Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmasterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmasterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H10 | D10

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsa BullByåsen IL15.23

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Hoff HagenByåsen IL15.36
2Maren VikenByåsen IL21.41+6.05

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL13.25
2Gøril EideByåsen IL15.34+2.09
3Helen PalmerByåsen IL16.43+3.18
4Evelina FolkesonByåsen IL17.03+3.38
5Mari HoffByåsen IL18.56+5.31
6Andrine VikenByåsen IL21.47+8.22

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL15.32
2Turid ArnesenByåsen IL20.17+4.45
3Guri BjørndalByåsen IL20.37+5.05
4Ingrid Lien JohnsenByåsen IL22.12+6.40
Nina-Beate LiabakkByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen AuneByåsen IL11.51
2Kasper LodgaardByåsen IL13.42+1.51

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.53
2Håkon SæternesByåsen IL14.46+1.53

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir AuneByåsen IL13.50
2Are LodgaardByåsen IL14.04+0.14
3Petter LienByåsen IL14.57+1.07
4Snorre HansenByåsen IL15.47+1.57
5Marcus BullByåsen IL24.17+10.27

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne LienByåsen IL13.42
2Knut HagenByåsen IL13.54+0.12
3Snorre SæternesByåsen IL13.55+0.13
4Øyvind SchjelderupFreidig15.16+1.34
5Øystein WiggenByåsen IL15.34+1.52
6Kjell MaroniByåsen IL17.52+4.10
7Bjørn Erik JohnsenByåsen IL19.55+6.13
8Roar ForbordMalvik IL20.38+6.56
9Tom BuggeByåsen IL22.07+8.25

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LodgaardByåsen IL20.49

D10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HægstadByåsen IL20.48
2Frida HolmqvistByåsen IL22.56+2.08
3Nora OtterleiByåsen IL23.25+2.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor