Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 2. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 2. løp
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 1 november 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Elling AakreKort A (29)48.54+17.5314.51

Hedrum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltLang A (15)37.427.29
5Espen JohnsenKort A (29)31.41+0.409.37
19Tom AasrumKort A (29)44.11+13.1013.25
20Elin BordøyKort A (29)47.44+16.4314.30
21Tone Sølie LysnesKort A (29)47.45+16.4414.30

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jesper FlogstadKort A (29)31.54+0.539.41

Larvik OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tom KristensenKort A (29)31.019.25
2Iril RingheimC-løypa (8)18.00+0.158.46
3Ingrid UndstadC-løypa (8)18.05+0.208.49
5Sigrid HamreC-løypa (8)22.13+4.2810.50
6Peder RauanKort A (29)31.46+0.459.39
7Arne Kierulf DirdalLang A (15)47.19+9.379.24
9Iver RingheimLang A (15)51.28+13.4610.13
12Henrik Kaupang LyeKort A (29)37.13+6.1211.18
14Per Olav GulbrandsenLang A (15)56.25+18.4311.12
15Ole Petter AasrumLang A (15)56.30+18.4811.13
15Ida Vår DirdalKort A (29)40.50+9.4912.24
26Kåre ThorbjørnsenKort A (29)1.04.14+33.1319.31

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Ole Johnny BråthenKort A (29)1.13.38+42.3722.22

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Helge GisholtLang A (15)44.19+6.378.48
7Anne Marie Koren HalvorsenC-løypa (8)25.57+8.1212.39
10Jan GlittumKort A (29)32.13+1.129.47

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ian RingheimKort A (29)40.27+9.2612.17

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Frode RobertsenKort A (29)31.07+0.069.27

Porsgrunn OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tore KornmoLang A (15)40.38+2.568.04
2Une HoltermannKort A (29)31.06+0.059.27
5Magne Wiig MathisenLang A (15)45.11+7.298.58
7Lars Ole ThunoldKort A (29)31.52+0.519.41
8Håkon KornmoLang A (15)51.22+13.4010.12
8Rolf LyeC-løypa (8)26.37+8.5212.59
10Dag AusenLang A (15)52.00+14.1810.20
11Jan GatevoldLang A (15)52.08+14.2610.21
11Håvard SkriubakkenKort A (29)36.43+5.4211.09
12Knut Wiig MathisenLang A (15)52.21+14.3910.24
13Halvard KornmoLang A (15)53.00+15.1810.32
14Anders L. RosenvoldKort A (29)40.37+9.3612.20
17Atle RemmeKort A (29)42.36+11.3512.56
18Dagfinn TorpeKort A (29)43.07+12.0613.06
22Oscar Wiersdalen ThunoldKort A (29)48.08+17.0714.37
24Kay JørgensenKort A (29)55.35+24.3416.53

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Brage EikåsC-løypa (8)17.458.39
4Trond GjelstadLang A (15)44.31+6.498.51
4Stine ArntzenC-løypa (8)18.55+1.109.13
6Stein MartinsenLang A (15)46.30+8.489.14
9Arne Håkon JørgensenKort A (29)31.58+0.579.42
25Lill-Ann TorpKort A (29)55.54+24.5316.59
0Jo Børre EikåsKort A (29)diskvalifisert
0Jonas EikåsKort A (29)diskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Espen RaastadKort A (29)31.11+0.109.28
6Rita RaastadC-løypa (8)25.19+7.3412.20
16Harald OmlandKort A (29)41.18+10.1712.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor