Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2018

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Frol IL 2MIX-stafett (14)1.37.02
1. Tobias Alstad33.562+6.0933.562+6.09
2. Magnus Alstad16.382+1.0450.341-1
3. Linnea Munkeby46.289+21.381.37.023+2
6Frol IL 1MIX-stafett (14)1.46.14
1. Lars Sandstad Skjeset27.47127.471
2. Nikoline Munkeby30.2314+14.4958.104+3
3. Matilde Munkeby48.0411+23.141.46.146+2

Steinkjer OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Steinkjer OK 1MIX-stafett (14)1.30.03+10.23
1. Jørgen Rannem Halse37.594+10.1237.594+10.12
2. Julian Fei Benum Luong20.588+5.2458.576+2+8.23-1.49
3. Niklas Landsem Melhus31.063+6.161.30.032-4+10.23+2.00
8Steinkjer OK 3MIX-stafett (14)1.52.40+33.00
1. Marius Møller40.077+12.2040.077+12.20
2. Karita Møller23.1410+7.401.03.2170+12.47+0.27
3. Fredrik Møller49.1912+24.291.52.408+1+33.00+20.13
9Steinkjer OK 2MIX-stafett (14)1.54.14+34.34
1. Trond Svanøe-Hafstad40.128+12.2540.128+12.25
2. Mari Ann Landsem Melhus15.34155.463-5+5.12
3. Vegard Jermstad58.2814+33.381.54.149+6+34.34+29.22
13Steinkjer OK 4MIX-stafett (14)2.00.41+41.01
1. Kari Grindberg48.3912+20.5248.3912+20.52
2. Andrea Holm Undhjem30.1813+14.441.18.5713+1+28.23+7.31
3. Nils Aal41.446+16.542.00.41130+41.01+12.38
14Steinkjer OK 5MIX-stafett (14)2.15.18+55.38
1. Terje Skrattalsrud48.2111+20.3448.2111+20.34
2. Rolf Karset32.3715+17.031.20.5814+3+30.24+9.50
3. Katrine Austmo Møller54.2013+29.302.15.18140+55.38+25.14

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Stjørdals-Blink Orientering 1MIX-stafett (14)1.47.02+27.22
1. Jakob Haugen38.095+10.2238.095+10.22
2. Ane Skulbørstad28.1211+12.381.06.218+3+15.47+5.25
3. Marie Nielsen Solberg40.415+15.511.47.027-1+27.22+11.35
11Stjørdals-Blink Orientering 2MIX-stafett (14)1.55.30+35.50
1. Asle Skulbørstad40.399+12.5240.399+12.52
2. Ingvild Geving Skulbørstad30.1612+14.421.10.5511+2+20.21+7.29
3. Mette Wanvik44.357+19.451.55.30110+35.50+15.29

Verdal OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 2MIX-stafett (14)1.19.40
1. Jon Sivertsen35.203+7.3335.203+7.33
2. Trude Markhus19.305+3.5654.502-1+4.16-3.17
3. Anton Bjartnes24.5011.19.401-1
4Verdal OK 5MIX-stafett (14)1.38.55+19.15
1. Stein Otto Bjørkeng48.1310+20.2648.1310+20.26
2. Mathea Baglo Bjørkeng20.588+5.241.09.11100+18.37-1.49
3. Arne Okkenhaug29.442+4.541.38.554-6+19.15+0.38
5Verdal OK 1MIX-stafett (14)1.44.21+24.41
1. Einar Lund39.276+11.4039.276+11.40
2. Torstein Gjedrem Lund19.024+3.2858.295-1+7.55-3.45
3. Iver Gjedrem Lund45.528+21.021.44.2150+24.41+16.46
10Verdal OK 3MIX-stafett (14)1.54.19+34.39
1. Tor Ove Hallem48.4313+20.5648.4313+20.56
2. Aleksander Tanem Iversen18.513+3.171.07.349-4+17.00-3.56
3. Sofie Hallem46.4510+21.551.54.1910+1+34.39+17.39
12Verdal OK 4MIX-stafett (14)1.57.51+38.11
1. Inge Hafstad57.5114+30.0457.5114+30.04
2. Fredrikke Baglo Bjørkeng20.326+4.581.18.2312-2+27.49-2.15
2. Filip Mitchell Iversen20.326+4.58fullført
3. Elin H. Sikkeland39.284+14.381.57.51120+38.11+10.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor