Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmasterskap mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmasterskap mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 28 oktober 2017

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Hoff HagenByåsen IL36.40
2Maren VikenByåsen IL39.36+2.56

D 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL30.04
2Karen Oline KolstadNTNUI33.01+2.57
3Ingrid GulbrandsenNTNUI33.54+3.50
4Jenny PerssonByåsen IL39.28+9.24
5Evelina FolkesonByåsen IL39.39+9.35
6Gøril EideByåsen IL40.50+10.46
7Hanne VefsnmoByåsen IL46.07+16.03
Helen PalmerByåsen ILdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILikke startet
Marte Lien JohnsenByåsen ILikke startet
Kristin Høydalsvik WellsByåsen ILikke startet
Ingunn S. ØsthagenByåsen ILikke startet

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina-Beate LiabakkByåsen IL33.30
2Turid ArnesenByåsen IL40.24+6.54
3Stina ElfvingByåsen IL40.48+7.18
4Guri BjørndalByåsen IL44.04+10.34
5Gro RypdalByåsen IL52.06+18.36

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen AuneByåsen IL22.08
2Kasper LodgaardByåsen IL25.02+2.54

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL27.54

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK25.38
2Sigurd StenvikByåsen IL30.29+4.51
3Torgeir AuneByåsen IL30.37+4.59
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK31.48+6.10
5Are LodgaardByåsen IL39.13+13.35
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Snorre SæternesByåsen IL32.50
2Bjørn BergerByåsen IL40.05+7.15
3Øystein WiggenByåsen IL40.27+7.37
4Geir Arne LodgaardByåsen IL44.12+11.22
5Kjell MaroniByåsen IL48.00+15.10
6Helge EriksenByåsen IL48.23+15.33
7Øivind Magne RogndalenByåsen IL50.06+17.16
8Svein Endre HoveByåsen IL1.03.20+30.30
9Tom BuggeByåsen IL1.08.24+35.34
10Kjell-Arne HenninenByåsen IL1.15.56+43.06
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Knut HagenByåsen ILdiskvalifisert
Bjørn Erik JohnsenByåsen ILikke startet
Bjarne LienByåsen ILikke startet

H10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LodgaardByåsen IL25.08
2Dagfinn StenvikByåsen IL31.28+6.20

D10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora OtterleiByåsen IL25.19
2Sigrid HægstadByåsen IL1.02.50+37.31
3Frida HolmquistByåsen IL1.04.19+39.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor