Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OS/GeoForm Rankingløp 21

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OS/GeoForm Rankingløp 21
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Holger SchlaupitzPrivat46.077.48
2Stein BlomsethVålerenga53.14+7.079.01
3Knut HellandØstmarka OK54.04+7.579.09
4Steinar  LågVBIL54.27+8.209.13
5Erik HolterLarvik OK56.16+10.099.32
6Ivar MølnvikFossum IF59.02+12.5510.00
7Daniel FløtreKongsberg OL1.01.46+15.3910.28
8Rune TeiglandAas Jakobsen1.02.26+16.1910.34
9Harald Østgaard LundIL GeoForm1.05.40+19.3311.07
10Knut BårtveitBø OL1.08.33+22.2611.37
11Eivind RuthVBIL1.10.09+24.0211.53
12Jon LahlumIL GeoForm1.11.57+25.5012.11
13Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.15.41+29.3412.49
14Trude FixdalIL Koll1.15.48+29.4112.50
15Frode JohansenStatoil BIL1.18.29+32.2213.18
16Jostein Bø FløystadPrivat1.21.10+35.0313.45
17Espen MesselIL Koll1.21.14+35.0713.46
18Erik SauarIL Koll1.22.09+36.0213.55
19Are KristiansenIL Tyrvingikke godkjent

Mellom

3 900 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odne SkjærsteinIL Tyrving30.277.48
2Odin GramstadVBIL34.37+4.108.52
3Paul SolheimPrivat38.10+7.439.47
4Vidar BerteigIL GeoForm42.05+11.3810.47
5Jon Ivar JuvikStatnett BIL44.21+13.5411.22
6Jon FredriksenHauketo IF46.48+16.2112.00
7Sven OhrvikKonnerud IL47.07+16.4012.04
8Gunnar HaldenNydalens SK47.17+16.5012.07
9Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere47.25+16.5812.09
10Stig Hultgreen  KarlsenAbilsø Elektriske47.31+17.0412.11
10Kjersti HovFossum IF47.31+17.0412.11
12Terje NæssFossum IF47.57+17.3012.17
13Jonas AarsethFBI48.10+17.4312.21
14Håvard ChristiansenForsvarsbygg49.22+18.5512.39
15Uno HanslienBilpost BIL49.26+18.5912.40
16May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering50.14+19.4712.52
17Harald RikheimRådtassene51.08+20.4113.06
18Liv PaltielFolkehelseinstituttet51.26+20.5913.11
19William OnstadOslostudentenes IK51.45+21.1813.16
20Rune HultgreenIL GeoForm53.48+23.2113.47
21Egil HusethKamp/Vestheim IF53.52+23.2513.48
22Arnt Ove TakvamFearnsport54.12+23.4513.53
23Veslemøy SolbergKonnerud IL54.47+24.2014.02
24Knud Bjørne-LarsenRiksteatret56.32+26.0514.29
25Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.01.45+31.1815.50
26Gisela SundelinPrivat1.03.44+33.1716.20
27Morten HjelmVBIL1.05.30+35.0316.47
28Louise OramBækkelaget SK1.09.20+38.5317.46
29Magnhild T. MølnvikFossum IF1.13.30+43.0318.50
30Truls AngellLillomarka OLikke godkjent
31Bjørn EgnerHeming Orienteringikke godkjent
32Lars OnstadOslostudentenes IKikke godkjent

Kort

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elena GrandNydalens SK34.4414.28
2Ivar StrømstadRaumar Orientering35.56+1.1214.58
3Sharon BroadwellIL GeoForm53.37+18.5322.20
4Tormod HegdalHeming Orientering54.18+19.3422.37
5Tor SandbySkattedirektoratet59.10+24.2624.39
6Kjell TeiglandØstmarka OK1.02.39+27.5526.06
7Aage MellaØstmarka OK1.03.47+29.0326.34
8Per GjermoAsker Skiklubb1.10.35+35.5129.24
9Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.12.49+38.0530.20
10Arne Christian ScheieØstmarka OK1.18.48+44.0432.50
11Sissel PlejdrupOppsal Orientering1.20.13+45.2933.25
12Ørnulf FremmingMeteorologen1.39.33+1.04.4941.28
13Laura SlaugtherPrivatikke godkjent
14Ingvild  AustrheimPrivatikke godkjent
15Caroline MøgsterPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor