Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 3
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 19 april 2018

Frol IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Magnus AlstadH 13-14 (4)16.19+2.03
2Tobias AlstadH 15-16 (10)10.04+0.12
3Sigurd VatnH 13-14 (4)20.14+5.58
3June MunkebyD 15-16 (4)13.35+0.29
4Gunnar VatnÅpen 2,5 km (19)19.55+3.09
9Arne GrevskottÅpen 2,5 km (19)22.56+6.10
13Mari Kilskar GrevskottÅpen 2,5 km (19)25.49+9.03
Jonas AlstadÅpen 1,5 km (14)10.52
Ådne Krogstad StendahlH 13-14 (4)diskvalifisert

OK Skøynar

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Håkon HallanH 11-12 (6)8.29
2Guro HegstadD 13-14 (3)16.23+3.11
3Ole Andreas VeskeH 11-12 (6)10.57+2.28
3Trym Nergård RønningH 15-16 (10)10.44+0.52
4Hege HallanD 15-16 (4)16.53+3.47
4Simen HegstadH 15-16 (10)10.50+0.58
5Aksel VeskeH 15-16 (10)11.14+1.22
7Håvard VeieH 15-16 (10)11.54+2.02
8Hallvar HallanH 15-16 (10)12.40+2.48
Laura HegstadÅpen 1,5 km (14)16.10

Steinkjer OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Karen AgleÅpen 2,0 km (2)32.29+12.37
2Karita MøllerD 11-12 (4)11.09+0.06
2Jørgen Rannem HalseÅpen 2,5 km (19)17.37+0.51
4Astrid Marie SandhaugenD 11-12 (4)13.44+2.41
5Kjersti Kvistad DengerudÅpen 2,5 km (19)20.30+3.44
6Niklas Landsem MelhusH 15-16 (10)11.21+1.29
9Henrik BelboH 15-16 (10)13.10+3.18
10Vegard JermstadH 15-16 (10)17.30+7.38
11Sverre Dahlen AspenesÅpen 2,5 km (19)24.25+7.39
15Frida DahlÅpen 2,5 km (19)29.34+12.48
16Vibeke Kvistad DengerudÅpen 2,5 km (19)31.19+14.33
17Kristel HaltbrekkenÅpen 2,5 km (19)35.24+18.38
Sondre Aalberg BylundÅpen 1,5 km (14)34.17
Jonas Aalberg BylundÅpen 1,5 km (14)34.17
Mateo HendersonÅpen 1,5 km (14)29.02
Noelle HendersonÅpen 1,5 km (14)22.21
Anna B SkillegrindÅpen 1,5 km (14)27.01
Anna H BelboÅpen 1,5 km (14)27.00
Lage InderdalÅpen 1,5 km (14)34.16
Svein Anders MelhusÅpen 2,5 km (19)ikke startet
Marius MøllerÅpen 2,5 km (19)ikke startet
Sindre TusetH 15-16 (10)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ane SkulbørstadD 11-12 (4)11.03
2Marie Nielsen SolbergD 15-16 (4)13.23+0.17
5Even Wikdahl BjørgumH 11-12 (6)13.00+4.31
5Lars Wikdahl BjørgumH 11-12 (6)13.00+4.31
6Asle SkulbørstadÅpen 2,5 km (19)20.31+3.45
8Bård Øyvind SolbergÅpen 2,5 km (19)21.38+4.52
Petter SkulbørstadÅpen 1,5 km (14)12.57
Rune BjørgumÅpen 1,5 km (14)13.34
Ingvild Geving SkulbørstadÅpen 2,5 km (19)diskvalifisert

Verdal OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Mathea Baglo BjørkengD 13-14 (3)13.12
1Aleksander Tanem IversenH 13-14 (4)14.16Last ned GPS-spor i gpx-format
1Kristian MidthjellÅpen 2,0 km (2)19.52
1Trude MarkhusD 15-16 (4)13.06
1Anton BjartnesÅpen 2,5 km (19)16.46
1Martin Vehus SkjerveH 15-16 (10)9.52
2Filip Mitchell IversenH 11-12 (6)10.15+1.46
3Fredrikke Baglo BjørkengD 13-14 (3)17.16+4.04
3Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (4)12.55+1.52
3Fredrik Vehus SkjerveÅpen 2,5 km (19)18.06+1.20
4Ludvik GrindbergH 11-12 (6)11.36+3.07
7Sigrid Vehus SkjerveÅpen 2,5 km (19)21.23+4.37
10Vidar SkjerveÅpen 2,5 km (19)23.32+6.46
12Tor Ove HallemÅpen 2,5 km (19)25.10+8.24
14Inge HafstadÅpen 2,5 km (19)27.57+11.11
18Sofie HallemÅpen 2,5 km (19)37.25+20.39
Edvard SætherÅpen 1,5 km (14)10.36
Helmine Laksholm GrindbergÅpen 1,5 km (14)15.30
William Mitchell IversenÅpen 1,5 km (14)11.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor