Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 29 oktober 2017

H Lang

10 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL1.18.077.35
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1.21.51+3.447.57
3Stein BlomsethLillomarka OL1.37.32+19.259.28
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.52.49+34.4210.57
5Tormod BorgGrue IL2.06.54+48.4712.19
6Egil RundbergetNydalens SK2.07.21+49.1412.22
Niklas StolpeEidskog OLikke godkjent
Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOKikke startet
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKikke startet

H 50- Mellom

7 390 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL57.277.46
2Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.07.11+9.449.05
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.07.34+10.079.08
4Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1.09.10+11.439.21
5Tor StrandRaumar Orientering1.09.22+11.559.23
6Leif BillingsøEidskog OL1.12.51+15.249.51
7Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.14.25+16.5810.04
8Knut EngenRaumar Orientering1.17.24+19.5710.28
9Svein ThorsbergGrue IL1.20.35+23.0810.54
10John Thomas PetersenNittedal OL1.20.51+23.2410.56
11Stein Magnus MoenGrue IL1.22.00+24.3311.05
12Trond HolterMåren OK1.22.28+25.0111.09
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.27.00+29.3311.46
14Jan SveenRaumar Orientering1.46.24+48.5714.23
15Klaus EngenEidskog OL1.52.10+54.4315.10
16Bård BergersenEidskog OL2.23.28+1.26.0119.24

H -49 Mellom

7 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute FosstveitRaumar Orientering1.08.439.17
2Örjan BeckiusOK Tyr1.14.43+6.0010.06
3Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.25.36+16.5311.34
4Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.39.05+30.2213.24
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orienteringikke startet

D 50- Mellom

7 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EngenRaumar Orientering1.39.1013.25

D -49 Mellom

7 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.21.1110.59

H Kort

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John TangenHamar OK45.0612.23
2Oddvar GravingenGrue IL59.49+14.4316.25

D Kort

3 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AustadRaumar Orientering49.5713.43
2Solveig BillingsøEidskog OL51.16+1.1914.05
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL51.33+1.3614.09
4Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL54.24+4.2714.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.16.59+27.0221.08
Tina BjørnstadRaumar Orienteringbrutt
Emma TarandiIFK Lidingö SOKikke startet

Nybegynner

2 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL24.309.29
2Asbjørn LandeEidskog OL25.08+0.389.44
3Tor SimonsenOK Øst33.33+9.0313.00
4Liv SimonsenOK Øst36.21+11.5114.05
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL38.48+14.1815.02
6Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering40.15+15.4515.36
7Oda Marissa BergersenEidskog OL58.08+33.3822.31
8Marissa Penelope BergersenEidskog OL58.58+34.2822.51
9Ida Marianne BergersenEidskog OL59.13+34.4322.57
10Hedda LangedragEidskog OL59.15+34.4522.57
Dan Sverre NordstrandEidskog OLikke startet
Daniel NordstrandEidskog OLikke startet
Lukas TarandiIFK Lidingö SOKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor