Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 10 juni 2018

Fagerstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Niklas OlsonA-åpen (4)58.05+8.2014.42

Gjø-Vard OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eiril Erlien SolerødD 11-12 (1)46.5420.12
1Hege SolerødD 45- (8)42.3810.47Last ned GPS-spor i gpx-format
1Annar Erlien SolerødH 13-14 (2)52.0216.43
2Margrete JørandliD 55- (4)40.45+0.4312.56
4Even ErlienH 45- (6)49.28+9.4712.37
5Arnfinn PedersenH 55- (12)44.35+3.1611.17
Barbro Falck-YtterD 17-B (1)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11John HofossH 55- (12)57.31+16.1214.33

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren HenriksenD 13-16C (1)43.5618.56
2Per Olav AndersenH 45- (6)43.54+4.1311.11

Hamar OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Einar LundA-åpen (4)49.4512.35
1Vegard RanestadH 15-16 (2)53.3013.38
2Mona LomeD 45- (8)44.52+2.1411.21
2Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (3)30.13+6.4113.01
3Stine Olsen KirkevikD 21- (7)40.46+6.029.50
3Trond FeiringH 65- (9)36.39+1.0511.38
4Terje GudbrandsenH 55- (12)43.13+1.5410.56
7Terje MalmH 65- (9)56.58+21.2418.05
Marianne MykrebustD 45- (8)diskvalifisert
Liv FeiringD 65- (4)diskvalifisert
Mari Ovidia RanestadD 13-14 (5)diskvalifisert
Kamilla LomeD 17-20 (3)ikke startet

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hasse BergstrømH 65- (9)43.23+7.4913.46

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone SkapellB-åpen (3)1.09.43+14.2522.25
8Øystein SkapellH 65- (9)57.08+21.3418.08
Markus SkapellN-åpen (7)28.4716.10
Jon Vegard LundeH 75- (5)diskvalifisert
Martine SkjelsvikD 15-16ikke startet
Guri LarssenD 55- (4)ikke startet

Løten o-lag

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eli StensliD 17-B (1)1.17.0524.47
1Emilie Westli AndersenD 21- (7)34.448.23
1Ove Antvord HaugereidH 21- (4)47.119.04
2Sofie JohanssonD 21- (7)35.15+0.318.30
3Harald BergeH 55- (12)43.09+1.5010.55
4Randi Fallbakken BergeD 55- (4)1.11.53+31.5122.49
5Nina SmestadD 21- (7)48.42+13.5811.45
6Kristian StorsveenH 55- (12)45.18+3.5911.28
Yngve VoldenH 21- (4)ikke startet

NTNUI

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Brynjar Larssen BakkenH 21- (4)ikke startet

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kari VikerhaugenD 65- (4)56.57+5.0718.29

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid RavnanD 55- (4)40.0212.42
1Onno VerberneH 55- (12)41.1910.27
2Sigurd KvammeH 15-16 (2)54.59+1.2914.01
2Nils Harald StaffH 55- (12)41.34+0.1510.31
4Marius StaffH 21- (4)1.16.32+29.2114.43
4Vanja StaffD 45- (8)57.22+14.4414.31
5Håvard KvammeH 45- (6)52.19+12.3813.20
9Bjarte LindstadH 55- (12)49.36+8.1712.33
Svein SolerødH 75- (5)diskvalifisert
Markus KvammeH 17-B (2)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnhild SkogsrudB-åpen (3)55.1817.46
1Inger K. BrøndboD 65- (4)51.5016.49
3Mona Bugge HaugD 55- (4)44.53+4.5114.14
6Knut HaugH 65- (9)47.14+11.4014.59
8Edvard DahlH 55- (12)46.41+5.2211.49
Kåre ØstgårdH 75- (5)diskvalifisert

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans A. TingvoldH 65- (9)58.32+22.5818.34

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stine AustadD 21- (7)1.19.18+44.3419.09
Anne-Grete AustadD 45- (8)diskvalifisert
Jan SveenH 55- (12)diskvalifisert

Ringsaker OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16B (1)1.10.2222.37
2Erik Pedersen TangenH 17-C (2)34.39+0.0214.56
3Simen AntonsenH 11-12 (3)55.28+31.5623.54
5Kristin Hasle HaslestadD 45- (8)1.05.48+23.1016.39
6Kristine FjeldD 21- (7)1.19.00+44.1619.04
Elise AntonsenN-åpen (7)25.2414.16
Odin Østby HaaveN-åpen (7)30.2317.04
Tiril Østby HaaveN-åpen (7)26.0814.40
Thomas KalgraffH 13-14 (2)diskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (2)ikke startet
Marie KalgraffN-åpen (7)ikke startet
Torgrim Hasle HaslestadH -10ikke startet
Mats KalgraffH -10ikke startet

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tea ForbergD 65- (4)56.36+4.4618.22

Rudsbygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon TyldumH 75- (5)44.44+1.3614.31
2Paul Martin BergH 65- (9)36.00+0.2611.25
4Tormod PrestrudH 65- (9)38.02+2.2812.04

Snertingdal IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anita StensethD 45- (8)56.35+13.5714.19
6Unn Mette KlopbakkenD 45- (8)1.20.12+37.3420.18

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mina Akiko JohnsenD 13-14 (5)34.0610.57
1Mats JohnsenH 11-12 (3)23.3210.08
1Roger WiikH 45- (6)39.4110.07
1Ellen Akiko Horni-JohnsenD 17-C (1)29.0412.31
1Anders JohnsenH 17-C (2)34.3714.55
2Ingeborg KvarmeD 17-20 (3)1.01.17+2.0415.38
2Marie KvarmeD 13-14 (5)40.54+6.4813.09
3Hanne Kristin KvarmeB-åpen (3)1.15.19+20.0124.13
3Marthe Graff-WiikD 13-14 (5)56.01+21.5518.00
3Silje CarlsenD 17-20 (3)1.03.27+4.1416.11
3Jon Erik KvarmeH 45- (6)48.16+8.3512.18

Vang OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Heidi Therese WiestD 17-20 (3)59.1315.06
1Olav HøiåsH 75- (5)43.0814.00
1Sverre NarumH 17-20 (2)44.0810.39
1Knut SkjesetH 65- (9)35.3411.17
2Jan Ola PedersenH 21- (4)52.04+4.5310.00
2Ole Johan BråtenH 17-20 (2)1.09.51+25.4316.52
3Øivind FrøislandH 21- (4)54.41+7.3010.30
4Anne FrøislandD 13-14 (5)1.34.49+1.00.4330.29
4Ingvild GjessingD 21- (7)45.18+10.3410.56
7Stein Arne NegårdH 55- (12)46.40+5.2111.48
10Morten StenbergH 55- (12)49.52+8.3312.37
Håkon Gjessing SkjesetN-åpen (7)39.0021.54
Julie Gjessing SkjesetN-åpen (7)38.3721.41
Mari StenbergN-åpen (7)39.2622.09
Stig WiestH 45- (6)diskvalifisert
Stein SandakerH 17-B (2)diskvalifisert

Vestreakers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tormod ØvergaardA-åpen (4)53.15+3.3013.28

Vestreakers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rune HalkeA-åpen (4)1.25.44+35.5921.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor