Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM nattorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM nattorientering
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: torsdag 17 oktober 2019

H 17-18

6 600 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias AlstadFrol IL58.22
2Vegard KittilsenFreidig58.39+0.17
3Lars Young VikNydalens SK59.11+0.49
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK59.15+0.53
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.35+4.13
6Cornelius BjørkSandefjord OK1.07.04+8.42
7Johan Kristian UndelandSturla, IF1.07.09+8.47
8Simen Spets StorhovFreidig1.07.15+8.53
9Lars SandstadFreidig1.07.22+9.00
10Kristian ØstermannHeming Orientering1.07.31+9.09
11Marius BakkeFossum IF1.09.46+11.24
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.09.46+11.24
13Halvard KornmoPorsgrunn OL1.10.05+11.43
14Vetle DrageKongsberg OL1.10.17+11.55
15Sondre OttesenFredrikstad SK1.10.51+12.29
16David RundeKristiansand OK1.10.54+12.32
17Tobias RøddeGanddal IL1.11.10+12.48
18Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.14.36+16.14
19Håkon HolstadFreidig1.15.57+17.35
20Jonas GrønliFreidig1.16.16+17.54
21Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.17.54+19.32
22Bendik EliassenFredrikstad SK1.18.08+19.46
23Mikkel HoltFreidig1.18.22+20.00
24Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.21.22+23.00
25Eivind Berner MyhreFossum IF1.21.34+23.12
26Sondre Zahl HagenFossum IF1.23.31+25.09
27Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.28.29+30.07
28Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.29.40+31.18
29Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.34.20+35.58
30Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.34.33+36.11
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Grunde IsaksætreGrue ILdiskvalifisert
Jo Even KolstadFreidigdiskvalifisert
Sivert Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLbrutt
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Jakob TorgersenHalden SKikke startet
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor