Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 26 april 2018

Trh D -10

1 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RøFreidig25.0116.08
2Eva AmundsenFreidig29.38+4.3719.07
3Eira Forsbak AsplemFreidig29.49+4.4819.14
Frida HolmqvistByåsen ILikke startet

TA sprint D 11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13.548.58
2Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering16.33+2.3910.40
3Hannah Gustad StrømOK Skøynar19.55+6.0112.50
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK25.24+11.3016.23
startnr ledigNOTEAMikke startet

TA sprint D 13-14

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK14.557.16
2Guro HegstadOK Skøynar16.03+1.087.49
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.32+3.379.02

TA sprint D 15-16

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trude MarkhusVerdal OK13.356.37
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.37+0.026.38
3June MunkebyFrol IL13.45+0.106.42
Mari EidsmoFreidigikke startet
Hege HallanOK Skøynarikke startet

Trh D 17-20

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL16.056.24
2Vera MelkildFreidig16.32+0.276.35
3Hedda Hoff HagenByåsen IL19.27+3.227.44
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24.32+8.279.46
5Thea WalsethMalvik IL29.13+13.0811.38
Synne Marie KvammeWing OKikke startet

Trh D 21-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora FossøyNTNUI16.256.32
2Johanne de PresnoNTNUI18.09+1.447.13
3Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.20+1.557.18
4Marit SchmidOL Trollelg19.09+2.447.37
5Hedvig ÅstebølNTNUI19.23+2.587.43
6Elisabeth StørsethSelbu OK23.47+7.229.28
7Kristin JægerWing OK23.52+7.279.30

Trh D 40-

2 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig16.396.38
2Kristin HaugskottOL Trollelg17.16+0.376.52
3Margot Bolstad LynumFreidig18.11+1.327.14
4Gøril EideByåsen IL19.13+2.347.39
5Tone AlmåsIL Leik20.00+3.217.58
6Maria StuifbergenMalvik IL29.54+13.1511.54

Trh D 50-

2 510 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL18.057.12
2Sigrid MelkildFreidig19.32+1.277.46
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL21.18+3.138.29
4Anne MelkildFreidig21.43+3.388.39
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL21.45+3.408.39
6Hilde ForbordMalvik IL22.17+4.128.52
7Guri BjørndalByåsen IL23.16+5.119.16
8Susanna BrynhildsenWing OK29.00+10.5511.33

Trh D 60-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig22.228.54

Trh D 65-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ElfvingByåsen IL29.0511.35
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK33.18+4.1313.16

Trh D 70-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FuruholtOL Trollelg34.4113.49

Trh D 75-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig24.059.35

Trh H -10

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn StenvikByåsen IL17.2811.16
2Mathias LeroyerFreidig20.38+3.1013.18
3Finn Einar BrandsenMalvik IL29.58+12.3019.20
4Jens Anton AndresenMalvik IL30.29+13.0119.40
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

TA sprint H 11-12

1 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HallanOK Skøynar11.547.40
2Ole Andreas VeskeOK Skøynar13.09+1.158.29
3Filip Mitchell IversenVerdal OK14.56+3.029.38
4Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering17.44+5.5011.26
5Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK20.00+8.0612.54

TA sprint H 13-14

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL12.466.13
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK15.18+2.327.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL15.47+3.017.41
4Sigurd VatnFrol IL15.59+3.137.47

TA sprint H 15-16

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK10.465.15
2Trym Nergård RønningOK Skøynar10.48+0.025.16
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.18+0.325.30
4Aksel VeskeOK Skøynar11.45+0.595.43
5Simen HegstadOK Skøynar11.56+1.105.49
6Håvard VeieOK Skøynar12.08+1.225.55
7Hallvar HallanOK Skøynar13.07+2.216.23
8Vegard JermstadSteinkjer OK14.11+3.256.55

Trh H 17-20

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig12.535.07
2Anders HaugskottOL Trollelg13.17+0.245.17
3Olav Milian Schmitt GranNTNUI14.07+1.145.37
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.28+1.355.45
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL14.35+1.425.48
6Kenneth KjelaasMalvik IL18.22+5.297.19
7Petter LienByåsen IL19.09+6.167.37
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Ådne Skjæveland JøssingWing OKdiskvalifisert
Jonas VindalWing OKikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

Trh H 21-

2 510 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg11.394.38
2Sindre JohannessenFreidig12.05+0.264.48
3Oskar AndrénIL Leik12.16+0.374.53
4Ove BaardsgaardOL Trollelg12.38+0.595.01
5Øyvind WiggenByåsen IL12.50+1.115.06
6Ola KeiseråsIL Leik13.54+2.155.32
7Johannes Karstein MidtbøWing OK14.08+2.295.37
8Asbjørn Magnus MidtbøWing OK14.21+2.425.43
9Sigurd StenvikByåsen IL15.02+3.235.59
10Hampus LarssonNTNUI15.06+3.276.00
11Mathias BjuganWing OK15.21+3.426.06
12Arne Johannes LøkkenNTNUI16.47+5.086.41
13Per-Martin Vian GrønliNTNUI20.30+8.518.10
Asle Heide VaskinnMelhus ILdiskvalifisert
Jan KondulaNTNUIikke startet
Eirik MarthinsenOL Trollelgikke startet
Erik FrøsethVerdal OKikke startet
André FlakkeNTNUIikke startet
Philip FøyenNTNUIikke startet

Trh H 40-

2 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanFreidig14.245.44
2Petter Andreas BerghMalvik IL14.30+0.065.46
3Torgeir AuneByåsen IL14.53+0.295.55
4Roar SkulbørstadOL Trollelg15.27+1.036.09
5Ingebrigt FuglemMalvik IL17.35+3.117.00
6Øystein HusbyMalvik IL19.00+4.367.34
7Christian Andre AndresenMalvik IL20.28+6.048.09
8Anthony LeroyerFreidig20.41+6.178.14
9Jon Olav OlaussenMalvik IL20.43+6.198.15
10Skjalg StordalByåsen IL20.57+6.338.20
11Harald GrønningSelbu OK21.26+7.028.32
12Marius WalsethMalvik IL25.36+11.1210.11
Eivind LonaWing OKikke startet

Trh H 50-

2 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LorangeFreidig15.025.59
2Bernt BrynhildsenWing OK15.40+0.386.14
3Bjarne LienByåsen IL15.43+0.416.15
4Frode HaugskottOL Trollelg15.56+0.546.20
5Atle PedersenMelhus IL16.03+1.016.23
6Knut HagenByåsen IL16.31+1.296.34
7Arild Holm ClausenFreidig16.50+1.486.42
7Stein Ivar FossMelhus IL16.50+1.486.42
9Agnar RenolenWing OK16.55+1.536.44
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL17.36+2.347.00
11Dag StenersenNidarøst OK17.39+2.377.01
12Terje MidtbøWing OK18.12+3.107.15
13Øystein WiggenByåsen IL18.44+3.427.27
14Jon VindalWing OK20.24+5.228.07
15Jan HageIL Leik22.08+7.068.49
16Arild HeggesetFreidig23.11+8.099.14
17John LerliMelhus IL23.19+8.179.17
18Rune VikenByåsen IL24.52+9.509.54
19Geir WillumsenFreidig26.42+11.4010.38
Trond BenumFreidigdiskvalifisert
Per Ivar SkinderhaugWing OKdiskvalifisert
Øyvind SchjelderupWing OKikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Svein Erik BratsbergWing OKikke startet

Trh H 60-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL18.167.16
2Helge RustadFreidig22.15+3.598.51
3Morten SkoglundByåsen IL22.28+4.128.57
4Kjell-Arne HenninenByåsen IL23.31+5.159.22
5Olav KvittemFreidig23.36+5.209.24
6Rolf Helge RøsandNidarøst OK25.56+7.4010.19
Eirik VefsnmoByåsen ILdiskvalifisert
Jan Erik KofoedNidarøst OKikke startet

Trh H 65-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK24.219.42
Bjørn BergerByåsen ILdiskvalifisert

Trh H 70-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein HoveByåsen IL23.059.11
2Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg24.19+1.149.41
3Anders WaageFreidig24.43+1.389.50
4Øistein ÅsmulOL Trollelg26.07+3.0210.24
5Nils Olav VennevikFreidig28.32+5.2711.22
6Edgar FuruholtOL Trollelg29.31+6.2611.45
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

Trh H 75-

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif StephansenNidarøst OK22.369.00
2Leif EngenNidarøst OK24.06+1.309.36
3Gunnar ØsterbøFreidig24.16+1.409.40
4Knut SkjesilWing OK24.55+2.199.55
5Magnus LandstadFreidig25.21+2.4510.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jardar SandstadSelbu OK32.46+10.1013.03
7Robert StrømWing OK32.58+10.2213.08
Roar ForbordFreidigdiskvalifisert
Eigil SørliMalvik ILdiskvalifisert

Trh H 80-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

TA sprint Åpen Lang

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK14.275.45
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14.50+0.235.54
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK14.54+0.275.56
4Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering15.25+0.586.08
5Lars StrømOK Skøynar18.22+3.557.19
6Randi JensenFrol IL18.58+4.317.33
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK19.03+4.367.35
8Ragne MunkebyFrol IL19.44+5.177.51
9Sofie HallemVerdal OK20.44+6.178.15
10Heidi StendahlFrol IL42.44+28.1717.01
11Lena AlstadFrol IL43.02+28.3517.08
startnr ledigNOTEAMikke startet
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKikke startet

TA sprint Åpen Kort

1 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AlstadFrol IL14.159.11
2William Mitchell IversenVerdal OK14.32+0.179.22
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering16.50+2.3510.51
4Malin RianStjørdals-Blink Orientering17.31+3.1611.18
5Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering17.46+3.3111.27
6Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.06+3.5111.40
7Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering25.19+11.0416.20
8Laura HegstadOK Skøynar33.26+19.1121.34
9Einar SævikStjørdals-Blink Orientering45.22+31.0729.16
10Guro SævikStjørdals-Blink Orientering45.49+31.3429.33
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet

Trh D11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Wollan BenumByåsen IL11.057.09
2Nora HalvorsenFreidig14.18+3.139.13
3Ingeborg KolstadWing OK15.24+4.199.56
4Maja Sæterhaug KnudsenFreidig19.08+8.0312.20
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet
Silja FuglemMalvik ILikke startet

Trh H11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.328.05
2Alf Petter LynumFreidig14.01+1.299.02
3Johannes StordalByåsen IL21.53+9.2114.07
4Sven NevinFreidig24.01+11.2915.29

Trh H13-14

2 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.236.07
2Tristan HalvorsenFreidig16.08+0.456.25
3Kristoffer LerliMelhus IL17.58+2.357.09
4Tord RomundstadNidarøst OK18.55+3.327.32
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig19.08+3.457.37
6Herman Bruchmuller SundtByåsen IL22.11+6.488.50
7Ådne StordalByåsen IL22.55+7.329.07
8Imre Overgård FremstadByåsen IL23.34+8.119.23
9Aksel VikenByåsen IL25.31+10.0810.09
10Sverre HellevikFreidig25.50+10.2710.17
11Anders TørumSelbu OK28.07+12.4411.12
12Borgar StavrumWing OK29.23+14.0011.42
13Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK35.13+19.5014.01
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet

Trh D13-14

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg19.587.57
2Selma NevinFreidig27.10+7.1210.49
3Ella SandstadFreidig28.15+8.1711.15
Maria Strømdal WikFreidigikke startet

Trh H15-16

2 510 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar EideByåsen IL15.556.20
2Vetle Grønvik EkraFreidig15.56+0.016.20
3Erling Eide HustvedtWing OK16.47+0.526.41
4Nikolai RenolenWing OK16.58+1.036.45
5Antonius Herskedal AmundsenFreidig17.22+1.276.55
6Erlend AuneByåsen IL18.18+2.237.17
7August MaskeFreidig18.28+2.337.21
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19.44+3.497.51
9Jostein RøFreidig20.03+4.087.59
10Iver OlaussenMalvik IL21.13+5.188.27
11Oskar StorlerMelhus IL24.39+8.449.49
12Edvin Skauby grønningSelbu OK39.07+23.1215.35
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

Trh D15-16

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg15.376.13
2Ane Malene KolstadFreidig18.23+2.467.19
3Stine AuneNidarøst OK20.09+4.328.01
4Anna ChristensenFreidig20.16+4.398.04
5Maren VikenByåsen IL23.32+7.559.22
Tale Tannvik SkeiFreidigikke startet

Trh Åpen kort

1 550 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ledig StartntNOTEAMikke startet

Trh Åpen lang

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maj-Lisbeth RønningFreidig27.3711.00
Morten KorsvoldWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor