Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 5 desember 2017

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17-AK | D 13-16B | H 13-16B | Åpen B

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri UlvestadNydalens SK41.27
2Aurora GjølsjøOK Moss50.28+9.01
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK51.38+10.11
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering57.21+15.54
5Karoline BjørnerødOK Moss58.09+16.42
6Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering58.45+17.18
7Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.01.35+20.08

H 17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK51.22
2Anders NordbergNydalens SK52.06+0.44
3Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK53.50+2.28
4Torgeir NørbechIL Tyrving55.57+4.35
5Håvard HagaNydalens SK57.30+6.08
6Göran WinbladRehns BK59.17+7.55
7Bojan BlumensteinNydalens SK1.03.59+12.37
8Øystein SørensenNydalens SK1.06.19+14.57
9Espen JakobsenIL Tyrving1.06.46+15.24
10Thor MellaOppsal Orientering1.07.11+15.49
11Anders VisterNydalens SK1.07.48+16.26
12Sigve VågsnesOppsal Orientering1.08.23+17.01
13Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.10.50+19.28
14Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.13.43+22.21
15Svein NygårdLillomarka OL1.26.08+34.46
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKikke startet
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-A kort

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering40.12
2Thomas RoskifteOK Moss41.56+1.44
3Donatas KontautasOK Moss43.51+3.39
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46.15+6.03
5Dag BrenåsVarteig OL47.50+7.38
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK48.56+8.44
7Rune BlågestadIndre Østfold OK48.58+8.46
8Henning Bratland CarlsenOK Moss51.10+10.58
9Terje Wiig MathisenOpen iT51.27+11.15
10Christopher LadimOK Moss51.29+11.17
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52.33+12.21
12Olav EideBækkelagets SK55.04+14.52
13Sture OttesenIndre Østfold OK55.36+15.24
14Tore BjørnerødOK Moss55.41+15.29
15Audun BjerknesMåren OK56.20+16.08
16Thomas TubbehaugenOK Moss57.11+16.59
17Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering1.01.49+21.37
18Ove MartinsenHauketo IF1.02.34+22.22
19Trygve LeivestadSarpsborg OL1.04.07+23.55
20Morten TangenOK Moss1.04.27+24.15
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.27+24.15
22Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.05.41+25.29
23Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.08.20+28.08
24Rein JørgensenØstmarka OK1.09.46+29.34
25Trond HolterMåren OK1.12.01+31.49
26Peter KlavenessMåren OK1.13.53+33.41
27Christopher SchiveOK Moss1.14.32+34.20
28Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.35.11+54.59
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Eirik BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke startet
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet

D 13-16B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL41.05
2Julie Sophie WoldOK Moss43.28+2.23
3Hanna RehnKolbotn og Skimt OL43.31+2.26
4Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss48.33+7.28
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.01.20+20.15
6Emma Aune JakobsenOK Moss1.04.43+23.38
7Erle Elise WoldOK Moss1.04.50+23.45
Erle WetterhusOK Mossdiskvalifisert
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

H 13-16B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred BjørnerødOK Moss29.55
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL33.23+3.28
3Sondre LadimOK Moss45.06+15.11
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK51.36+21.41
5Birk BreimoOK Moss57.44+27.49
6Anders Hovgaard EisvangOK Moss1.09.08+39.13
Tor Erling GjølsjøOK Mossikke startet

Åpen B

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering30.13
2Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL39.33+9.20
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering39.43+9.30
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41.43+11.30
5Vegar ArnesenIndre Østfold OK42.16+12.03
6Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL43.28+13.15
7Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL44.01+13.48
8Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL44.07+13.54
9Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK44.18+14.05
10Odd-Ragnar PettersenOK Moss45.49+15.36
11Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering46.15+16.02
12Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering50.04+19.51
13Sindre ValsgårdIndre Østfold OK55.44+25.31
14Dag HauglandØstmarka OK56.09+25.56
15Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.00.47+30.34
16Bjørn ÅrbuVarteig OL1.05.48+35.35
17Hanne WoldOK Moss1.07.12+36.59
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor