Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: tirsdag 18 september 2018

Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage BjorvandOddersjaa SSK13.07

Damer A-kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie ChristiansenKristiansand OK26.50
2Siri BjorvandBirkenes IL28.04+1.14
3Unni MyhreOddersjaa SSK31.53+5.03
4Kari Timenes LaugenIL Imås34.14+7.24
5Anne Karin RibeKristiansand OK38.29+11.39
6Siri ØkstadOddersjaa SSK40.18+13.28
7Anne Marie EkelandOddersjaa SSK45.36+18.46
8Signe HeivollSøgne og Songdalen OK47.33+20.43
9Ingunn GåsværTorridal IL47.58+21.08

Damer C-løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK22.13
2Adriana EikKristiansand OK32.23+10.10

Damer A-lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK36.18
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK37.19+1.01
3Bente MestadTorridal IL43.44+7.26
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK43.51+7.33
5Siri Thortveit MyhreKristiansand OK47.48+11.30
6Kristin MestadTorridal IL50.47+14.29
7Mette MestadTorridal IL52.39+16.21
Janne BjorvandOddersjaa SSKdiskvalifisert

Herrer A-kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald VingerhagenKristiansand OK23.55
2Kristen RibeKristiansand OK26.19+2.24
3Roar MyhreKristiansand OK28.51+4.56
4Jan Petter LaugenIL Imås29.50+5.55
5Fredrik B. OrdingIL Høvdingen35.47+11.52
6Svein ØderudKristiansand OK38.17+14.22
7Magne Reier JørgensenKristiansand OK39.07+15.12
8Knut SkjesolOK Wing42.15+18.20
9Sigmund BergKristiansand OK42.22+18.27
10Svein O. SyvertsenIL Høvdingen43.02+19.07
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bart VergeylenKristiansand OK38.40

Herrer A-lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK26.36
2David RundeKristiansand OK28.52+2.16
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK30.03+3.27
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK30.23+3.47
5Stig DalsørenKristiansand OK31.05+4.29
6Øivind SæbøKristiansand OK35.17+8.41
7Knut AurebekkTorridal IL36.14+9.38
8Bjarne FærestrandKristiansand OK36.23+9.47
9Nils Arne JohannessenKristiansand OK36.48+10.12
10Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK37.50+11.14
11Dag MoeKristiansand OK38.13+11.37
12Thorbjørn VærpKristiansand OK38.34+11.58
13Erlend Odd BergeKristiansand OK38.46+12.10
14Jon Terje EkelandOddersjaa SSK38.47+12.11
15Trygve LølandBirkenes IL44.59+18.23
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Geir KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor