Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK14.4011.27
Laura HegstadOK Skøynar13.0910.16
Mateo HendersonSteinkjer OK14.0511.00
Noelle HendersonSteinkjer OK15.5812.28
Simon Mitchell IversenVerdal OK25.5420.14
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL28.3422.19
Solveig Skoglund  LeitheFrol IL21.4316.57
Sverre Blix  PrestmoWing OK2.40.072.05.05
Sondre Skoglund LeitheFrol ILikke startet
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D -10

2 800 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D 11-12

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.377.00
2Marie Wollan BenumByåsen IL20.18+0.417.15
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.53+8.169.57
4Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering32.46+13.0911.42

D 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig33.1010.21
2Guro HegstadOK Skøynar39.05+5.5512.12
3Maria Strømdal WikFreidig39.06+5.5612.13
4Tora KittilsenFreidig52.46+19.3616.29
Ella SandstadFreidigikke startet

D 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig32.458.11
2Louise RonglanOK Skøynar34.01+1.168.30
3Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering44.15+11.3011.03
4Hege HallanOK Skøynar1.28.36+55.5122.09
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

D 17-18

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL47.048.35
2Anna RenolenWing OK1.37.35+50.3117.48

D 19-20

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)46.298.28
2Kårhild Husby NordstadNTNUI1.03.37+17.0811.36

D 21-

7 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesNTNUI1.03.428.32
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.04.22+0.408.37
3Hanne SandstadFreidig1.05.00+1.188.42
4Anna UlvensøenNTNUI1.05.26+1.448.46
5Malin SandstadFreidig1.09.44+6.029.20
6Line SundsvikFrol IL1.12.58+9.169.46
7Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.13.19+9.379.49
8Katharina RogstadEmblem IL1.46.09+42.2714.13
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Katerina ChromaNTNUIikke startet

D 35-

5 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering55.5010.11
2Tina Strømdal WikFreidig1.12.24+16.3413.12
3Kristin JægerWing OK1.24.53+29.0315.29

D 45-

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig40.1510.03
2Randi JensenFrol IL41.30+1.1510.22
3Tone AlmåsIL Leik41.54+1.3910.28
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering46.44+6.2911.41
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering47.07+6.5211.46
6Gunhild KvistadSteinkjer OK47.40+7.2511.55
7Kari Tønset GuttvikWing OK51.24+11.0912.51
8Gunhild BredesenVerdal OK54.50+14.3513.42
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

H -10

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
William Mitchell IversenVerdal OK28.4910.17
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 11-12

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20.447.24
2Filip Mitchell IversenVerdal OK22.04+1.207.52
3Håkon HallanOK Skøynar23.08+2.248.15
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar25.24+4.409.04
5Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK25.28+4.449.05

H 13-14

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig28.168.50
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK35.44+7.2811.10
3Magne GuttvikWing OK45.30+17.1414.13

H 13-16C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Gjedrem LundVerdal OK27.009.38

H 15-16

5 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen HegstadOK Skøynar45.548.22
2Hallvar HallanOK Skøynar45.59+0.058.23
3Iver Gjedrem LundVerdal OK46.49+0.558.32
4Aksel VeskeOK Skøynar53.06+7.129.41
5Håvard VeieOK Skøynar53.08+7.149.41
6Henrik Johannes BelboSteinkjer OK1.00.00+14.0610.56
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-18

7 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig56.287.34
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.07.02+10.348.59
3Lars SandstadFreidig1.09.20+12.529.17
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.15.50+19.2210.09
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 19-20

8 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig53.226.16
2Oscar LyngenFreidig54.48+1.266.26
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK55.23+2.016.30
4Oliwer LundbergFreidig57.02+3.406.42
5Mats EidsmoFreidig57.21+3.596.44
6Anders HaugskottOL Trollelg1.05.17+11.557.40
7Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.13.35+20.138.39

H 21-

10 780 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL1.02.385.48
2Jo Forseth IndgaardFrol IL1.04.02+1.245.56
3Stian SundsvikFrol IL1.05.50+3.126.06
4Gaute FriestadKristiansand OK1.05.52+3.146.06
5Henry McNultyNTNUI1.05.56+3.186.06
6Carl Petter LyngenFrol IL1.06.04+3.266.07
7Audun HeimdalNTNUI1.08.08+5.306.19
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.08.10+5.326.19
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.09.22+6.446.26
10Dag BlandkjennKristiansand OK1.09.35+6.576.27
11Elias T. MølnvikNTNUI1.13.16+10.386.47
12Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.14.47+12.096.56
13Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.15.24+12.466.59
14Kjetil OkkenhaugEmblem IL1.15.31+12.537.00
15Lars Sandstad SkjesetFrol IL1.16.22+13.447.05
16Morten JørgensenKristiansand OK1.16.27+13.497.05
17Albin LillieströmFreidig1.18.54+16.167.19
18Simen Eid NielsenNTNUI1.20.29+17.517.27
19Ola KeiseråsIL Leik1.23.11+20.337.42
20Håvard VassendenFrol IL1.25.31+22.537.55
21Hermann LeitheFrol IL1.25.38+23.007.56
22Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering1.26.52+24.148.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Øystein HaugFrol IL1.32.26+29.488.34
24Matias Hodne HanischKristiansand OK1.33.32+30.548.40
25Peter NordbrødenNTNUI1.34.38+32.008.46
26Per Didrik NonstadWing OK1.55.53+53.1510.44
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert

H 35-

7 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig56.397.35
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1.12.56+16.179.46

H 45-

5 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton BjartnesVerdal OK37.006.45
2Jørgen TegdanFreidig39.50+2.507.16
3Atle DengerudSteinkjer OK40.57+3.577.28
4Gunnar VatnFrol IL43.01+6.017.50
5Pål KittilsenFreidig43.13+6.137.53
6Frode HaugskottOL Trollelg46.32+9.328.29
7Arne OkkenhaugVerdal OK46.47+9.478.32
8Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering47.00+10.008.34
9Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering48.33+11.338.51
10Einar LundVerdal OK49.53+12.539.06
11Øyvind SchjelderupWing OK50.10+13.109.09
12Agnar RenolenWing OK50.19+13.199.10
13Arne GrevskottFrol IL52.26+15.269.34
14Bernt BrynhildsenWing OK55.23+18.2310.06
15Øystein WiggenByåsen IL56.24+19.2410.17
16Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.03.18+26.1811.33
17Per Ivar SkinderhaugWing OK1.03.21+26.2111.33
18Tor Ove HallemVerdal OK1.05.01+28.0111.51
Johan IvarssonFreidigikke startet

H 55-

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter GullikstadRøros IL46.498.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK51.38+4.499.25

H 65-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John KvaalVerdal OK42.3610.39
2Harald BakkenFrol IL43.18+0.4210.49
3Steinar AasvangWing OK51.11+8.3512.47
4Nils Olav VennevikFreidig52.39+10.0313.09
5Kristian MidthjellVerdal OK1.18.31+35.5519.37

H 75-

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert StrømWing OK1.02.2918.06
2Arne SæterhaugByåsen IL1.05.10+2.4118.53

D 15-20B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Marte VatnFrol IL46.5514.39

Direkte C

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TanemVerdal OK33.1511.52
2Ellen BelboSteinkjer OK37.19+4.0413.19
3Torstein Gjedrem LundVerdal OK41.34+8.1914.50
4Sofie HallemVerdal OK42.52+9.3715.18

Direkte B

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering42.2513.15
2Marit Hæreid SandstadFrol IL44.05+1.4013.46
3Arne GuttvikWing OK45.00+2.3514.03
4Marte SkoglundFrol IL46.51+4.2614.38
5Mai Iren AlmåsIL Leik51.41+9.1616.09
6Jon Marius IversenVerdal OK59.17+16.5218.31
7Susanna BrynildsenWing OK1.05.31+23.0620.28

Direkte A

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL36.499.12
2Vegard HansenByåsen IL39.06+2.179.46
3Olav Martin  IndgaardFrol IL41.39+4.5010.24
4Synne FossøyNTNUI44.31+7.4211.07
5Nelly MaskeFreidig54.53+18.0413.43
6Jan KondulaNTNUI55.10+18.2113.47
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILdiskvalifisert
Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Erik HinkelmannNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor