.37+30.4116.03
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-C

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi EriksenLarvik OK40.3514.11
2Kari BergLarvik OK59.50+19.1520.55

D 17-N

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Brith NordkveldeHedrum OL23.2511.53

D 17-20

5 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL44.488.49
2Anniken RanvikKonnerud IL49.18+4.309.42
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.20.50+36.0215.54

D 21-

5 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK39.507.50
2Siri EidnesHarstad OL49.28+9.389.44
3Elin BjervaLarvik OK49.29+9.399.44
4Silje Borge HoviSkien OK1.11.13+31.2314.01
Pernille NaufHedrum OLdiskvalifisert

D 40-

3 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL30.517.47
2Linda FredhOK Moss53.20+22.2913.28
3Kari Rød AakreAndebu IL1.09.24+38.3317.31
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D 50-

3 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK31.448.00
2Tiri RebårdSandefjord OK43.10+11.2610.54
3Hilde KløvstadSandefjord OK45.28+13.4411.28
4Astrid BrevikStokke IL54.20+22.3613.43
5Veslemøy SolbergKonnerud IL54.33+22.4913.46
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL55.05+23.2113.54
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb57.00+25.1614.23
8Kjersti KjeldaasOL Trollo1.02.54+31.1015.53

D 60-

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK25.359.18
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn31.59+6.2411.37
3Gro EiaOL Trollo41.32+15.5715.06
4Anne Lise AndreassenSandefjord OK41.41+16.0615.09
Lise HørtvedtKongsberg OLikke startet

D 70-

2 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK40.0714.35
2Gerd LangsethLarvik OK45.14+5.0716.26
3Margareta BrynhildsenStokke IL46.51+6.4417.02
4Hjørdis ØvreåsBotne SK57.54+17.4721.03
Astrid GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLikke startet

H -10

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn41.2914.58

H 11-12

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL26.009.23
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn27.01+1.019.45
3Jens G. DybvikStokke IL1.04.10+38.1023.09

H 11-12N

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig SkramdalHedrum OL17.158.45

H 13-14

3 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin GjoneSandefjord OK29.468.24
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK31.24+1.388.52
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL32.00+2.149.02
4Theodor BjørkSandefjord OK32.06+2.209.04
5Anders KlavenesSandefjord OK32.12+2.269.05
6Gabriel GjoneSandefjord OK36.04+6.1810.11
7Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn39.46+10.0011.14
8Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn44.46+15.0012.38
9Bendik Schia LøeNotodden OL48.16+18.3013.38
10Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn1.03.28+33.4217.55
11Martin DybvikStokke IL1.22.03+52.1723.10

H 15-16

5 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK34.246.46
2Tobias MathisenPorsgrunn OL36.36+2.127.12
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn37.45+3.217.25
4Viljan van RaaijHedrum OL38.59+4.357.40
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn44.34+10.108.46
6Kristoffer FjæreHedrum OL51.07+16.4310.03

H 17-C

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL33.0711.34
2Per Dag NordkveldeHedrum OL37.02+3.5512.56
3Hans Gøran BjørkSandefjord OK43.52+10.4515.20

H 17-20

5 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym  IslandOL Tønsberg og omegn40.206.55
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn46.44+6.248.01
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL53.24+13.049.10
4Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.24.32+44.1214.31
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert

H 21-

5 820 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wolfgang KampelBækkelagets SK39.056.42
2Øyvind WatterdalHadeland OL39.35+0.306.48
3Eirik RavnanIL Tyrving40.20+1.156.55
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi41.21+2.167.06
5Anders VisterNydalens SK43.07+4.027.24
6Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn43.53+4.487.32
7Trond GjelstadSandefjord OK44.05+5.007.34
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK45.39+6.347.50
9Eirik LarsenSkien OK49.21+10.168.28
10Jørn SundbyLarvik OK49.52+10.478.34
11Morten TangenOK Moss52.45+13.409.03
12Harald HoviSkien OK53.25+14.209.10
13Jarle LysnesHedrum OL1.01.02+21.5710.29
14Robert FredriksenNotodden OL1.06.31+27.2611.25
15Martin AskeAndebu IL1.09.52+30.4712.00
16Torstein MellemHarstad OL1.14.50+35.4512.51

H 40-

5 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans TrøanNittedal OL37.177.20
2Jørgen FjæreHedrum OL45.59+8.429.03
3Einar IdlandAndebu IL48.13+10.569.29

H 50-

5 080 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore HoffIL Tyrving39.397.48
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK40.47+1.088.01
3Bjørnar OlsrødStokke IL44.13+4.348.42
4Petter LøeNotodden OL46.16+6.379.06
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL51.34+11.5510.09
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK53.39+14.0010.33
7Arne KristensenStokke IL55.39+16.0010.57
8Per Einar StrømHedrum OL1.04.37+24.5812.43
9Trond FossSandefjord OK1.10.12+30.3313.49
10Oskar KaaløySandefjord OK2.06.14+1.26.3524.50
Roger LysnesHedrum OLikke startet

H 60-

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL31.468.01
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.48+9.0210.18
3Axel DamgaardOL Trollo41.25+9.3910.27
4Øyvind GylverAsker Skiklubb43.15+11.2910.55
5Sigbjørn MyhreAndebu IL46.14+14.2811.40
6Roy GjerdingOK Moss47.27+15.4111.58
7Kai MidtskogenBotne SK49.44+17.5812.33 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 70-

2 750 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL26.599.48
2Ingar HåkonsenKongsberg OL29.44+2.4510.48
3Ragnar HillestadLardal OL30.50+3.5111.12
4Rolf GjølbergLarvik OK31.13+4.1411.21
5Lars Martin GjeinStokke IL31.36+4.3711.29
6Helge FossheimHedrum OL33.21+6.2212.07
7Thorolf TrolsrudBotne SK33.41+6.4212.14
8Roar LøkenSandefjord OK41.22+14.2315.02
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKdiskvalifisert

H 80-

2 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK41.0314.55
2Knut KjemhusKongsberg OL47.15+6.1217.10
3Magnar ReppesgårdHedrum OL49.32+8.2918.00
4Helge HalvorsenLarvik OK1.06.14+25.1124.05

D 15-B

3 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica Renate TrøanNittedal OL38.0610.45
2Maren BruserudOL Trollo43.23+5.1712.15

Direkte A

5 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guttorm  EggeOSI43.078.29
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn44.56+1.498.50
3Einar KlavenesSandefjord OK47.52+4.459.25
4Pål Martin EidNOTEAM51.33+8.2610.08 Last ned GPS-spor i gpx-format

Direkte B

3 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut GjoneSandefjord OK48.3613.43
2Tore AxelsonEiker OL53.24+4.4815.05
3Turid VongravenSkien OK58.24+9.4816.29
4Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn58.50+10.1416.37
Inger LieNOTEAMdiskvalifisert

H 45-

5 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle BorgersenHedrum OL46.219.07
2Pål JevanordOL Trollo53.55+7.3410.36
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 55-

3 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL30.007.34
2Arne Kierulf DirdalLarvik OK31.35+1.357.58
3Sven OhrvikKonnerud IL44.39+14.3911.16
4Kjetil KløvstadSandefjord OK49.53+19.5312.35
5Harald OmlandSkien OK51.57+21.5713.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Torgeir BrandalKongsberg OL1.13.23+43.2318.31

H 65-

2 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje LudvigsenLarvik OK24.388.57
2Øivind FadumSande Sportsklubb25.22+0.449.13
3Atle RemmePorsgrunn OL26.47+2.099.44
4Per Chr. HagenBø OL29.34+4.5610.45
5Elling AakreAndebu IL29.58+5.2010.53
6Martin NaufHedrum OL30.33+5.5511.06
7Jan BøhleOL Trollo31.03+6.2511.17
8Hugo A. ChristensenNotodden OL32.37+7.5911.51
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL34.00+9.2212.21
10Sveinung RekaaNotodden OL36.12+11.3413.09
11Eilef LandsverkSkien OK36.30+11.5213.16

H 75-

2 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank EliassenSandefjord OK29.5510.52
2Per Øystein AndersenLarvik OK35.10+5.1512.47
3Asbjørn BræckKongsberg OL47.49+17.5417.23
4Magne KlovningPorsgrunn OL48.15+18.2017.32
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

D 45-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo45.2611.28
2Anette Kjærås FiringAndebu IL46.43+1.1711.47
3Mai Britt BjørkSandefjord OK47.25+1.5911.58
4Stine ArntzenSandefjord OK48.11+2.4512.10
5Tone Sølie LysnesHedrum OL50.45+5.1912.48

D 55-

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild DåsnesOs IL30.5811.15

D 65-

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL25.339.17
2Randi HansenStokke IL31.41+6.0811.31

D 75-

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL57.2220.51
Hanne BræckKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor