Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 29 april 2018

N-åpen

1 470 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Petter Løvås AlstadFrol IL27.38+27.3818.47
0Olav FiskumVerdal OK35.14+35.1423.58
0Laura HegstadOK Skøynar24.58+24.5816.59
0Erik HemmingFrol IL38.30+38.3026.11
0Håkon HemmingFrol IL39.32+39.3226.53
0Mateo HendersonSteinkjer OK24.54+24.5416.56
0Matilde Tanem IversenVerdal OK31.32+31.3221.27
0Simon Mitchell IversenVerdal OK35.06+35.0623.52
0Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.27+18.2712.33
0Tore LaksholmSkorovas IL29.23+29.2319.59
0Solveig Skoglund LeitheFrol IL28.14+28.1419.12
0Sondre Skoglund LeitheFrol IL27.59+27.5919.02
0Eirik Lie BolstadOK Skøynar34.52+34.5223.43
0Jens LienFrol IL20.54+20.5414.13
0Sigrid LienFrol IL44.39+44.3930.22
0Johannes MatbergFrol IL33.11+33.1122.34
0Jonas MatbergFrol IL37.38+37.3825.36
0Sander MatbergFrol IL48.25+48.2532.56
0Sivert MunkebyFrol IL37.11+37.1125.17
0Trygve MunkebyFrol IL38.38+38.3826.16
0Martine Nubdal FrøsethVerdal OK35.17+35.1724.00
0Brage ReinåsFrol IL24.22+24.2216.34
0Hågen Østraat RøkkeFrol IL17.53+17.5312.09
0Johanne Hildrum SaksvollFrol IL33.33+33.3322.49
0Aksel Skjeset SandstadFrol IL35.17+35.1724.00
0Elvira SkjulsvikFrol IL39.44+39.4427.01
0Serina SkjulsvikFrol IL39.47+39.4727.03
0Amanda SkjørholmFrol IL43.53+43.5329.51
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.15+18.1512.24
0Kari SollidVerdal OK37.52+37.5225.45
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering22.08+22.0815.03
0Heidi StendahlFrol IL22.59+22.5915.38
0Bernard Heimro SundeFrol IL23.27+23.2715.57
0Cornelius Heimro SundeFrol IL50.11+50.1134.08
0Ingrid SvendgårdFrol IL39.52+39.5227.07
0Edvard SætherVerdal OK15.56+15.5610.50
0Sivert Løvås ValstadFrol IL23.31+23.3115.59
0Nora HemmingFrol IL39.41+39.4126.59
Daniel AlstadFrol ILikke startet

C1,5

1 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TanemVerdal OK15.419.33
2Johanne BjuganVerdal OK17.00+1.1910.21
3Sondre Gjedrem LundVerdal OK18.57+3.1611.33
4Mari FrøsethVerdal OK21.44+6.0313.15
5Tormod FiskumVerdal OK24.49+9.0815.07
6Tyra FiskumVerdal OK25.12+9.3115.21
Selma  LangøygardFrol ILdiskvalifisert
Øyvind MunkebyFrol ILdiskvalifisert

B2,0

1 940 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kent OddvikFrol IL21.3711.08
2Marie Wold  StavrumFrol IL22.10+0.3311.25
3Jon Marius IversenVerdal OK22.27+0.5011.34
4Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering22.45+1.0811.43
5Simen HestadNTNUI22.57+1.2011.49
6Ane Marte VatnFrol IL23.45+2.0812.14
7Hege HegstadOK Skøynar25.03+3.2612.54
8Oskar StorlerMelhus IL27.37+6.0014.14
9Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering28.01+6.2414.26
10Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering29.24+7.4715.09
11Kari LillealternFreidig35.51+14.1418.28
12Eli KristoffersenVerdal OK37.06+15.2919.07
13Lars GrindbergVerdal OK39.00+17.2320.06
14Mona Lund VeieOK Skøynar56.54+35.1729.19

A3,5

3 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter StavrumFrol IL44.2311.33
2Ole Morten FrøsethVerdal OK46.10+1.4712.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Bård KjesbuStjørdals-Blink Orientering47.03+2.4012.15
4Martin MunkebyFrol IL51.10+6.4713.19
5Petter LynumFrol IL54.37+10.1414.13
6Randi JensenFrol IL55.59+11.3614.34
7Jo LangøygardFrol IL1.05.13+20.5016.59
8Maj-Lisbet RønningFreidig1.21.00+36.3721.05

D -10

1 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK20.13+-22.5912.19
0Mia ReinåsFrol IL25.09+-18.0315.20
0Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK43.1226.20

D 11-12

1 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16.2710.01
2Marit SvendgårdOK Skøynar16.32+0.0510.04
3Karita MøllerSteinkjer OK16.34+0.0710.06
4Selma SkjulsvikFrol IL20.34+4.0712.32
5Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK22.29+6.0213.42

D 13-14

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK20.2510.31
2Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK24.51+4.2612.48
3Guro HegstadOK Skøynar25.39+5.1413.13

D 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18.3211.18

D 15-16

2 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trude MarkhusVerdal OK39.5415.31
2Louise RonglanOK Skøynar41.51+1.5716.17
3Maren VikenByåsen IL42.45+2.5116.38
4June MunkebyFrol IL51.41+11.4720.06
5Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering54.10+14.1621.04
6Hege HallanOK Skøynar1.07.24+27.3026.13

D 17-20

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK35.1211.27
2Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK39.20+4.0812.48
3Andrine VikenByåsen IL1.04.58+29.4621.09
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet

D 21-

3 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedvig ÅstebølNTNUI41.5410.54
2Karianne Hjortland OddvikLarvik OK55.24+13.3014.25
3Sunniva Nergaard BergStokke IL56.25+14.3114.41
4Kristin JægerWing OK1.13.46+31.5219.12

D 40-

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg38.2912.32
2Margot Bolstad LynumFreidig41.11+2.4213.24
3Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering47.15+8.4615.23
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering50.44+12.1516.31
5Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK1.02.30+24.0120.21

D 50-

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild KvistadSteinkjer OK38.2014.54
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL44.03+5.4317.08
3Magnhild KvaalVerdal OK56.02+17.4221.48
4Cathrine ThorhusVerdal OK1.04.16+25.5625.00

H -10

1 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ludvig LangøygardFrol IL26.11+9.0615.57
0Gustavas UrbonasFrol IL21.16+4.1112.58
0William Mitchell IversenVerdal OK15.05+-2.009.11
0Jonas AlstadFrol IL17.0510.25

H 11-12

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Petter LynumFreidig16.3910.09
2Fredrik UkkelbergFrol IL17.23+0.4410.35
3Filip Mitchell IversenVerdal OK18.24+1.4511.13
4Håkon HallanOK Skøynar20.32+3.5312.31
5Sigve Lie BolstadOK Skøynar27.13+10.3416.35
6Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK29.21+12.4217.53

H 13-14

1 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL19.079.51
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK22.31+3.2411.36
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL22.43+3.3611.42
4Sigurd VatnFrol IL30.57+11.5015.57
5Aksel Lie BolstadOK Skøynar45.30+26.2323.27
Kristoffer LerliMelhus ILdiskvalifisert

H 13-16C

1 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Gjedrem LundVerdal OK18.5811.33

H 13-16N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torstein Gjedrem LundVerdal OK20.0713.41

H 15-16

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK27.368.59
2Hallvar HallanOK Skøynar31.15+3.3910.10
3Simen HegstadOK Skøynar32.19+4.4310.31
4Trym Nergård RønningOK Skøynar33.15+5.3910.49
5Håvard VeieOK Skøynar37.09+9.3312.06
6Aksel VeskeOK Skøynar41.01+13.2513.21
7Martin Wold StavrumFrol IL49.08+21.3216.00
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet

H 15-20B

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver Gjedrem LundVerdal OK23.4312.13
2Sindre TusetSteinkjer OK24.38+0.5512.41

H 17-20

3 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg31.508.17
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.56+2.068.50
3Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK34.28+2.388.58
4Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering35.43+3.539.18
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering35.53+4.039.20
6Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering43.17+11.2711.16
7Morten SvendgårdOK Skøynar53.04+21.1413.49
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.04.39+32.4916.50

H 21-

4 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton BjartnesVerdal OK44.228.56
2Øyvind WiggenByåsen IL46.42+2.209.24
3Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering48.44+4.229.49
4Svein Inge YdseVerdal OK58.09+13.4711.43
5Arild H ClausenFreidig58.25+14.0311.46
6Stig Magnar LøvåsFreidig58.40+14.1811.49 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

3 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg34.429.02
2Joar SvendgårdOK Skøynar39.05+4.2310.10
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering39.28+4.4610.16
4Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39.51+5.0910.22
5Erling Andreas RonglanOK Skøynar49.26+14.4412.52
6Bjørn Åge ReinåsFrol IL1.07.28+32.4617.34
7Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.08.49+34.0717.55

H 50-

3 070 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK26.518.44
2Frode HaugskottOL Trollelg29.43+2.529.40
3Terje RønningOK Skøynar30.31+3.409.56
4Einar LundVerdal OK32.15+5.2410.30
5Arne GrevskottFrol IL34.07+7.1611.06
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering34.39+7.4811.17
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering35.50+8.5911.40
8Rune StræteWing OK36.06+9.1511.45
9Øyvind SchjelderupWing OK36.56+10.0512.01
10Per Ivar SkinderhaugWing OK38.09+11.1812.25
11Andreas BolstadOK Skøynar38.58+12.0712.41
11Øystein WiggenByåsen IL38.58+12.0712.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Stein MarkhusVerdal OK39.44+12.5312.56
14Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK41.07+14.1613.23
15Geir PaulsenOL Trollelg41.24+14.3313.29
16John LerliMelhus IL54.07+27.1617.37
Atle PedersenMelhus ILikke startet

H 60-

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LillealternFreidig35.4013.52
2Edvin SivertsenVerdal OK44.17+8.3717.13

H 70-

2 570 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PettersenFreidig35.0913.40
2Frode StensrudOL Trollelg40.42+5.3315.50
3Anders LaugloOL Trollelg40.50+5.4115.53
4Knut SkjesolWing OK43.22+8.1316.52
5Øistein ÅsmulOL Trollelg44.23+9.1417.16
6Rolf KarsetSteinkjer OK49.38+14.2919.18
7Finn BjørgumNidarøst OK54.50+19.4121.20
8Nils Olav VennevikFreidig57.10+22.0122.14
9Sverre KristoffersenVerdal OK1.00.11+25.0223.25
10Robert StrømWing OK1.33.52+58.4336.31
Roar ForbordMalvik ILikke startet

H 80-

1 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg34.1817.40
2Johannes SollidVerdal OK38.28+4.1019.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor