Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingfinale 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2018
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 30 september 2018

D17-

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild BalsvikOsterøy IL45.0414.32
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett45.29+0.2514.40
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett47.54+2.5015.27
4Linda RykkjeVaregg Fleridrett48.30+3.2615.38
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett48.51+3.4715.45
6Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular48.54+3.5015.46
7Karianne StrømmeVaregg Fleridrett48.57+3.5315.47
8Tove AasheimVaregg Fleridrett55.20+10.1617.50
9Randi HoleBergens TF57.46+12.4218.38

H17-

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne AadlandSamnanger IL43.4111.12
2Rune NygaardIL Gular44.24+0.4311.23
3Scott JuvikIL Gular45.23+1.4211.38
4Magne KnudsenGneist, IL47.25+3.4412.09
5Tore NymarkVaregg Fleridrett47.46+4.0512.14
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett47.55+4.1412.17
7Johan Kristian UndelandSturla, IF48.40+4.5912.28
8Kenneth WesterheimStord Orientering49.43+6.0212.44
9Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett51.46+8.0513.16
10Sigve Rygg EikelandBergens TF1.02.25+18.4416.00
11Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.04.06+20.2516.26
12Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.04.24+20.4316.30
13Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett1.15.22+31.4119.19
14Knut UtneFana IL1.15.39+31.5819.23
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubbbrutt
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Oskar RøenVaregg Fleridrettikke startet

D15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Bog VikaneFana IL38.3315.25
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41.28+2.5516.35
3Ingeborg Rygg EikelandBergens TF42.47+4.1417.06
4Marie Roll-TørnqvistFana IL45.54+7.2118.21
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett51.21+12.4820.32

H15-16

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL37.2112.02
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett46.23+9.0214.57
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett47.07+9.4615.11
4Jens Øien KlosterFitjar IL47.17+9.5615.15
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett47.30+10.0915.19
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.02.30+25.0920.09
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

D13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL42.1118.20

H13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert

D11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett20.3214.40
2Karoline StrandenesFana IL29.39+9.0721.10

H11-12

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett16.4511.57
2Dagfinn GjerstadOsterøy IL17.47+1.0212.42
3Oskar HeksemFana IL21.10+4.2515.07
4Kristoffer Heldal HersvikFana IL21.11+4.2615.07
5Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett32.28+15.4323.11
Håvard Serck-HanssenTIF Vikingdiskvalifisert

D50-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking40.3916.15
2Rannveig SolliAskøy OL43.49+3.1017.31
3Nina SoligardBergens TF47.38+6.5919.03
4Ingrid SandvollGneist, IL47.50+7.1119.08
5Lisbeth AadlandSamnanger IL1.16.47+36.0830.42
Birgitte TorbjørnsenIL Gulardiskvalifisert
Hege FjellbirkelandIL Gulardiskvalifisert

H50-

3 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett36.0311.37
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.58+3.5512.53
3Jan Arve SolliAskøy OL40.54+4.5113.11
4Arne JohannesenIL Gular42.44+6.4113.47
5Tore Svein NeseAskøy OL46.01+9.5814.50
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett46.09+10.0614.53
7Sigurd EiknerFana IL47.09+11.0615.12
8Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL47.12+11.0915.13
9Tommy SævareidOs Orienteringsklubb49.21+13.1815.55
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett50.23+14.2016.15
11Ørjan TotlandTIF Viking50.41+14.3816.20
12Tord MykingFana IL51.01+14.5816.27
13Jan HauglandÅrstad IL51.32+15.2916.37
14Sverre Johan NærheimIL Gular53.08+17.0517.08
15Svein LingaIL Gular57.30+21.2718.32
16Lars SveenBergens TF1.11.46+35.4323.09
17Matti TorgersenBergens TF1.13.06+37.0323.34
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Johannes GjerstadOsterøy ILikke startet
Bjørn HøllelandFana ILikke startet
Erik Serck-HanssenTIF Vikingikke startet

D70-

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF40.1717.30
2Ingjerd SognnæsBergens TF45.58+5.4119.59

H70-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per VoldFana IL48.2119.20
2Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.05.12+16.5126.04
3Per VikaneFana IL1.05.46+17.2526.18
Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert

D17-AK

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett52.3321.01
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-AK

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørge SolliAskøy OL42.5313.50

D15-20B

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stella S. DahleFana IL1.11.5831.17

H15-20B

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Fetveit SundalFana IL42.3318.30
2Sondre BataldenFana IL57.42+15.0925.05

B-Åpen

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil NummedalFana IL55.2124.03
2Merete UndelandSturla, IF1.00.29+5.0826.17
3Bjørn BataldenFana IL1.08.16+12.5529.40
4Inga Beate BøeFana IL1.12.12+16.5131.23
5Karl Anton UndelandSturla, IF1.16.01+20.4033.03

D/H13-16C

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Sofie NærheimIL Gular34.4624.50

D/H17-C

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre SoløyVaregg Fleridrett35.3225.22
2Per Øyvind HusbyVaregg Fleridrett44.07+8.3531.30
Bodil HåheimIL Gularikke startet

D/H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirill EikankerGneist, IL17.4212.38
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.11+14.2922.59
3Thord Nystuen SolliAskøy OL33.26+15.4423.52

N-Åpen

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Serch-HanssenTIF Viking31.3222.31
2Josefine BlomquistBergens TF31.53+0.2122.46
3Johanne O. EllingsenGneist, IL35.38+4.0625.27
4Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett37.46+6.1426.58
5Maria O. EllingsenAskøy OL39.52+8.2028.28
6Sigurd AarbakkeOs Orienteringsklubb44.42+13.1031.55
Silje AlvsakerNOTEAMdiskvalifisert
Samuel Elias NærheimIL Gularikke startet
Fredrik BlomquistBergens TFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor