Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 3
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 19 april 2018

Åpen 1,5 km

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK34.17
Jonas Aalberg BylundSteinkjer OK34.17
Mateo HendersonSteinkjer OK29.02
Noelle HendersonSteinkjer OK22.21
Edvard SætherVerdal OK10.36
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK15.30
Jonas AlstadFrol IL10.52
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.57
Laura HegstadOK Skøynar16.10
Anna B SkillegrindSteinkjer Ok27.01
Anna H BelboSteinkjer OK27.00
Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering13.34
Lage InderdalSteinkjer OK34.16
William Mitchell IversenVerdal OK11.05

Åpen 2,0 km

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian MidthjellVerdal OK19.52
2Karen AgleSteinkjer OK32.29+12.37

Åpen 2,5 km

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anton BjartnesVerdal OK16.46
2Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK17.37+0.51
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18.06+1.20
4Gunnar VatnFrol IL19.55+3.09
5Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK20.30+3.44
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.31+3.45
7Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK21.23+4.37
8Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering21.38+4.52
9Arne GrevskottFrol IL22.56+6.10
10Vidar SkjerveVerdal OK23.32+6.46
11Sverre Dahlen AspenesSteinkjer OK24.25+7.39
12Tor Ove HallemVerdal OK25.10+8.24
13Mari Kilskar GrevskottFrol IL25.49+9.03
14Inge HafstadVerdal OK27.57+11.11
15Frida DahlSteinkjer OK29.34+12.48
16Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK31.19+14.33
17Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK35.24+18.38
18Sofie HallemVerdal OK37.25+20.39
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Svein Anders MelhusSteinkjer OKikke startet
Marius MøllerSteinkjer OKikke startet

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.03
2Karita MøllerSteinkjer OK11.09+0.06
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.55+1.52
4Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK13.44+2.41

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon HallanOK Skøynar8.29
2Filip Mitchell IversenVerdal OK10.15+1.46
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar10.57+2.28
4Ludvik GrindbergVerdal OK11.36+3.07
5Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering13.00+4.31
5Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering13.00+4.31

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK13.12
2Guro HegstadOK Skøynar16.23+3.11
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK17.16+4.04

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aleksander Tanem IversenVerdal OK14.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Magnus AlstadFrol IL16.19+2.03
3Sigurd VatnFrol IL20.14+5.58
Ådne Krogstad StendahlFrol ILdiskvalifisert

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trude MarkhusVerdal OK13.06
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.23+0.17
3June MunkebyFrol IL13.35+0.29
4Hege HallanOK Skøynar16.53+3.47

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK9.52
2Tobias AlstadFrol IL10.04+0.12
3Trym Nergård RønningOK Skøynar10.44+0.52
4Simen HegstadOK Skøynar10.50+0.58
5Aksel VeskeOK Skøynar11.14+1.22
6Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.21+1.29
7Håvard VeieOK Skøynar11.54+2.02
8Hallvar HallanOK Skøynar12.40+2.48
9Henrik BelboSteinkjer OK13.10+3.18
10Vegard JermstadSteinkjer OK17.30+7.38
Sindre TusetSteinkjer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor