Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 23 januar 2018

H17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars RøttingenIL Gular19.50+3.06
Knut UtneFana IL24.23+7.39
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking22.22+5.38
Niklas ProforsVaregg Fleridrett24.44+8.00
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.44
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett24.40+7.56
Jørgen EkerhovdArtecdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett21.24+3.00
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett23.42+5.18
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.36+4.12
Runa AlmelandFana IL26.45+8.21
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular26.39+8.15
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18.24
Gunhild ForlandAskøy OL22.08+3.44

H-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rasmus JordeVaregg Fleridrett28.37+9.20
Erik BohneVaregg Fleridrett19.17
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett26.00+6.43
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.18+2.01
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25.31+6.14
Tage RosenlundVaregg Fleridrett26.48+7.31

H40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon ReikvamIL Gular21.03+3.06
Pål ThomassenVaregg Fleridrett24.00+6.03
Sindre EkrheimBergens TF36.13+18.16
Tore NymarkVaregg Fleridrett20.25+2.28
Per Arne AadlandSamnanger IL21.56+3.59
Lars FjellangerFana IL31.36+13.39
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett22.19+4.22
Harald SodemannUBIL26.05+8.08
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett17.57
Helge RosenlundVaregg Fleridrett22.30+4.33
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett27.39+9.42
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Bård HeklandIL Gularflyttet

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linda RykkjeVaregg Fleridrett29.45+6.54
Ute Kessler29.02+6.11
Nina GogaBergens TF22.51
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett27.06+4.15
Tove AasheimVaregg Fleridrett27.44+4.53
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett40.28+17.37
Hege FjellbirkelandIL Gular29.22+6.31
Ragnhild BalsvikOsterøy ILdiskvalifisert

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Per BjørkhaugTIF Viking31.59+1.33
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.01.31+31.05
Axel IngvaldsenTIF Viking36.00+5.34
Kristian Hj. FalchIL Gular32.00+1.34
Erling StrandBergens TF30.26
Jan Olav OrmbergFana IL43.35+13.09

HN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eliah SkutlabergTIF Viking27.45
Elias MagnussenSudalen ILaktiv

DN

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhil Louise ErvikVaregg Fleridrett13.12
Iris Popsueva BuanesTIF Viking23.02+9.50
Ylva MagnussenTIF Viking22.51+9.39
Live Albertsen MjeldeTIF Viking31.45+18.33
Katinka SannesTIF Viking31.49+18.37
Emilie Breistein PedersenTIF Viking25.33+12.21
Elise NepstadTIF Viking25.20+12.08
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.27+3.15
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett14.02+0.50
Marie ThomassenVaregg Fleridrett25.36+12.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor