Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

Ringreven

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Løten o-lag 11.30.17
1. Emilie Westli Andersen18.44118.441
2. Svein Godager13.15131.59100.00
3. Yngve Volden26.524+0.3158.51100.00
4. Harald Berge13.183+0.331.12.09100.00
5. Sofie Johansson18.083+2.331.30.17100.00
2Vang OL 11.30.36+0.19
1. Pål Stenberg19.565+1.1219.565+1.12
2. Ingvild Gjessing13.343+0.1933.3050+1.31+0.19
3. Njaal Ellegaard Melby26.242+0.0359.544-1+1.03-0.28
4. Tone Bleken Rud15.075+2.221.15.013-1+2.52+1.49
5. Kenneth Bilstad15.3511.30.362-1+0.19-2.33
3OL Toten-Troll 11.33.25+3.08
1. Onno Verberne19.282+0.4419.282+0.44
2. Kristine Sollien Flaskerud13.526+0.3733.2020+1.21+0.37
3. Simen Ballangrud26.313+0.1059.513+1+1.00-0.21
4. Nils Harald Staff12.4511.12.362-1+0.27-0.33
5. Erlend Slokvik20.495+5.141.33.253+1+3.08+2.41
4Hamar OK 11.45.57+15.40
1. Stine Olsen Kirkevik20.068+1.2220.068+1.22
2. Kjersti Rønning13.434+0.2833.496-2+1.50+0.28
3. Gudbrand Lien36.5216+10.311.10.419+3+11.50+10.00
4. Andreas Huber12.552+0.101.23.365-4+11.27-0.23
5. Frode Haug22.219+6.461.45.574-1+15.40+4.13
5Gjø-Vard OL 11.47.31+17.14
1. Øyvind Lien19.383+0.5419.383+0.54
2. Arnfinn Pedersen13.505+0.3533.284+1+1.29+0.35
3. Martin Øhman33.0212+6.411.06.305+1+7.39+6.10
4. Margrete Jørandli17.409+4.551.24.107+2+12.01+4.22
5. Agnethe Hasli23.2111+7.461.47.315-2+17.14+5.13
6Vang OL 21.52.01+21.44
1. Per Olav Andersen22.0113+3.1722.0113+3.17
2. Maren Henriksen22.5521+9.4044.5618+5+12.57+9.40
3. Eskil Frøisland29.227+3.011.14.1813-5+15.27+2.30
4. Øystein Melby16.297+3.441.30.479-4+18.38+3.11
5. Jan Ola Pedersen21.146+5.391.52.016-3+21.44+3.06
7Vang OL 31.58.58+28.41
1. Knut Jetlund19.514+1.0719.514+1.07
2. Solveig Stenberg18.1913+5.0438.109+5+6.11+5.04
3. Jostein Svaland Dale28.385+2.171.06.486-3+7.57+1.46
4. Stein Sandaker31.2624+18.411.38.1411+5+26.05+18.08
5. Øivind Frøisland20.444+5.091.58.587-4+28.41+2.36
8OL Toten-Troll 21.59.39+29.22
1. Anders Sollien20.159+1.3120.159+1.31
2. Vanja Staff15.537+2.3836.087-2+4.09+2.38
3. Marius Staff37.4917+11.281.13.5711+4+15.06+10.57
4. Ola Brox15.106+2.251.29.078-3+16.58+1.52
5. Bjarte Lindstad30.3216+14.571.59.3980+29.22+12.24
9Hadeland OL / Oslostudentenes IK2.02.17+32.00
1. Audrun Utskarpen25.5918+7.1525.5918+7.15
2. John Hofoss18.1312+4.5844.1216-2+12.13+4.58
3. Guttorm L Egge34.5113+8.301.19.0314-2+20.12+7.59
4. Berthe Teslo19.0913+6.241.38.1210-4+26.03+5.51
5. Einar Teslo24.0512+8.302.02.179-1+32.00+5.57
10Ringsaker OK 22.06.20+36.03
1. Anne Marit Bordal20.1910+1.3520.1910+1.35
2. Ingeborg Hasle Haslestad21.2619+8.1141.4514+4+9.46+8.11
3. Morten Aleksander Harkinn42.4721+16.261.24.3216+2+25.41+15.55
4. Sidsel Storihle18.5712+6.121.43.2914-2+31.20+5.39
5. Odin Høie Vollum22.5110+7.162.06.2010-4+36.03+4.43
11Elverum OK 12.06.23+36.06
1. Harald Østbye24.3516+5.5124.3516+5.51
2. Stein Nordvi16.078+2.5240.4212-4+8.43+2.52
3. Sander Tonjer Fingarsen28.596+2.381.09.417-5+10.50+2.07
4. Anna-Thekla Tonjer14.034+1.181.23.446-1+11.35+0.45
5. Jørgen Glorvigen42.3921+27.042.06.2311+5+36.06+24.31
12Kongsberg OL / Ringsaker OK 12.06.25+36.08
1. Ingjerd Sommerstad20.2311+1.3920.2311+1.39
2. Synne Sommerstad Røste17.329+4.1737.558-3+5.56+4.17
3. Espen Røste36.0214+9.411.13.5711+3+15.06+9.10
4. Berit Røste31.0523+18.201.45.0216+5+32.53+17.47
5. Arne Røste21.237+5.482.06.2512-4+36.08+3.15
13Løten o-lag 42.11.54+41.37
1. Ole Hans Øie26.0119+7.1726.0119+7.17
2. Helge Storsveen29.0724+15.5255.0823+4+23.09+15.52
3. Marius Øie29.268+3.051.24.3417-6+25.43+2.34
4. Herman Bakke25.1517+12.301.49.4918+1+37.40+11.57
5. Nina Smestad22.058+6.302.11.5413-5+41.37+3.57
14Lillehammer OK 12.11.58+41.41
1. Birgit Dorthea Kleppa Madslien20.047+1.2020.047+1.20
2. Valborg Madslien13.182+0.0333.223-4+1.23+0.03
3. Andreas Svingheim Magerøy26.21159.432-1+0.52-0.31
4. Kjell Bratbergsengen23.2216+10.371.23.054+2+10.56+10.04
5. Paul Erik Hattestad48.5324+33.182.11.5814+10+41.41+30.45
15Odal OL - Orientering 12.14.52+44.35
1. Anders Lohne Aarstad27.0423+8.2027.0423+8.20
2. Oda Aarstad23.5322+10.3850.5722-1+18.58+10.38
3. Sondre Skytteren39.1418+12.531.30.11220+31.20+12.22
4. Emil Skytteren27.0220+14.171.57.1323+1+45.04+13.44
5. Øyvind Steinbekken17.392+2.042.14.5215-8+44.35-0.29
16Løten o-lag 22.16.45+46.28
1. Evine Westli Andersen20.036+1.1920.036+1.19
2. Einar Stensby20.4817+7.3340.5113+7+8.52+7.33
3. Iver Hyttebakk45.3123+19.101.26.2219+6+27.31+18.39
4. Elin Bergseng18.3110+5.461.44.5315-4+32.44+5.13
5. Arvid Bratlie31.5218+16.172.16.4516+1+46.28+13.44
17Odal OL - Orientering 22.19.25+49.08
1. Per Ivar Sveheim26.1820+7.3426.1820+7.34
2. Ole Kristian Steinbekken18.3014+5.1544.4817-3+12.49+5.15
3. Henrik Åserud Sørensen40.3719+14.161.25.2518+1+26.34+13.45
4. Heidi Lohne25.3618+12.511.51.0120+2+38.52+12.18
5. Martin Skytteren28.2414+12.492.19.2517-3+49.08+10.16
18Førde / Bækkelaget / Lillehammer2.19.33+49.16
1. Kari Svingheim22.3714+3.5322.3714+3.53
2. Kai Funderud18.0110+4.4640.3810-4+8.39+4.46
3. Vegard Ølstad Dalberg30.1111+3.501.10.49100+11.58+3.19
4. Johan Magerøy28.3021+15.451.39.1913+3+27.10+15.12
5. Anna Karine Svare40.1420+24.392.19.3318+5+49.16+22.06
19Løten o-lag 32.21.09+50.52
1. Bent Ove Barmoen Rinden26.2421+7.4026.2421+7.40
2. Eli Stensli21.1718+8.0247.41210+15.42+8.02
3. Martin Alfei49.2424+23.031.37.0523+2+38.14+22.32
4. Torgeir Volden18.4711+6.021.55.5222-1+43.43+5.29
5. Kristian Storsveen25.1713+9.422.21.0919-3+50.52+7.09
20Vang OL 42.21.36+51.19
1. Stein Arne Negård24.4017+5.5624.4017+5.56
2. Knut Skjeset18.0211+4.4742.4215-2+10.43+4.47
3. Fredrik Sveen43.4622+17.251.26.2820+5+27.37+16.54
4. Laila Sørlien26.4119+13.561.53.0921+1+41.00+13.23
5. Yngvild Malmo28.2715+12.522.21.3620-1+51.19+10.19
21Bækkelagets SK / Snertingdal IF 2.26.28+56.11
1. Frode Ødegårdstuen20.2512+1.4120.2512+1.41
2. Unn Mette Klopbakken20.1416+6.5940.3911-1+8.40+6.59
3. Eskil Sande Gullord29.459+3.241.10.248-3+11.33+2.53
4. Erik Hasli28.5022+16.051.39.1412+4+27.05+15.32
5. Lars Wallin47.1423+31.392.26.2821+9+56.11+29.06
22Lunderseter / Odal / Eidskog OL 2.28.55+58.38
1. Tormod Aamodt44.3724+25.5344.3724+25.53
2. Kari Vikerhaugen26.0523+12.501.10.42240+38.43+12.50
3. Eivind Lande30.0510+3.441.40.47240+41.56+3.13
4. Ragnar Lande17.338+4.481.58.20240+46.11+4.15
5. Lene Margrethe Sætaberget30.3517+15.002.28.5522-2+58.38+12.27
23Hamar OK 32.29.03+58.46
1. Erik Grøndalen24.2815+5.4424.2815+5.44
2. Anne-Guri Jevne22.3820+9.2347.0620+5+15.07+9.23
3. Terje Gudbrandsen41.0120+14.401.28.0721+1+29.16+14.09
4. Terje Malm22.2514+9.401.50.3219-2+38.23+9.07
5. Kamilla Lome38.3119+22.562.29.0323+4+58.46+20.23
24Snertingdal IF Orientering 12.29.05+58.48
1. Anders Kvamme Felde26.5822+8.1426.5822+8.14
2. Anita Stenseth18.5215+5.3745.5019-3+13.51+5.37
3. Michael Sætvedt36.3215+10.111.22.2215-4+23.31+9.40
4. Erik Wallin23.0915+10.241.45.3117+2+33.22+9.51
5. Jan-Erik Boday43.3422+27.592.29.0524+7+58.48+25.26
25Nydalens SK / Gjø-Vard OL 22.26.42+56.25
1. Kjersti Gullord42.2026+23.3642.2026+23.36
2. Ann-Magritt Sande36.3126+23.161.18.51260+46.52+23.16
3. Sondre Sande Gullord30.4225+4.211.49.33260+50.42+3.50
4. Terje Gullord13.5925+1.142.03.32260+51.23+0.41
5. Kjell Harald Gullord23.1025+7.352.26.4225-1+56.25+5.02
26OL Toten-Troll 32.40.28+1.10.11
1. Eldrid Hågård Aas30.4525+12.0130.4525+12.01
2. Johannes Bjørke Sollien28.0725+14.5258.52250+26.53+14.52
3. Sigurd Kvamme35.2626+9.051.34.18250+35.27+8.34
4. Hilde Solli Kvikstad28.1826+15.332.02.36250+50.27+15.00
5. Kjersti Småstuen37.5226+22.172.40.2826+1+1.10.11+19.44
Hamar OK 2diskvalifisert
1. Ole Christian Bangdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tommy Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Nina Søndmørdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Mona Lomediskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL / Ringsaker OK 132.40
1. Simen Antonsen16.212+0.0116.212+0.01
2. Simen Sommerstad Røste16.192+0.2232.401-1-0.01
2Lillehammer OK 132.57+0.17
1. Magnhild Kleppa Madslien17.003+0.4017.003+0.40
2. Eirik Olsen Kirkevik15.57132.572-1+0.17-0.23
3OL Toten-Troll 133.36+0.56
1. Ole Solli Kvikstad17.114+0.5117.114+0.51
2. Amund Flaskerud16.253+0.2833.363-1+0.56+0.05
4Eidskog OL 137.23+4.43
1. Asbjørn Lande16.20116.201
2. Aleksander Tangen Holtet21.034+5.0637.234+3+4.43+4.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor