Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2018

MIX-stafett

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 21.19.40
Jon Sivertsen35.203+7.3335.203+7.33
Trude Markhus19.305+3.5654.502-1+4.16-3.17
Anton Bjartnes24.5011.19.401-1
2Steinkjer OK 11.30.03+10.23
Jørgen Rannem Halse37.594+10.1237.594+10.12
Julian Fei Benum Luong20.588+5.2458.576+2+8.23-1.49
Niklas Landsem Melhus31.063+6.161.30.032-4+10.23+2.00
3Frol IL 21.37.02
Tobias Alstad33.562+6.0933.562+6.09
Magnus Alstad16.382+1.0450.341-1
Linnea Munkeby46.289+21.381.37.023+2
4Verdal OK 51.38.55+19.15
Stein Otto Bjørkeng48.1310+20.2648.1310+20.26
Mathea Baglo Bjørkeng20.588+5.241.09.11100+18.37-1.49
Arne Okkenhaug29.442+4.541.38.554-6+19.15+0.38
5Verdal OK 11.44.21+24.41
Einar Lund39.276+11.4039.276+11.40
Torstein Gjedrem Lund19.024+3.2858.295-1+7.55-3.45
Iver Gjedrem Lund45.528+21.021.44.2150+24.41+16.46
6Frol IL 11.46.14
Lars Sandstad Skjeset27.47127.471
Nikoline Munkeby30.2314+14.4958.104+3
Matilde Munkeby48.0411+23.141.46.146+2
7Stjørdals-Blink Orientering 11.47.02+27.22
Jakob Haugen38.095+10.2238.095+10.22
Ane Skulbørstad28.1211+12.381.06.218+3+15.47+5.25
Marie Nielsen Solberg40.415+15.511.47.027-1+27.22+11.35
8Steinkjer OK 31.52.40+33.00
Marius Møller40.077+12.2040.077+12.20
Karita Møller23.1410+7.401.03.2170+12.47+0.27
Fredrik Møller49.1912+24.291.52.408+1+33.00+20.13
9Steinkjer OK 21.54.14+34.34
Trond Svanøe-Hafstad40.128+12.2540.128+12.25
Mari Ann Landsem Melhus15.34155.463-5+5.12
Vegard Jermstad58.2814+33.381.54.149+6+34.34+29.22
10Verdal OK 31.54.19+34.39
Tor Ove Hallem48.4313+20.5648.4313+20.56
Aleksander Tanem Iversen18.513+3.171.07.349-4+17.00-3.56
Sofie Hallem46.4510+21.551.54.1910+1+34.39+17.39
11Stjørdals-Blink Orientering 21.55.30+35.50
Asle Skulbørstad40.399+12.5240.399+12.52
Ingvild Geving Skulbørstad30.1612+14.421.10.5511+2+20.21+7.29
Mette Wanvik44.357+19.451.55.30110+35.50+15.29
12Verdal OK 41.57.51+38.11
Inge Hafstad57.5114+30.0457.5114+30.04
Fredrikke Baglo Bjørkeng20.326+4.581.18.2312-2+27.49-2.15
Filip Mitchell Iversen20.326+4.58fullført
Elin H. Sikkeland39.284+14.381.57.51120+38.11+10.22
13Steinkjer OK 42.00.41+41.01
Kari Grindberg48.3912+20.5248.3912+20.52
Andrea Holm Undhjem30.1813+14.441.18.5713+1+28.23+7.31
Nils Aal41.446+16.542.00.41130+41.01+12.38
14Steinkjer OK 52.15.18+55.38
Terje Skrattalsrud48.2111+20.3448.2111+20.34
Rolf Karset32.3715+17.031.20.5814+3+30.24+9.50
Katrine Austmo Møller54.2013+29.302.15.18140+55.38+25.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor