Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Vindbjart
Dato: tirsdag 11 september 2018

Etnedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Håvard TelstøA-lang (18)diskvalifisert

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Fredrik B. OrdingA-kort (30)1.01.48+17.4820.36

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Øyvin SimonsenA-kort (30)1.04.50+20.5021.36

IL Vindbjart

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helene BeråsC (10)32.4914.16
2Dag SørensenA-kort (30)55.30+11.3018.30
5Torkild EivindsonA-kort (30)57.43+13.4319.14
6Arild TelstøC (10)51.20+18.3122.19
6Jonnny BeråsA-kort (30)58.28+14.2819.29
6Arild IsaksenA-lang (18)1.00.19+13.3214.42
7Marcus Omdal TharaldsenC (10)51.58+19.0922.35
7Torunn Omdal StølenA-kort (30)1.00.35+16.3520.11
9Ole Harald MyklandA-kort (30)1.03.34+19.3421.11
9Terje MyklandA-lang (18)1.04.45+17.5815.47
14Margrethe Omdal HildebrandtA-kort (30)1.11.43+27.4323.54
18Jon BjørgumA-kort (30)1.31.58+47.5830.39
Eirik HodnemyrA-kort (30)diskvalifisert
Bjørnar Omdal StølenNutenfor konkurranse

Kristiansand OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenA-kort (30)44.0014.40
2Brage TakleA-lang (18)53.17+6.3012.59
3Magne Reier JørgensenC (10)41.41+8.5218.07
3Roar MyhreA-kort (30)56.10+12.1018.43
4Trygve Børte NomelandA-lang (18)57.31+10.4414.01
5Simon Beckmann KristiansenA-lang (18)59.18+12.3114.27
7Øivind SæbøA-lang (18)1.01.10+14.2314.55
10Benedicte BeckmannA-kort (30)1.04.38+20.3821.32
11Fred-Arne SivertsenA-lang (18)1.05.21+18.3415.56
13Siri Thortveit MyhreA-lang (18)1.12.08+25.2117.35
14Gro BørteA-lang (18)1.32.59+46.1222.40
19Torun LynnebakkenA-kort (30)1.32.01+48.0130.40
20Sigmund SalthaugA-kort (30)1.35.18+51.1831.46
Julie ChristiansenA-kort (30)diskvalifisert
Linn Carina DalandA-kort (30)diskvalifisert
Bjarne FærestrandA-kort (30)diskvalifisert
Thorbjørn VærpA-kort (30)diskvalifisert
Erlend Odd BergeA-lang (18)diskvalifisert
Geir KristiansenA-lang (18)diskvalifisert
Rune KittelsenA-kort (30)ikke startet

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Helle HodneC (10)43.21+10.3218.50
13Kåre DanielsenA-kort (30)1.07.35+23.3522.31
17Brit Ingeborg DanielsenA-kort (30)1.22.05+38.0527.21
Erik HodneA-kort (30)diskvalifisert
Hans Tore SandsdalenA-kort (30)diskvalifisert
Siri ØkstadA-kort (30)diskvalifisert
Per W. TorgersenA-lang (18)diskvalifisert

OK Sør

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Stein-Erik ScheieA-lang (18)54.26+7.3913.16
5Bjørn A. SchouC (10)44.45+11.5619.27
8Gudveig JørundlandC (10)59.06+26.1725.41
9Solveig SchouC (10)1.06.49+34.0029.03
21Terje WoldA-kort (30)1.39.58+55.5833.19
Einar JørundlandC (10)diskvalifisert

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Ove KjetsåA-kort (30)1.15.49+31.4925.16

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leiv-Terje ArnevikA-lang (18)46.4711.24
2Selma WhiteC (10)41.25+8.3618.00
8Christina WhiteA-lang (18)1.03.28+16.4115.28
10Svein Erik WiigA-lang (18)1.05.06+18.1915.52
12Astrid WhiteA-kort (30)1.05.37+21.3721.52
12Irene Beate Øhrn ArnevikA-lang (18)1.12.01+25.1417.33
16Jesse WhiteA-kort (30)1.21.00+37.0027.00
Øystein DybeslandA-kort (30)diskvalifisert

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Mette MestadA-kort (30)56.25+12.2518.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor