Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 15 november 2017

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Damer - kort løype

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin NorveelGanddal IL51.3124.31
2Helga KlausenKlepp Kommune BIL53.18+1.4725.22
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.11+4.4026.45
4Randi BuggeGanddal IL1.23.43+32.1239.51

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora SvendsenGanddal IL43.3513.37
2Inger Skretting OpstadEgersund OK1.04.23+20.4820.07
3Kristin SkadsemGanddal IL1.06.41+23.0620.50
0Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert
0Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
0Mariann SveinsvollGanddal ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

Damer - lang løype

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47.0811.29
2Ingrid LamarkGanddal IL55.25+8.1713.30
3Vibeke LamarkGanddal IL56.16+9.0813.43
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)56.47+9.3913.50
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.05.25+18.1715.57

Herrer - kort løype

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb56.0226.40
0Frode Halvor LundÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41.4313.02
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb44.45+3.0213.59
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK45.23+3.4014.10
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb46.26+4.4314.30
5Edvin AakreEgersund OK47.24+5.4114.48
6Lars PrimstadKlepp Kommune BIL47.28+5.4514.50
7Bjarne GimreGanddal IL49.00+7.1715.18
8Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb51.33+9.5016.06
9Terje StokkelandÅlgård Orientering55.46+14.0317.25
10Raymond B PettersenÅlgård Orientering58.14+16.3118.11
11Tor Sverre SkåraEgersund OK1.00.46+19.0318.59
12Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.01.22+19.3919.10
13Martin SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.01.36+19.5319.15
14Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.04.59+23.1620.18
15Sverre NordalStatoil BIL1.07.24+25.4121.03
0Gudmund GauselNOTEAMdiskvalifisert
0Anders NorabergNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb44.3210.51
2Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb45.36+1.0411.07
3Paul Terje HaarrGanddal IL47.28+2.5611.34
4Gunnar PettersonEgersund OK49.11+4.3911.59
5Per Ingar HadlandGanddal IL50.51+6.1912.24
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb51.30+6.5812.33
7Nils Tore PuntervoldEgersund OK53.10+8.3812.58
8Otte OmdalGanddal IL53.19+8.4713.00
9Øyvind LamarkGanddal IL54.32+10.0013.18
10Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb55.55+11.2313.38
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb57.49+13.1714.06
12Tor BrekkenGanddal IL1.04.52+20.2015.49
13Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.06.47+22.1516.17
14Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.09.07+24.3516.51
15Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.10.56+26.2417.18
16Ove OalandGanddal IL1.28.03+43.3121.28

Herrer - XLang

6 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)53.238.45
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)58.51+5.289.38
3Harald KalagerNTNUI59.49+6.269.48
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.04.04+10.4110.30
5Arild AasheimGanddal IL1.04.52+11.2910.38
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.09.07+15.4411.19
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.09.18+15.5511.21
8Odd FuglestadÅlgård Orientering1.09.32+16.0911.23
9Geir SandSUS BIL1.15.55+22.3212.26
10Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.23.56+30.3313.45
11Jakob KarlsenGanddal IL1.36.24+43.0115.48
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer- XLang

6 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.25.5314.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor