Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byastafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Byastafetten
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2018

MIX-stafett

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 21.19.40
1. Jon Sivertsen35.203+7.3335.203+7.33
2. Trude Markhus19.305+3.5654.502-1+4.16-3.17
3. Anton Bjartnes24.5011.19.401-1
2Steinkjer OK 11.30.03+10.23
1. Jørgen Rannem Halse37.594+10.1237.594+10.12
2. Julian Fei Benum Luong20.588+5.2458.576+2+8.23-1.49
3. Niklas Landsem Melhus31.063+6.161.30.032-4+10.23+2.00
3Frol IL 21.37.02
1. Tobias Alstad33.562+6.0933.562+6.09
2. Magnus Alstad16.382+1.0450.341-1
3. Linnea Munkeby46.289+21.381.37.023+2
4Verdal OK 51.38.55+19.15
1. Stein Otto Bjørkeng48.1310+20.2648.1310+20.26
2. Mathea Baglo Bjørkeng20.588+5.241.09.11100+18.37-1.49
3. Arne Okkenhaug29.442+4.541.38.554-6+19.15+0.38
5Verdal OK 11.44.21+24.41
1. Einar Lund39.276+11.4039.276+11.40
2. Torstein Gjedrem Lund19.024+3.2858.295-1+7.55-3.45
3. Iver Gjedrem Lund45.528+21.021.44.2150+24.41+16.46
6Frol IL 11.46.14
1. Lars Sandstad Skjeset27.47127.471
2. Nikoline Munkeby30.2314+14.4958.104+3
3. Matilde Munkeby48.0411+23.141.46.146+2
7Stjørdals-Blink Orientering 11.47.02+27.22
1. Jakob Haugen38.095+10.2238.095+10.22
2. Ane Skulbørstad28.1211+12.381.06.218+3+15.47+5.25
3. Marie Nielsen Solberg40.415+15.511.47.027-1+27.22+11.35
8Steinkjer OK 31.52.40+33.00
1. Marius Møller40.077+12.2040.077+12.20
2. Karita Møller23.1410+7.401.03.2170+12.47+0.27
3. Fredrik Møller49.1912+24.291.52.408+1+33.00+20.13
9Steinkjer OK 21.54.14+34.34
1. Trond Svanøe-Hafstad40.128+12.2540.128+12.25
2. Mari Ann Landsem Melhus15.34155.463-5+5.12
3. Vegard Jermstad58.2814+33.381.54.149+6+34.34+29.22
10Verdal OK 31.54.19+34.39
1. Tor Ove Hallem48.4313+20.5648.4313+20.56
2. Aleksander Tanem Iversen18.513+3.171.07.349-4+17.00-3.56
3. Sofie Hallem46.4510+21.551.54.1910+1+34.39+17.39
11Stjørdals-Blink Orientering 21.55.30+35.50
1. Asle Skulbørstad40.399+12.5240.399+12.52
2. Ingvild Geving Skulbørstad30.1612+14.421.10.5511+2+20.21+7.29
3. Mette Wanvik44.357+19.451.55.30110+35.50+15.29
12Verdal OK 41.57.51+38.11
1. Inge Hafstad57.5114+30.0457.5114+30.04
2. Fredrikke Baglo Bjørkeng20.326+4.581.18.2312-2+27.49-2.15
2. Filip Mitchell Iversen20.326+4.58fullført
3. Elin H. Sikkeland39.284+14.381.57.51120+38.11+10.22
13Steinkjer OK 42.00.41+41.01
1. Kari Grindberg48.3912+20.5248.3912+20.52
2. Andrea Holm Undhjem30.1813+14.441.18.5713+1+28.23+7.31
3. Nils Aal41.446+16.542.00.41130+41.01+12.38
14Steinkjer OK 52.15.18+55.38
1. Terje Skrattalsrud48.2111+20.3448.2111+20.34
2. Rolf Karset32.3715+17.031.20.5814+3+30.24+9.50
3. Katrine Austmo Møller54.2013+29.302.15.18140+55.38+25.14

H10

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
brutt
1. William Mitchell Iversen20.12ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Jonas Alstad21.51ikke startet
2. ikke startetikke startet

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
brutt
1. Matheo Henderson24.24ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Noelle Henderson33.44ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Simon Iversen40.00ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Sanna Skjeset1.04.14ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Aksel Skjeset1.03.17ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Xin Adian Benum Luong23.32ikke startet
2. ikke startetikke startet
brutt
1. Ville Skjesetfullførtikke startet
2. ikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor