Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 31 desember 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Damer-Ny | Herrer-Ny

Damer - kort løype

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering31.5013.50
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)44.23+12.3319.17
3Elin NorveelGanddal IL53.27+21.3723.14
4Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb57.37+25.4725.03
5Randi BuggeGanddal IL59.05+27.1525.41
6Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL1.00.42+28.5226.23

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise IsachsenCegal BIL38.2810.23
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)39.59+1.3110.48
3Nora SvendsenGanddal IL40.40+2.1210.59
4Anna TaksdalGanddal IL45.25+6.5712.16
5Anita Glenne KallhovdEgersund OK47.57+9.2912.57
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb50.14+11.4613.34
7Trine BolstadGanddal IL50.38+12.1013.41
8Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)51.59+13.3114.02
9Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)52.38+14.1014.13
10Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb57.45+19.1715.36
11Grethe StoklandGanddal IL1.00.28+22.0016.20
12Eli FrafjordGanddal IL1.01.30+23.0216.37
13Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.08.03+29.3518.23
14Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.08.38+30.1018.32
15Inger Skretting OpstadEgersund OK1.08.45+30.1718.34
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.18.18+39.5021.09
17Mariann SveinsvollGanddal IL1.18.30+40.0221.12
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL44.409.18
2Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb52.35+7.5510.57
3Torill BrekkenGanddal IL54.28+9.4811.20
4Inger Tone NygårdEgersund OK56.04+11.2411.40
5Vibeke LamarkGanddal IL1.04.23+19.4313.24
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1.04.44+20.0413.29
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.28+25.4814.40

Herrer - kort løype

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)26.2111.27
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)32.36+6.1514.10
3Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv35.05+8.4415.15
4Frode Halvor LundÅlgård Orientering41.01+14.4017.50
5Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)53.36+27.1523.18

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33.068.56
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb37.21+4.1510.05
3Oddmund NordgårdSUS BIL37.29+4.2310.07
4Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)40.43+7.3711.00
5Jonas Lye ScheieFrøyland ski fritid44.06+11.0011.55
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb44.13+11.0711.57
7Lars PrimstadKlepp Kommune BIL45.11+12.0512.12
8Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)45.47+12.4112.22
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb45.59+12.5312.25
10Tor Sverre SkåraEgersund OK47.33+14.2712.51
11Knut SkjævelandGanddal IL47.46+14.4012.54
12Bjarne GimreGanddal IL48.27+15.2113.05
13Ole Kristian TaksdalGanddal IL48.32+15.2613.07
14Atle WeibellRiska Orienteringsklubb49.41+16.3513.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Bjørn H EngsethConocoPhillips BIL50.34+17.2813.40
16Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb52.11+19.0514.06
17Jan Inge LundeGanddal IL53.33+20.2714.28
18Arne NygaardNOTEAM54.27+21.2114.42
19Stein Arve FinnestadAvito Aktiv55.45+22.3915.04
20Øystein DahleNOTEAM55.56+22.5015.07
21Raymond B PettersenÅlgård Orientering55.58+22.5215.07
22Øyvind LamarkGanddal IL57.30+24.2415.32
23Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb57.43+24.3715.35
24Ole AuklendSkattesport BIL1.01.18+28.1216.34
25Bjørn SivertsenSkanska Norge1.13.17+40.1119.48
26Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.21.49+48.4322.06
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 800 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering35.597.29
2Oddvar TaksdalGanddal IL40.19+4.208.23
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)40.38+4.398.27
4Fredrik SandalGanddal IL40.41+4.428.28
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)41.12+5.138.35
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb41.34+5.358.39
7Aart Joakim in't VeldGanddal IL42.01+6.028.45
8Otte OmdalGanddal IL42.10+6.118.47
9Odd FuglestadÅlgård Orientering42.14+6.158.47
10Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb42.34+6.358.52
11Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb43.18+7.199.01
12Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb43.24+7.259.02
13Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)43.58+7.599.09
14Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)44.04+8.059.10
15Joar EilevstjønnGanddal IL44.38+8.399.17
16Runar Eike ToftStatoil BIL46.54+10.559.46
17Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering48.02+12.0310.00
18Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)48.33+12.3410.06
19Mathieu McGuireGanddal IL49.11+13.1210.14
20Trond LamarkGanddal IL50.05+14.0610.26
21Øyvind Dahl-StamnesNOTEAM52.01+16.0210.50
22Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb52.10+16.1110.52
23Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52.33+16.3410.56
24Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)52.57+16.5811.01
25John BreilandKlepp IL53.52+17.5311.13
26Per Ivar StoklandGanddal IL54.25+18.2611.20
27Svein-Erik KvameGanddal IL54.27+18.2811.20
28Tor BrekkenGanddal IL56.27+20.2811.45
29Jakob KarlsenGanddal IL59.41+23.4212.26
30Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.00.54+24.5512.41
31Rune HatleAvinor Sola BIL1.01.24+25.2512.47
32Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.01.40+25.4112.50
Trond BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
201 U1 Ukjent løper201NOTEAMdiskvalifisert
232124 U1 Ukjent løper232124NOTEAMdiskvalifisert
234039 U1 Ukjent løper234039NOTEAMdiskvalifisert

Damer-Ny

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ava Sofie Olivia EspedalNOTEAM58.2741.45
0Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)36.58+-21.2926.24
0Vilde FarsetSandnes IL (Rogaland)36.46+-21.4126.15
0Anne Marie GauselGanddal IL36.49+-21.3826.17
0Maria LangmyrGanddal IL44.34+-13.5331.50
0Olivia LarssonNOTEAM36.25+-22.0226.00

Herrer-Ny

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vebjørn FarsetSandnes IL (Rogaland)36.50+29.2626.18
0Theodor Hetland JohansenStavanger Orienteringsklubb34.56+27.3224.57
0Emil LarssonNOTEAM36.49+29.2526.17
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)30.57+23.3322.06
0Atle WeibellRiska Orienteringsklubb35.02+27.3825.01
578 U1 Ukjent løper578NOTEAMdiskvalifisert
Håkon Eriksen-ØrpetveitSandnes IL (Rogaland)brutt
213198 U1 Ukjent løper213198NOTEAMutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor