Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 22

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 22
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

6 300 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving44.297.03
2Johan SvedbergHeming Orientering46.59+2.307.27
3Mats NordbrødenHalden SK47.48+3.197.35
4Karl Even RyghHeming Orientering50.59+6.308.05
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL51.07+6.388.06
6Inge GunnesNorconsult51.08+6.398.06
7Holger SchlaupitzNOTEAM51.53+7.248.14
8Mads Kruse JuhlNydalens SK52.23+7.548.18
9Eirik WatterdalBækkelagets SK52.45+8.168.22
10Lars Karelius NoerNRK53.49+9.208.32
11Sindre LangaasNydalens SK53.50+9.218.32
12Ådne SkjærsteinIL Tyrving53.53+9.248.33
13Skage GrønnebergHeming Orientering53.58+9.298.33
14Stein BlomsethVålerengens IF53.59+9.308.34
15Morten HeirFossum IF54.03+9.348.34
16Knut HellandØstmarka OK54.39+10.108.40
17Jostein Bø FløystadNOTEAM56.37+12.088.59
18Jon Iver  BakkenNydalens SK57.09+12.409.04
19Harald IweIL GeoForm58.52+14.239.20
20Eirik JørgensenIL Tyrving59.28+14.599.26
21Kari MadslienNydalens SK1.00.17+15.489.34
22Eivind RuthVBIL1.00.53+16.249.39
23Søren JonssonNydalens SK1.02.18+17.499.53
24Knut Jostein SætnanFossum IF1.03.46+19.1710.07
25Per Ola UlsethNydalen SK1.04.47+20.1810.16
26Trude FixdalIL Koll1.08.04+23.3510.48
27Knut OnsagerIL GeoForm1.08.53+24.2410.56
28Pål TherkelsenPrivat1.11.58+27.2911.25
29Eskil ÅsmulOL Trollelg1.12.51+28.2211.33
30Bjørn ChristensenØstmarka OK1.13.04+28.3511.35
31Peer StiansenNydalens SK1.18.11+33.4212.24
32Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.18.17+33.4812.25
33Frode JohansenStatoil BIL1.23.13+38.4413.12
34Are KristiansenIL Tyrvingikke godkjent
35Steinar RuudKonnerud ILikke godkjent

Mellom

4 200 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar WiklundNydalens SK32.397.46
2Odin GramstadVBIL35.22+2.438.25
3Jan Fredrik HelgakerVBIL38.11+5.329.05
4Øyvind ThømtIndre Østfold OK40.00+7.219.31
5Harald Eide-FredriksenHeming Orientering40.31+7.529.38
6Vidar BerteigIL GeoForm40.41+8.029.41
7Arnt Ove TakvamFearnsport42.32+9.5310.07
8Kristian KalagerAsker Skiklubb43.13+10.3410.17
9Egil IversenHeming Orientering43.19+10.4010.18
10Martin GranlySiemens Oslo43.44+11.0510.24
11Mina JørgensenIL Tyrving44.08+11.2910.30
12Hege FeiringIL Tyrving44.17+11.3810.32
13Harald AulieIL Koll44.23+11.4410.34
14Ida HaltiaIL Tyrving44.30+11.5110.35
15Olav HasaasFossum IF44.34+11.5510.36
16Odd Arne LianIL Koll45.05+12.2610.44
17Aleidis LøkenHeming Orientering45.52+13.1310.55
18Eirik GrytliPrivat45.58+13.1910.56
19Bjørn SolhjemHegland og Svanberg45.59+13.2010.56
20Per KaarbyOver toppen IL46.06+13.2710.58
21Sven OhrvikKonnerud IL46.14+13.3511.00
22Tord Erik SkyrudFossum IF46.26+13.4711.03
23Per Morten LefdahlOEC Consulting46.32+13.5311.04
24Anton PlaianAsker Skiklubb47.30+14.5111.18
25Roar SigurdsenRingnes BIL47.41+15.0211.21
26Tormod BøeVBIL48.38+15.5911.34
27Morten JohannessenRøyken OL48.44+16.0511.36
28Harald RikheimRådtassene49.33+16.5411.47
29Morten KongsbergPrivat49.53+17.1411.52
30Lars ChristensenVBIL50.48+18.0912.05
31Veslemøy SolbergKonnerud IL51.07+18.2812.10
32Einar HemLillomarka OL51.38+18.5912.17
33Marit InngjerdingenNydalens SK52.14+19.3512.26
34Egil HusethKamp/Vestheim IF52.34+19.5512.30
35Rune HultgreenIL GeoForm52.55+20.1612.35
36Anne DanielsenNydalens SK53.11+20.3212.39
37Uno HanslienBilpost BIL53.31+20.5212.44
38Geir TrøanKolbotn & Skimt OL53.39+21.0012.46
39Geir ArnesenBærum Skiklub54.13+21.3412.54
40Truls AngellLillomarka OL54.23+21.4412.56
41Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske55.37+22.5813.14
42Berit BergeIL Tyrving56.09+23.3013.22
43Bjørn MyhrPrivat56.42+24.0313.30
44Gisela SandelinPrivat58.13+25.3413.51
45Richard BlomFBI58.15+25.3613.52
46Stein MyhreOslo sporveier BIL58.55+26.1614.01
47Kjersti ThoStabæk IF59.08+26.2914.04
48Elin SjønnesenNittedal OL59.48+27.0914.14
49Morten HjelmVBIL59.55+27.1614.15
50Marianne ReuschHeming Orientering1.05.26+32.4715.34
51Einar SkåreBrevpost BIL1.06.36+33.5715.51
52Jon C. FougnerHeming Orientering1.06.37+33.5815.51
53Sturle HånesIL GeoForm1.09.04+36.2516.26
54Tor OmmundsenVBIL1.09.48+37.0916.37
55Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.10.30+37.5116.47
56Siri BruskelandPrivat1.11.12+38.3316.57
57Sigurd HaugerudIL GeoForm1.37.36+1.04.5723.14
58Ingrid SkaarerNydalens SKikke godkjent
Einar SkårePostenikke godkjent

Kort

2 500 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen MortensenIL Koll22.028.48
2Petter NæssOppsal Orientering26.03+4.0110.25
3Kjell StenstadvollIL Tyrving31.10+9.0812.28
4Eira Skaarer WiklundNydalen SK31.35+9.3312.38
5Per OngstadPrivat31.40+9.3812.40
6Johan SwärdHadeland OL32.19+10.1712.55
7Bjørn EgnerHeming Orientering32.36+10.3413.02
8Anders Næss-UlsethHeming Orientering34.16+12.1413.42
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving34.45+12.4313.54
10Knut Tore SolheimNydalens SK35.14+13.1214.05
11Torstein MellemNydalen SK35.38+13.3614.15
12Anna RyghHeming Orientering36.20+14.1814.32
13Tor DrageAker Solutions37.33+15.3115.01
14Anne Regine BakstadFriskis&Svettis37.37+15.3515.02
14Anne Regine BakstadFriskis&Svettis37.37+15.3515.02
16Frida Næss UlsethNydalens SK39.01+16.5915.36
17Per HaugenLillomarka OL41.07+19.0516.26
18Tormod HegdalHeming Orientering41.23+19.2116.33
19Lene Anett KillingmoOK Øst41.49+19.4716.43
20Unni DrageAker Solutions42.54+20.5217.09
21Enikø BertalanAsker Skiklubb43.04+21.0217.13
22Bjørn GunnerødIL GeoForm43.34+21.3217.25
23Øystein MadsenHaugerud IF44.22+22.2017.44
24Merete RuudLillomarka OL45.09+23.0718.03
25Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving46.24+24.2218.33
26Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK47.07+25.0518.50
27Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK48.06+26.0419.14
28Amin TabaPrivat48.22+26.2019.20
29Knut Kristen HangeraasIL GeoForm48.49+26.4719.31
30Anna SwärdHadeland OL48.54+26.5219.33
31Magne GrandeIL Koll50.33+28.3120.13
32Tom IbsenLommedalens IL50.42+28.4020.16
33Kjell TeiglandØstmarka OK51.33+29.3120.37
34Ingvald SevaldsonIL GeoForm53.34+31.3221.25
35Sissel PlejdrupOppsal Orientering54.02+32.0021.36
36Annika Næss-UlsethHeming Orientering55.10+33.0822.04
37Eva FixdalHeming Orientering57.59+35.5723.11
38Astri RogstadOslostudentenes IK1.01.20+39.1824.32
39Per  GjermoAsker Skiklubb1.12.33+50.3129.01
40Ørnulf FremmingMeteorologen1.13.29+51.2729.23
43Christine Rynning-TønnesenPrivatikke godkjent
Helge ChristensenPrivatikke godkjent
Julie OnstadPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor