Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola løp 10
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 3 januar 2018

Lang A

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL56.49
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL58.52+2.03
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.00.49+4.00
4Jørgen FrøydLarvik OK1.00.50+4.01
5Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.01.13+4.24
6Tobias MathisenPorsgrunn OL1.02.37+5.48
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.02.38+5.49
8Helge GisholtOK Skeidi1.02.47+5.58
9Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.04.07+7.18
10Dag AusenPorsgrunn OL1.04.11+7.22
11Jan GatevoldPorsgrunn OL1.05.41+8.52
12Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.08.03+11.14
13Hanne VassendPorsgrunn OL1.08.53+12.04
14Steinar LandeBø OL1.09.06+12.17
15Åsmund SlokvikNotodden OL1.09.18+12.29
16Tom KristensenLarvik OK1.09.49+13.00
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.10.30+13.41
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.11.54+15.05
19Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.23.10+26.21
20Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.30.06+33.17

Kort A

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn MyrlandNotodden OL47.24
2Petter LøeNotodden OL47.26+0.02
3Anna MeenPorsgrunn OL47.29+0.05
4Une HoltermannPorsgrunn OL47.37+0.13
4Kristine AusenNTNUI47.37+0.13
6Hilde VassendPorsgrunn OL47.41+0.17
7Vegard LandsverkSkien OK51.36+4.12
8Tom SagaSkien OK52.55+5.31
9Bjørn Richard KirsteSkien OK53.55+6.31
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL54.05+6.41
11Anna Tarandi FuruheimIFK Lidingø/Skien OK55.27+8.03
12Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL57.05+9.41
13Eli Marie WiigPorsgrunn OL57.24+10.00
14Lene Therese MyrlandNTNUI57.30+10.06
15Atle RemmePorsgrunn OL57.31+10.07
16Hanne HerumOK Skeidi57.46+10.22
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58.15+10.51
18Espen JohnsenHedrum OL59.59+12.35
19Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.00.33+13.09
20Elling AakreAndebu IL1.01.20+13.56
21Harald OmlandSkien OK1.07.42+20.18
22Kay JørgensenPorsgrunn OL1.13.08+25.44
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert

C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor