Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SI Klubbmesterskap, SI hytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SI Klubbmesterskap, SI hytta
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 november 2017

H 17

5 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)50.248.30
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51.55+1.318.46
3Anders Tønnessen RødFana IL52.56+2.328.56
4Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)54.20+3.569.10
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)59.13+8.4910.00
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb59.20+8.5610.01
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)59.49+9.2510.06
8Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.05.02+14.3810.59
9Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.09.30+19.0611.44
10Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.11.42+21.1812.06
11Gunnar PettersonEgersund OK1.17.30+27.0613.05
12Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.17.48+27.2413.08
13Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)1.18.57+28.3313.20
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.28.48+38.2415.00
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 17

5 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL59.4310.05
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.10.04+10.2111.50
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.17.03+17.2013.00
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.17.33+17.5013.05
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.28.07+28.2414.53
6Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.28.08+28.2514.53
7Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)2.06.39+1.06.5621.23

H 60

3 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)57.5614.40
2Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1.00.09+2.1315.13

H 13-16

3 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)45.5211.36
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)46.12+0.2011.41
3Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering51.42+5.5013.05
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55.20+9.2814.00
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL55.21+9.2914.00
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)55.22+9.3014.01
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering55.39+9.4714.05
8Markus Andreas BreivoldGanddal IL57.51+11.5914.38
9Alexander HorpestadEgersund OK58.02+12.1014.41
10Sindre Skeie PettersonEgersund OK58.03+12.1114.41
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)58.09+12.1714.43
12Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.26+12.3414.47
13Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1.01.44+15.5215.37
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 13-16

3 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)45.5611.37
2Ingrid LamarkGanddal IL57.25+11.2914.32
3Anna TaksdalGanddal IL57.49+11.5314.38
4Nora SvendsenGanddal IL1.00.20+14.2415.16
5Alida OftedalÅlgård Orientering1.01.04+15.0815.27
6Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.22.45+36.4920.56
7Julie PuntervoldEgersund OK1.31.48+45.5223.14
8Hilde OhrGanddal IL1.31.51+45.5523.15
9Celina Iversen ÅseEgersund OK1.36.27+50.3124.25
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H/D 17C

3 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)38.5412.20
2Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)38.55+0.0112.21
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.43+4.4913.52
4Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)48.52+9.5815.30
5Tore RøddeGanddal IL49.04+10.1015.34
6Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)49.41+10.4715.46
7Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.06.57+28.0321.15
8Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.55+29.0121.33
9Annabelle PflugerSandnes IL (Rogaland)1.10.21+31.2722.20
10Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.20.12+41.1825.27
11Gøril EspedalSandnes IL (Rogaland)1.24.15+45.2126.44

H/D 60C

3 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar FurlandSandnes IL (Rogaland)1.01.5019.37

H 11-12

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)32.2610.17
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)32.29+0.0310.18
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.27+1.0110.37
4Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1.06.37+34.1121.08

D 11-12

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.5218.41
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.55+0.0318.42
3Synne Skeie PettersonEgersund OK58.57+0.0518.42
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK59.02+0.1018.44
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK59.17+0.2518.49
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.05.36+6.4420.49
7Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb1.35.16+36.2430.14
7Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb1.35.16+36.2430.14

H10

2 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)34.2315.33
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)30.3813.51
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)43.00+8.3719.27
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)43.50+9.2719.50
0William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)45.10+10.4720.26
0Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)42.13+7.5019.06

D10

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)46.0520.51

N-Åpen

2 210 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)54.3524.41
0Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)54.3224.40
0Mari HagaNOTEAM38.2817.24
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)38.4517.32
0Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)31.3314.16
0Mektez MektezSandnes IL (Rogaland)49.4522.30
0Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)33.2915.09
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)38.3817.28
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.50.03+55.2849.47
0Tzegeasab TzegeasabSandnes IL (Rogaland)1.00.00+5.2527.08
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)43.5819.53
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)1.17.20+22.4534.59
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.49.21+54.4649.28
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)1.12.25+17.5032.46
0Liva WathneSandnes IL (Rogaland)1.51.03+56.2850.14
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)1.50.20+55.4549.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor