Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: tirsdag 17 september 2019

Nybegynner

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Hennig LundeOK Sør22.2614.57
2Fredrik Hennig LundeOK Sør24.00+1.3416.00
3Joachim JørgensenOK Sør38.48+16.2225.52

Damer A-lang

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK54.5013.42

Damer A-kort

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte BeckmannKristiansand OK35.5714.22
2Mette MestadTorridal IL36.20+0.2314.32
3Bente MestadTorridal IL38.44+2.4715.29
4Siri BjorvandBirkenes IL41.51+5.5416.44
5Gro BørteKristiansand OK44.29+8.3217.47
6Kristin MestadTorridal IL50.39+14.4220.15
7Trine EskelandOK Sør54.16+18.1921.42

Damer B-løype

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddbjørg MoeKristiansand OK50.1522.50
2Marianne KnutsenIL Høvdingen50.42+0.2723.02
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK57.11+6.5625.59
4Gudveig JørundlandOK Sør1.15.06+24.5134.08
Anne Karin RibeKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer A-lang

4 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK33.078.16
2Jostein MoeIL Vindbjart34.56+1.498.44
3Brage TakleKristiansand OK36.02+2.559.00
4Dag MoeKristiansand OK41.36+8.2910.24
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK41.57+8.5010.29
6Stein-Erik ScheieOK Sør41.59+8.5210.29
7Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK43.32+10.2510.53
8Øivind SæbøKristiansand OK44.30+11.2311.07
9Ola SløgedalMarnardal IL44.40+11.3311.10
10Nils Arne JohannessenKristiansand OK45.59+12.5211.29
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK46.28+13.2111.37
12Fred-Arne SivertsenKristiansand OK46.39+13.3211.39
13Morten CowardOK Sør47.35+14.2811.53
14Magne DølemoOK Sør47.56+14.4911.59
15Jack BjørnsenKristiansand OK48.18+15.1112.04
16Lars Peder VaajeMarnardal IL52.50+19.4313.12
17Erlend Odd BergeKristiansand OK53.12+20.0513.18
18Kristen RibeKristiansand OK53.17+20.1013.19
19Per W. TorgersenOddersjaa SSK54.21+21.1413.35
20Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK55.03+21.5613.45
21Espen BruneIL Høvdingen1.37.21+1.04.1424.20

Herrer A-kort

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør31.3812.39
2Guttorm Strande SyrristRingerike OL32.00+0.2212.48
3Harald VingerhagenKristiansand OK34.19+2.4113.43
4Trygve LølandBirkenes IL35.18+3.4014.07
5Øyvin SimonsenIL Imås36.57+5.1914.46
6Kristen LanganOK Sør38.37+6.5915.26
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK43.01+11.2317.12
8Magne MoyOK Sør48.10+16.3219.16
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen53.15+21.3721.18
10Kåre JacobsenOK Sør54.00+22.2221.36
11Jørn StordalenOK Sør1.12.31+40.5329.00
Leif Vøttrup WiigSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Jørn StordalenOK Sørikke startet

Herrer B-løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen41.4218.57
2Tony HalsallOtra IL51.06+9.2423.13
3Einar JørundlandOK Sør59.27+17.4527.01

Herrer C-løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage B. JosefsenOddersjaa SSK26.3713.18
2Fabian JohannessenKristiansand OK26.47+0.1013.23
3Bart VergeylenKristiansand OK31.45+5.0815.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor