Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise AntonsenRingsaker OK25.2414.16
Odin Østby HaaveRingsaker OK30.2317.04
Tiril Østby HaaveRingsaker OK26.0814.40
Markus SkapellLillehammer OK28.4716.10
Håkon Gjessing SkjesetVang OL39.0021.54
Julie Gjessing SkjesetVang OL38.3721.41
Mari StenbergVang OL39.2622.09
Marie KalgraffRingsaker OKikke startet

D 11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL46.5420.12

D 13-14

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF34.0610.57
2Marie KvarmeSturla, IF40.54+6.4813.09
3Marthe Graff-WiikSturla, IF56.01+21.5518.00
4Anne FrøislandVang OL1.34.49+1.00.4330.29
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

D 13-16C

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenHalden SK43.5618.56

D 15-16

3 950 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

D 15-16B

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.10.2222.37

D 17-B

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli StensliLøten o-lag1.17.0524.47
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OLikke startet

D 17-C

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF29.0412.31

D 17-20

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Therese WiestVang OL59.1315.06
2Ingeborg KvarmeSturla, IF1.01.17+2.0415.38
3Silje CarlsenSturla, IF1.03.27+4.1416.11
Kamilla LomeHamar OKikke startet

D 21-

4 140 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag34.448.23
2Sofie JohanssonLøten o-lag35.15+0.318.30
3Stine Olsen KirkevikHamar OK40.46+6.029.50
4Ingvild GjessingVang OL45.18+10.3410.56
5Nina SmestadLøten o-lag48.42+13.5811.45
6Kristine FjeldRingsaker OK1.19.00+44.1619.04
7Stine AustadRaumar Orientering1.19.18+44.3419.09

D 45-

3 950 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL42.3810.47 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mona LomeHamar OK44.52+2.1411.21
3Anita StensethSnertingdal IF Orientering56.35+13.5714.19
4Vanja StaffOL Toten-Troll57.22+14.4414.31
5Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.05.48+23.1016.39
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.20.12+37.3420.18
Marianne MykrebustHamar OKdiskvalifisert
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 55-

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RavnanOL Toten-Troll40.0212.42
2Margrete JørandliGjø-Vard OL40.45+0.4312.56
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange44.53+4.5114.14
4Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.11.53+31.5122.49
Guri LarssenLillehammer OKikke startet

D 65-

3 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange51.5016.49
2Tea ForbergRond OL56.36+4.4618.22
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering56.57+5.0718.29
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert

H -10

2 150 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Mats KalgraffRingsaker OKikke startet

H 11-12

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats JohnsenSturla, IF23.3210.08
2Eirik Olsen KirkevikHamar OK30.13+6.4113.01
3Simen AntonsenRingsaker OK55.28+31.5623.54

H 13-14

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL52.0216.43
Thomas KalgraffRingsaker OKdiskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

3 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard RanestadHamar OK53.3013.38
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll54.59+1.2914.01

H 17-B

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus KvammeOL Toten-Trolldiskvalifisert
Stein SandakerVang OLdiskvalifisert

H 17-C

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders JohnsenSturla, IF34.3714.55
2Erik Pedersen TangenRingsaker OK34.39+0.0214.56

H 17-20

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre NarumVang OL44.0810.39
2Ole Johan BråtenVang OL1.09.51+25.4316.52

H 21-

5 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove Antvord HaugereidLøten o-lag47.119.04
2Jan Ola PedersenVang OL52.04+4.5310.00
3Øivind FrøislandVang OL54.41+7.3010.30
4Marius StaffOL Toten-Troll1.16.32+29.2114.43
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet
Yngve VoldenLøten o-lagikke startet

H 45-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roger WiikSturla, IF39.4110.07
2Per Olav AndersenHalden SK43.54+4.1311.11
3Jon Erik KvarmeSturla, IF48.16+8.3512.18
4Even ErlienGjø-Vard OL49.28+9.4712.37
5Håvard KvammeOL Toten-Troll52.19+12.3813.20
Stig WiestVang OLdiskvalifisert

H 55-

3 950 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll41.1910.27
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll41.34+0.1510.31
3Harald BergeLøten o-lag43.09+1.5010.55
4Terje GudbrandsenHamar OK43.13+1.5410.56
5Arnfinn PedersenGjø-Vard OL44.35+3.1611.17
6Kristian StorsveenLøten o-lag45.18+3.5911.28
7Stein Arne NegårdVang OL46.40+5.2111.48
8Edvard DahlOL Vallset/Stange46.41+5.2211.49
9Bjarte LindstadOL Toten-Troll49.36+8.1712.33
10Morten StenbergVang OL49.52+8.3312.37
11John HofossHadeland OL57.31+16.1214.33
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 65-

3 150 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL35.3411.17
2Paul Martin BergRudsbygd IL36.00+0.2611.25
3Trond FeiringHamar OK36.39+1.0511.38
4Tormod PrestrudRudsbygd IL38.02+2.2812.04
5Hasse BergstrømIL Tyrving43.23+7.4913.46
6Knut HaugOL Vallset/Stange47.14+11.4014.59
7Terje MalmHamar OK56.58+21.2418.05
8Øystein SkapellLillehammer OK57.08+21.3418.08
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering58.32+22.5818.34

H 75-

3 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL43.0814.00
2Jon TyldumRudsbygd IL44.44+1.3614.31
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
Svein SolerødOL Toten-Trolldiskvalifisert

A-åpen

3 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LundHamar OK49.4512.35
2Tormod ØvergaardVestreakers SK53.15+3.3013.28
3Niklas OlsonFagerstad58.05+8.2014.42
4Rune HalkeVestreakers SK1.25.44+35.5921.42

B-åpen

3 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange55.1817.46
2Tone SkapellLillehammer OK1.09.43+14.2522.25
3Hanne Kristin KvarmeSturla, IF1.15.19+20.0124.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor