Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norgescup senior mellom + jaktstart søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior mellom + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 21-E

6 550 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.33.04
2Kine Hallan SteiwerHalden SK1.36.43+3.39
3Ingjerd MyhreKongsberg OL1.37.56+4.52
4Ingeborg EideByåsen IL1.38.34+5.30
5Runa FremstadLarvik OK1.41.24+8.20
6Ingrid LundanesNTNUI1.47.27+14.23
7Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.47.31+14.27
8Kine GulliksenBækkelagets SK1.48.02+14.58
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.48.06+15.02
10Tonje VassendNTNUI1.48.12+15.08
11Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.48.19+15.15
12Marthe GløersenBækkelagets SK1.48.39+15.35
13Karen Oline KolstadNTNUI1.52.04+19.00
14Kristine FjeldboIL Tyrving1.52.56+19.52
15Åsne Skram TrømborgNTNUI1.54.14+21.10
16Bodil HelgerudHalden SK1.55.57+22.53
17Ragnhild HjermstadFossum IF1.57.04+24.00
18Evine Westli AndersenLøten o-lag2.02.28+29.24
19Solveig BlandkjennIL Tyrving2.10.27+37.23
20Guro VassendPorsgrunn OL2.22.06+49.02
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2.28.15+55.11
22Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett2.35.22+1.02.18
23Marianne DæhliNydalens SK2.38.48+1.05.44
24Marie Hammer IversenØstmarka OK2.43.57+1.10.53
Ingrid GulbrandsenNTNUIbrutt
Lone Malmgren MolstadHalden SKbrutt
Lene Therese MyrlandNTNUIbrutt
Marie OlaussenFredrikstad SKbrutt
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILbrutt
Mariann UlvestadBækkelagets SKbrutt
Siri UlvestadNydalens SKbrutt

H 21-E

7 700 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne DæhliHalden SK1.29.11
2Stian SundsvikFrol IL1.32.06+2.55
3Elias T. MølnvikNTNUI1.32.15+3.04
4Paul SirumFrol IL1.32.58+3.47
5Bjørn EkebergIL Tyrving1.33.04+3.53
6Anders NordbergNydalens SK1.33.29+4.18
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.36.26+7.15
8Ivar LundanesIL Tyrving1.36.32+7.21
9Matthew SpeakeBækkelagets SK1.36.35+7.24
10Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.36.44+7.33
11Damien RenardKongsberg OL1.36.56+7.45
12Isak BergsetFrol IL1.37.46+8.35
13Anders VisterNydalens SK1.39.26+10.15
14Espen JakobsenIL Tyrving1.39.57+10.46
15Sindre SandvenBækkelagets SK1.40.50+11.39
16Håvard WedegeKristiansand OK1.44.50+15.39
17Magnus SvingheimRaumar Orientering1.47.16+18.05
18Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.48.25+19.14
19Øyvind HelgerudHalden SK1.48.37+19.26
20Henrik EijsinkNydalens SK1.48.42+19.31
21Carl Petter LyngenFrol IL1.49.24+20.13
22Mattis HoltFreidig2.03.35+34.24
23Jørgen FrøydLarvik OK2.09.50+40.39
24Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK3.51.12+2.22.01
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Bojan BlumensteinNydalens SKbrutt
Vegard DanielsenKristiansand OKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Karl FremstadIL Tyrvingbrutt
Gaute FriestadKristiansand OKbrutt
Jo Forseth IndgaardFrol ILbrutt
Hans Petter MathisenFredrikstad SKbrutt
Asgeir MjösundNydalens SKbrutt
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettbrutt
Torgeir NørbechIL Tyrvingbrutt
Oskar RøenVaregg Fleridrettbrutt
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKbrutt
Oskar StørmerFossum IFbrutt
Andreas SølbergIL Leikbrutt
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettbrutt
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor