Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom / Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom / Våronnløpet
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / OL Toten-Troll / Oppland
Dato: lørdag 11 mai 2019

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn SolbergseterH55 (7)33.399.13

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Leif BillingsøH70 (14)30.15+2.4611.48
5Elin FøyenUtvikling B (5)52.03+20.0020.24
9Philip FøyenH 21- (9)1.18.00+34.2714.51

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (7)19.399.24
2Gaute LindaasH 15-16 (3)1.08.45+38.3318.50
2Anna-Thekla TonjerD 21- (5)51.42+5.1711.29
8Audun FingarsenH 21- (9)1.01.27+17.5411.42
10Harald ØstbyeH60 (15)35.45+8.3111.57
Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (1)ikke startet
Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (3)ikke startet

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vytautas GrasysH 21- (9)48.38+5.059.15
7Richard Zeiner-GundersenH60 (15)31.35+4.2110.33

Gjø-Vard OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars LienH 15-16 (3)30.128.16
1Ida HjorthD 21- (5)46.2510.18
1Even LienH 13-14 (4)22.378.52
1Josh BoltonDir C (6)35.1716.52
1Liv Andrea PedersenDir B (1)31.1012.13
1Berit BergsetD45 (3)53.0714.33
1Sigmund HansenH45 (6)40.298.59
2May Lise KloppbakkenD35 (3)56.43+5.1215.32
2Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (3)49.51+26.3523.51
2Emma Visted-HansenD 15-16 (4)32.32+3.1210.52
2Hege SolerødD50 (6)31.32+0.1510.32Last ned GPS-spor i gpx-format
2Arnfinn PedersenH60 (15)27.19+0.059.08
2Roar SkoglundUtvikling B (5)32.57+0.5412.55
2Solfrid Drogseth HøieUtvikling C (5)32.13+7.4215.24
2Øyvind LienH45 (6)42.25+1.569.25
2Margrete JørandliD65 (6)33.25+0.1213.03
3Åshild Stuve StrandlieD55 (7)41.35+3.3513.54
4Celine VistedUtvikling B (5)49.04+17.0119.14
4Ole Petter Visted-HansenUtvikling C (5)37.27+12.5617.55
5Erik SlettumH55 (7)43.29+9.5011.54
5Johannes HøieH 11-12 (7)31.25+11.4615.01
5Ole-Roald RimeUtvikling C (5)42.07+17.3620.09
5Even ErlienH45 (6)56.43+16.1412.36
6Audun StrandlieH 21- (9)59.36+16.0311.21
6Josef ÖhmanH 11-12 (7)32.34+12.5515.34
Rikke Nordahl ØsterhusN-åpen (18)fullført
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (18)fullført
Isak RimeN-åpen (18)fullført
Daniel SkistadN-åpen (18)fullført
Sjur Fonstad SolheimN-åpen (18)fullført
Tobias Bergset SkoglundN-åpen (18)fullført
Arne StrandlieH85 (1)diskvalifisert
Kirsten BakkeD70 (5)diskvalifisert
Øyvind Villa JohansenUtvikling C (5)ikke startet
Håkon Villa KristiansenN-åpen (18)ikke startet
Kristine Villa KristiansenN-åpen (18)ikke startet

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein ThorsbergH50 (2)50.16+0.0613.46

Hadeland OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg RognstadD 17-20 (4)45.2912.27
1Einar TesloH50 (2)50.1013.44
1Tor TrøanH70 (14)27.2910.44
1Kim André SveenH35 (2)49.0610.54Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gunn Elin RudiD45 (3)59.48+6.4116.23
3Astrid RognstadD 15-16 (4)38.21+9.0112.49
4Nikolai TesloH 11-12 (7)25.42+6.0312.17
4Berthe TesloD 17-20 (4)54.48+9.1915.00
4Øyvind SørlieH60 (15)29.34+2.209.53
6Trygve RognstadH55 (7)43.59+10.2012.03
6Aud Mona RøsteD65 (6)51.55+18.4220.16
7Hege HeibergD55 (7)1.01.06+23.0620.26
12John HofossH60 (15)39.07+11.5313.04
Jo Randar HolmøyH 15-16 (3)diskvalifisert

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD80 (1)1.00.5623.48
1Trond FeiringH75 (3)34.0813.20
1Liv FeiringD70 (5)37.2114.35
2Kamilla LomeD 17-20 (4)50.22+4.5313.47
5Terje GudbrandsenH60 (15)29.39+2.259.54
10Einar LundH70 (14)36.27+8.5814.14
Frode HjorthH60 (15)diskvalifisert
Terje MalmH70 (14)ikke startet
Marith BrekkeD70 (5)ikke startet

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trine Marit Justad RaaenD55 (7)41.15+3.1513.47

Lillehammer OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Markus FinsandH 9-10 (1)35.1220.20
1Ida Øverli StøenD 11-12 (3)23.1611.07
1Martine SkjelsvikD 15-16 (4)29.209.48
1Kaja Skappel HalvorsrudUtvikling C (5)24.3111.43
1Lill Ramberg SkappelD65 (6)33.1312.58
2Jon Vegard LundeH80 (2)52.02+11.2620.19
3Marion Halvorsen NustadD 17-20 (4)54.30+9.0114.55
13Øystein SkappelH70 (14)54.58+27.2921.28
Isak SkappelN-åpen (18)fullført
Martin Lien StøenN-åpen (18)fullført
Lars FinsandDir C (6)diskvalifisert
Andreas Svingheim MagerøyH 21- (9)ikke startet

Lunderseter IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lene Margrethe SætabergetD35 (3)51.3114.06
4Berit DalheimDir C (6)1.03.15+27.5830.15
4Roar SætabergetH65 (4)47.37+11.2215.55

Løten o-lag

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Marie ØygardD60 (2)40.1515.43
1Einar LienH65 (4)36.1512.07
2Trond OlsenH60 (15)27.19+0.059.08
2Harald BergeH55 (7)35.30+1.519.43
2Anita Østgård OlsenDir A (2)1.16.45+31.4221.01
3Yngve VoldenH 21- (9)53.17+9.4410.08
3Eli StensliD45 (3)1.06.06+12.5918.06
3Lis DæhliD65 (6)35.11+1.5813.44
4Svein GodagerH55 (7)40.33+6.5411.06
6Randi Fallbakken BergeD55 (7)53.00+15.0017.43
7Sigurd DæhliH 21- (9)1.00.25+16.5211.30
7Kristian StorsveenH55 (7)47.19+13.4012.57
11Torgeir VoldenH60 (15)37.05+9.5112.24

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Astrid RuudD50 (6)35.51+4.3411.59

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kari VikerhaugenD70 (5)41.17+3.5616.07
5Ole Kristian SteinbekkenH70 (14)31.46+4.1712.24
Øyvind SteinbekkenH 21- (9)ikke startet

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen BallangrudH 17-20 (5)32.007.06
3Ole Solli KvikstadH 11-12 (7)23.39+4.0011.18
3Amund FlaskerudH 13-14 (4)32.33+9.5612.45
3Sigurd KvammeH 17-20 (5)43.55+11.559.45
4Johannes Bjørke SollienH 13-14 (4)43.19+20.4216.59
7Lars FlaskerudH 11-12 (7)33.09+13.3015.51
Emil Engh SagvoldN-åpen (18)fullført
Pål Solli KvikstadN-åpen (18)fullført
Martine Engh SagvoldN-åpen (18)fullført
Julie HalvorsrudN-åpen (18)fullført
Kristine HalvorsrudN-åpen (18)fullført

OL Vallset/Stange

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger SvalandD55 (7)38.0012.42
2Mona Bugge HaugD60 (2)48.20+8.0518.52
2Magnus Svaland DaleH 11-12 (7)22.24+2.4510.43
2Inger K. BrøndboD70 (5)39.07+1.4615.16
3Kåre ØstgårdH75 (3)45.19+11.1117.42
3Knut HaugH65 (4)40.55+4.4013.41
4Jostein HaugH 21- (9)53.29+9.5610.11
4Arnstein DaleH45 (6)51.23+10.5411.25
9Edvard DahlH60 (15)34.44+7.3011.36

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Belinda Jørandli RudsengenD 21- (5)54.14+7.4912.03

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hans A. TingvoldH70 (14)35.07+7.3813.43

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Linda EngenD 21- (5)52.22+5.5711.38
3Tina BjørnstadDir C (6)55.59+20.4226.47
4Emil Bjørnstad StrandH 17-20 (5)57.26+25.2612.45
5Stine AustadD 21- (5)1.12.05+25.4016.01
5Anne-Grete AustadD50 (6)35.57+4.4012.01
6Knut EngenH60 (15)31.12+3.5810.26
7Odd GundersenH70 (14)34.20+6.5113.24
8Tor StrandH60 (15)32.41+5.2710.55
14Jan SveenH60 (15)43.12+15.5814.26

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin DahlenD75 (1)46.0417.59
2Tormod DahlenH75 (3)38.11+4.0314.54
2Helge RevhaugH70 (14)27.44+0.1510.50

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terese SyljuåsenD40 (1)43.5912.03
2Knut MalmoH65 (4)36.55+0.4012.20
5Berit RøsteD65 (6)51.50+18.3720.14
9Knut WikstrømH70 (14)35.11+7.4213.44
13Erik HaugenH60 (15)41.04+13.5013.44
Sondre BorgedalN-åpen (18)fullført
Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16 (4)ikke startet
Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (4)ikke startet
Kristin Hasle HaslestadD50 (6)ikke startet
Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (7)ikke startet

Rond OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin Vollen SataøenDir A (2)45.0312.20
1Kyrre SataøenUtvikling B (5)32.0312.34
3Tone VollenUtvikling B (5)36.23+4.2014.16
5Toril KorsvikD55 (7)48.47+10.4716.18
Nora Vollen SataøenN-åpen (18)fullført
Anders GauslaaDir C (6)diskvalifisert
Tea ForbergD75 (1)ikke startet
Jan Vegard RudsengenDir A (2)ikke startet

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH80 (2)40.3615.51
4Marit TyldumD70 (5)46.00+8.3917.58
4Gro SolnørdalD65 (6)37.16+4.0314.33
6Tormod PrestrudH70 (14)33.55+6.2613.14
11John Birger SkansenH70 (14)37.36+10.0714.41
12Paul Martin BergH70 (14)38.00+10.3114.50
Odbjørg NordengD75 (1)ikke startet

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Petter GullikstadH60 (15)27.149.06

Snertingdal IF Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mina HolmenD 9-10 (1)41.3224.00
1Unn Mette KlopbakkenD50 (6)31.1710.27
2Ruth BratlienD 13-14 (2)36.38+2.0714.21
2Mona BratlienDir C (6)41.58+6.4120.04
2Marius HolmenH35 (2)1.08.09+19.0315.08
3Therese HolmenD 11-12 (3)53.51+30.3525.45
3Anita StensethD50 (6)35.35+4.1811.54
3Hanne HolmenD35 (3)1.02.08+10.3717.01
3Ida Marie BratlienUtvikling C (5)32.50+8.1915.42
5Anders Kvamme FeldeH 17-20 (5)59.59+27.5913.19
6Ingebjørg FeldeD50 (6)50.50+19.3317.00
Marte Olava BratlienN-åpen (18)fullført

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hasse BergstrømH70 (14)diskvalifisert

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maren HenriksenD 13-14 (2)34.3113.32
1Kenneth BilstadH 21- (9)43.338.17
2Ola DåsnesH 13-14 (4)24.30+1.539.36
2Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (5)38.07+6.078.28
3Stein Arne NegårdH55 (7)40.29+6.5011.05
3Håkon DåsnesH45 (6)47.10+6.4110.28
4Emma DåsnesD 15-16 (4)42.49+13.2914.19
4Knut SkjesetH70 (14)30.30+3.0111.54
5Jan Ola PedersenH 21- (9)59.09+15.3611.16
6Per Olav AndersenH45 (6)57.22+16.5312.44
Peder Melgalvis BilstadN-åpen (18)fullført
Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (18)fullført
Olav HøiåsH75 (3)ikke startet

Øyer-Tretten IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Unni Halvorsen NustadD55 (7)43.33+5.3314.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor