Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 7 april 2018

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jens Øien KlosterH15-18 (4)1.47.05+54.5528.56

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriA-Åpen (2)1.39.2322.35
Vegar HoleH15-18 (4)ikke startet
Anita E. HoleB-Åpen (2)ikke startet
Knut Even HoleB-Åpen (2)ikke startet
Anja HoleB-Åpen (2)ikke startet

Ganddal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimD15-18 (4)31.4010.55
7Arild AasheimH19- (16)1.14.03+15.4512.08

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Andreas G. PoldenH19- (16)1.23.12+24.5413.38
14Bjørn Johannessen FieldH19- (16)1.37.39+39.2116.00

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieH15-18 (4)52.1014.05
2Knut Steffen KvalaH19- (16)1.03.19+5.0110.22
Aleksander JørgensenH15-18 (4)diskvalifisert

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Rune NygaardH19- (16)1.05.47+7.2910.47

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Egil RossebøH19- (16)1.05.17+6.5910.42

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kjetil WirakH19- (16)1.07.33+9.1511.04
15Øystein AmundrudH19- (16)1.38.47+40.2916.11

Stord Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimH19- (16)58.189.33
2Vidar  Sagen-RolandA-Åpen (2)2.38.51+59.2836.06
4Annie MyhreD15-18 (4)1.08.21+36.4123.34
8Kenneth WesterheimH19- (16)1.14.19+16.0112.10
Ivan KrutikovH15-18 (4)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tove AasheimB-Åpen (2)48.2916.43
2Eirunn Husby NordstadD15-18 (4)53.31+21.5118.27
3Tora Aasheim NymarkD15-18 (4)57.15+25.3519.44
3Vyacheslav MukhidinovH19- (16)1.03.42+5.2410.26
9Stian RykkjeH19- (16)1.17.07+18.4912.38
10Mathias RosenlundH19- (16)1.18.39+20.2112.53
11Kristian RykkjeH19- (16)1.21.50+23.3213.24
13Tore NymarkH19- (16)1.34.29+36.1115.29
16Gernot DoppelhoferH19- (16)2.32.04+1.33.4624.55
Per Øivind HusbyB-Åpen (2)diskvalifisert
Ragnhild Vrålstad LøvåsD15-18 (4)ikke startet
Lars Stuland LarsenA-Åpen (2)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor