Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 24

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 24
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 11 november 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 600 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas PetersonIFK Umeå34.586.14
2Christian VogelsangNydalens SK37.04+2.066.37
3Inge GunnesNorconsult38.05+3.076.48
4Mikael OlaussonOslostudentenes IK38.21+3.236.50
5Holger SchlaupitzNOTEAM38.34+3.366.53
6Betty Bjerkreim Nilsen IL Tyrving39.13+4.157.00
7Sivert KvermeFossum IF39.53+4.557.07
8Kristoffer JacobsenIL Tyrving39.54+4.567.07
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving40.11+5.137.10
10Nils Petter FremmingHeming Orientering40.16+5.187.11
11Karl Even RyghHeming Orientering40.23+5.257.12
12Steinar  LågVBIL40.46+5.487.16
13Are KristiansenIL Tyrving41.29+6.317.24
14Stein BlomsethVålerengens IF41.45+6.477.27
15Trond LundVBIL43.07+8.097.41
16Øystein HoloFossum IF43.12+8.147.42
16Johan LundeIL Koll43.12+8.147.42
18Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL43.21+8.237.44
19Jostein Bø FløystadNOTEAM43.58+9.007.51
20August Syrdal ØenHeming Orientering44.03+9.057.51
21Øystein KildahlØstmarka OK44.26+9.287.56
22Christian Fredrik BorgIL Koll44.50+9.528.00
23Einar ThorstensenKamp Vestheim44.59+10.018.01
24Bjørn GrindeOslostudentenes IK45.37+10.398.08
25Sindre LangaasNydalens SK45.47+10.498.10
26Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.11+11.138.14
27Harald IweIL GeoForm46.31+11.338.18
28Rolv Anders SystadLyn Ski46.55+11.578.22
28Georg BuggeAas Jakobsen46.55+11.578.22
30Jan Fredrik HelgakerVBIL47.15+12.178.26
31Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.54+12.568.33
32Kaja Winsnes NordhagenÅS UMB Orientering49.12+14.148.47
33Jorun RuudAsker Skiklubb49.16+14.188.47
34Christian ReuschHeming Orientering49.33+14.358.50
35Olav HasaasFossum IF50.23+15.258.59
36Signe Astrup ArnesenHeming Orientering51.19+16.219.09
37Martin GranlySiemens Oslo51.24+16.269.10
38Tormod ØvergaardVestre Akers SK51.59+17.019.16
39Henrik ReuschHeming Orientering52.11+17.139.19
40Magne VollenOslostudentenes IK53.15+18.179.30
41Terje MelsomFossum IF53.48+18.509.36
42Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF53.51+18.539.36
43Eskil ÅsmulOL Trollelg53.57+18.599.38
44Bjørn ChristensenØstmarka OK54.33+19.359.44
45Tormod BøeVBIL54.42+19.449.46
46Per OsenVestre Akers SK54.48+19.509.47
47Terje NæssFossum IF55.06+20.089.50
48Synne SkjærsteinIL Tyrving55.22+20.249.53
49Bent KvermeFossum IF56.21+21.2310.03
50Morten KongsbergPrivat56.37+21.3910.06
51David AnderssonNorconsult56.46+21.4810.08
52Brita Opheim SauarIL Koll56.53+21.5510.09
53Harald Østgaard LundIL GeoForm57.39+22.4110.17
54Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.00.53+25.5510.52
55Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.39+26.4111.00
56Knut BårtveitBø OL1.02.00+27.0211.04
57Julie BerteigFossum IF1.02.34+27.3611.10
58Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.03.01+28.0311.15
59Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.05.10+30.1211.38
60Matias KlingsholmDagens Næringsliv1.08.23+33.2512.12
61Jon LahlumIL GeoForm1.11.02+36.0412.41
62Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK1.12.55+37.5713.01
63Erik BorgIL Koll1.13.03+38.0513.02
64Jonas AarsethNydalen SK1.19.55+44.5714.16
65Rune HultgreenIL GeoFormikke godkjent
66Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
67Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringikke godkjent
68Steinar EastwoodLillomarka OLikke godkjent
69Ivar MølnvikFossum IFikke godkjent
70Jon Gunnar MorkNydalen SKikke godkjent
71Ove MartinsenHauketo IFikke godkjent

Mellom

4 200 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn ØstgrenStatkraft BIL29.587.08
2Vidar BerteigIL GeoForm32.02+2.047.37
3Odd Arne LianIL Koll32.08+2.107.39
4Paul SolheimWhylot IL33.40+3.428.00
5Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering35.43+5.458.30
6Rune TeiglandAas Jakobsen36.42+6.448.44
7Toril HallanLillomarka OL37.10+7.128.50
8Anton PlaianAsker Skiklubb37.19+7.218.53
9Per SchancheAsker Skiklubb37.42+7.448.58
10Uno HanslienBilpost BIL37.52+7.549.00
11Fredrik SaugestadNydalens SK38.11+8.139.05
12Morten KarlsenMåren OK39.10+9.129.19
13Selma Næss-UlsethNydalens SK39.45+9.479.27
14Morten RannemFossum IF40.29+10.319.38
15Per Jogeir KarlsbakkVBIL40.44+10.469.41
16Sigbjørn ModalsliFossum IF41.46+11.489.56
17Jens Olav KløvrudLillomarka OL42.06+12.0810.01
18Isabella SvahnOslostudentenes IK42.57+12.5910.13
19Kent KopperudIndre Østfold OK43.01+13.0310.14
20Liv PaltielFolkehelseinstituttet43.57+13.5910.27
21Aleidis LøkenHeming Orientering44.16+14.1810.32
22Don SkantzeIL Tyrving44.19+14.2110.33
23Håvard ChristiansenNOTEAM44.35+14.3710.36
24Bjørn EgnerHeming Orientering45.26+15.2810.49
25Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL46.54+16.5611.10
26Richard BlomFBI47.59+18.0111.25
27Helge LyeIL Tyrving48.00+18.0211.25
28Harald Eide-FredriksenHeming Orientering48.07+18.0911.27
29Berit BergeIL Tyrving49.28+19.3011.46
30Roar BjordalOppsal Orientering50.16+20.1811.58
31Kjersti SkantzeIL Tyrving50.37+20.3912.03
32Knut Anders LøkenFossum IF50.55+20.5712.07
33Margrete KrageOslostudentenes IK52.10+22.1212.25
34Elena GrandNydalens SK53.28+23.3012.43
35Morten HjelmVBIL54.41+24.4313.01
36Jon FerdenKolbotn & Skimt OL55.11+25.1313.08
37Truls AngellLillomarka OL55.49+25.5113.17
38Marianne ReuschHeming Orientering56.05+26.0713.21
39Tove StrandMåren OK56.18+26.2013.24
40Heidi FalckIL Tyrving57.37+27.3913.43
41Jon EverettIL GeoForm1.00.22+30.2414.22
42Sharon BroadwellIL GeoForm1.00.36+30.3814.25
43Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.01.04+31.0614.32
44Sturle HånesIL GeoForm1.01.39+31.4114.40
45Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.01.43+31.4514.41
46Magnhild MølnvikFossum IF1.02.09+32.1114.47
47Grete BerntsenMåren OK1.02.21+32.2314.50
48Anders EknesPrivat1.02.52+32.5414.58
49Kåre KnudsenIL GeoForm1.02.55+32.5714.58
50Jon C. FougnerHeming Orientering1.02.57+32.5914.59
51Kjersti ThoStabæk IF1.03.02+33.0415.00
52Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1.04.17+34.1915.18
53Ingrid NermoenØstmarka OK1.05.29+35.3115.35
54Anne  DahlNydalens SK1.05.46+35.4815.39
55Rolf BergNydalen SK1.09.00+39.0216.25
56Geir TrøanKolbotn & Skimt OL1.09.33+39.3516.33
57Øystein MadsenHaugerud IF1.10.48+40.5016.51
58Tor OmmundsenVBIL1.17.03+47.0518.20
59Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.20.40+50.4219.12
60Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.23.42+53.4419.55
61Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.29.36+59.3821.20
62Gisela SandelinPrivat1.30.55+1.00.5721.38
63Stian Ness RørvikTønsberg Seilforening1.35.12+1.05.1422.40
64Sigurd HaugerudIL GeoForm2.05.26+1.35.2829.51
65May Bente BrurbergÅs-NMBU Orienteringikke godkjent
66Maria PerssonAsker Skiklubbikke godkjent
68Steffi MowfeldtPrivatikke godkjent
Pål W. HanssenBDO BILikke godkjent

Kort

2 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander RødstenHeming Orientering25.2612.43
2Rasmus EastwoodLillomarka OL25.45+0.1912.52
3Knut Tore SolheimNydalens SK27.19+1.5313.39
3Finn GangePrivat27.19+1.5313.39
5Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF29.09+3.4314.34
6Nora UrsinBærum kommune29.46+4.2014.53
7Toril EineEsso Sport30.21+4.5515.10
8Selma JendalFossum IF30.30+5.0415.15
9Enikø BertalanAsker Skiklubb32.28+7.0216.14
10Marie ThorstensenKamp Vestheim32.56+7.3016.28
11Per HaugenLillomarka OL32.58+7.3216.29
12Bjørn SpjelkavikIL Tyrving34.40+9.1417.20
13Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb35.10+9.4417.35
14Tormod HegdalHeming Orientering35.30+10.0417.45
15Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving36.42+11.1618.21
16Bjørn GunnerødIL GeoForm36.44+11.1818.22
17Tom IbsenLommedalens IL36.45+11.1918.22
18Nina KolbergIL Tyrving37.02+11.3618.31
19Ildiko HorvatiIL Tyrving41.44+16.1820.52
20Håvard Rekve LianFossum IF44.13+18.4722.06
21Tor SandbySkattedirektoratet44.32+19.0622.16
22Arne Christian ScheieØstmarka OK45.01+19.3522.30
23Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp47.55+22.2923.57
24August Lea KabbeNydalen SK48.53+23.2724.26
25Per  GjermoAsker Skiklubb50.45+25.1925.22
26Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF51.52+26.2625.56
27Jappe BlomhoffHeming Orientering53.04+27.3826.32
28Håkon BogasonLillomarka OL54.39+29.1327.19
29Unn EllefsenIL Tyrving55.26+30.0027.43
30Ørnulf FremmingMeteorologen59.19+33.5329.39
31Sissel PlejdrupOppsal Orientering59.38+34.1229.49
32Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.01.52+36.2630.56
33Lene HasaasFossum IF1.06.11+40.4533.05
34Anne Cathrine VossIL GeoForm1.06.14+40.4833.07
35Arne KongsnesKolbotn & Skimt OLikke godkjent
36Ivar-Kristian WaarumIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor