Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup senior mellom + jaktstart søndag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior mellom + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

D 21-E

6 550 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK54.198.17
2Ingjerd MyhreKongsberg OL54.31+0.128.19
3Kine Hallan SteiwerHalden SK55.06+0.478.24
4Ingrid LundanesNTNUI56.56+2.378.41
5Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK57.25+3.068.45
6Tonje VassendNTNUI57.51+3.328.49
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag58.12+3.538.53
8Ingeborg EideByåsen IL58.25+4.068.55
9Arntraut GötschIL BUL-Tromsø59.06+4.479.01
10Runa FremstadLarvik OK59.09+4.509.01
11Marthe GløersenBækkelagets SK1.01.02+6.439.19
12Kine GulliksenBækkelagets SK1.01.27+7.089.22
13Bodil HelgerudHalden SK1.04.13+9.549.48
14Ragnhild HjermstadFossum IF1.06.11+11.5210.06
15Åsne Skram TrømborgNTNUI1.06.25+12.0610.08
16Karen Oline KolstadNTNUI1.08.00+13.4110.22
17Kristine FjeldboIL Tyrving1.08.56+14.3710.31
18Solveig BlandkjennIL Tyrving1.09.10+14.5110.33
19Evine Westli AndersenLøten o-lag1.12.17+17.5811.02
20Guro VassendPorsgrunn OL1.24.37+30.1812.55
21Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.28.19+34.0013.29
22Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.31.23+37.0413.57
23Marianne DæhliNydalens SK1.35.06+40.4714.31
24Marie Hammer IversenØstmarka OK1.41.42+47.2315.31
Ingrid GulbrandsenNTNUIbrutt

H 21-E

7 700 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian SundsvikFrol IL51.256.40
2Elias T. MølnvikNTNUI52.13+0.486.46
3Magne DæhliHalden SK52.50+1.256.51
4Paul SirumFrol IL53.09+1.446.54
5Bjørn EkebergIL Tyrving53.45+2.206.58
6Anders NordbergNydalens SK54.20+2.557.03
7Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK54.38+3.137.05
8Matthew SpeakeBækkelagets SK54.41+3.167.06
9Ivar LundanesIL Tyrving55.19+3.547.11
10Damien RenardKongsberg OL56.09+4.447.17
11Isak BergsetFrol IL56.24+4.597.19
12Jon Aukrust OsmoenNydalens SK57.52+6.277.30
13Espen JakobsenIL Tyrving58.07+6.427.32
14Anders VisterNydalens SK58.34+7.097.36
15Sindre SandvenBækkelagets SK59.28+8.037.43
16Håvard WedegeKristiansand OK1.00.03+8.387.47
17Carl Petter LyngenFrol IL1.01.03+9.387.55
18Henrik EijsinkNydalens SK1.03.55+12.308.18
19Øyvind HelgerudHalden SK1.04.33+13.088.22
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.05.10+13.458.27
21Magnus SvingheimRaumar Orientering1.05.37+14.128.31
22Mattis HoltFreidig1.07.13+15.488.43
23Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.08.20+16.558.52
24Jørgen FrøydLarvik OK1.08.22+16.578.52
25Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK2.01.45+1.10.2015.48
26Robert FredriksenNotodden OL2.01.48+1.10.2315.49
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor