Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett, Agder o-krets

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett, Agder o-krets
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 30 august 2020

H17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.48.36
1. Christian Bøen30.39130.391
2. Håvar Birkeland Stormoen41.332+6.091.12.12100.00
3. Eirik Heddeland Martens36.243+1.131.48.36100.00
2Kristiansand OK 22.00.50+12.14
1. Trygve Børte Nomeland36.472+6.0836.472+6.08
2. Odd Kristian Hagen Myre48.056+12.411.24.523+1+12.40+6.32
3. Brage Takle35.582+0.472.00.502-1+12.14-0.26
3IF Trauma 12.16.31+27.55
1. Bjørn Idar Sætran46.215+15.4246.215+15.42
2. Erling Fredriksen46.524+11.281.33.1350+21.01+5.19
3. Per Olav Nærestad43.185+8.072.16.313-2+27.55+6.54
4IK Grane Arendal Orientering 12.17.02+28.26
1. Sivert Møklegård Pihl38.133+7.3438.133+7.34
2. Stig Alvestad35.2411.13.372-1+1.25-6.09
3. Glenn Ager-Wick1.03.257+28.142.17.024+2+28.26+27.01
5Søgne og Songdalen OK 12.20.29+31.53
1. Ståle Thortveit49.196+18.4049.196+18.40
2. Svein Erik Wiig48.537+13.291.38.1260+26.00+7.20
3. Leiv-Terje Arnevik42.174+7.062.20.295-1+31.53+5.53
6Birkenes IL 12.33.38+45.02
1. Asle Åsmul55.477+25.0855.477+25.08
2. Åsulv Birkeland Stormoen47.255+12.011.43.1270+31.00+5.52
3. Kristian Nyhus50.266+15.152.33.386-1+45.02+14.02
7Vegårshei IL 12.51.57+1.03.21
1. Jakob Hagelia1.14.538+44.141.14.538+44.14
2. Arild Flaten1.01.538+26.292.16.4680+1.04.34+20.20
3. Terje Flaten35.1112.51.577-1+1.03.21-1.13
IL Imås 1fullført
1. Viggo Molund44.294+13.5044.294+13.50
2. Per Kristian Tømt45.283+10.041.29.5740+17.45+3.55
3. fullførtfullført
Kristiansand OK 3diskvalifisert
1. Tor Åmdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Bjørgumdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Fred-Arne Sivertsendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Einar Ekelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius Pyttendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ernst Pyttendiskvalifisertdiskvalifisert

D17

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Søgne og Songdalen OK 12.06.14
1. Astrid White43.512+2.0443.512+2.04
2. Christina White39.4811.23.391-1-2.04
3. Irene Beate Øhrn Arnevik42.3512.06.14100.00
2Vegårshei IL 12.19.33+13.19
1. Hanne Nøvik41.47141.471
2. Anette Fidje Bergan46.123+6.241.27.592+1+4.20+4.20
3. Arnhild U. Bråten51.342+8.592.19.3320+13.19+8.59
3Kristiansand OK 12.52.48+46.34
1. Ingvild Mulen47.513+6.0447.513+6.04
2. Julie Christiansen45.362+5.481.33.2730+9.48+3.44
3. Tina Booth1.19.213+36.462.52.4830+46.34+36.46
Hisøy OK 1diskvalifisert
1. Inger Marie Broers Damsgaarddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Nora Johansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tuva Krafft Myhrendiskvalifisertdiskvalifisert

H150

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 12.01.37
1. Dag Moe44.223+2.0044.223+2.00
2. Jack Bjørnsen34.2511.18.471-2-2.00
3. John Hansen42.502+2.312.01.37100.00
2OK Sør 12.14.52+13.15
1. Kjell Arne Håland47.534+5.3147.534+5.31
2. Magne Dølemo46.403+12.151.34.333-1+15.46+10.15
3. Stein-Erik Scheie40.1912.14.522-1+13.15-2.31
3Søgne og Songdalen OK 12.15.00+13.23
1. Reidar Heivoll42.22142.221
2. Tor Lohne40.332+6.081.22.552+1+4.08+4.08
3. Stig Erik Ørum52.053+11.462.15.003+1+13.23+9.15
4Birkenes IL 12.39.27+37.50
1. Trygve Løland42.462+0.2442.462+0.24
2. Dag I Skåre1.00.304+26.051.43.164+2+24.29+24.05
3. Bjørn Stormoen56.114+15.522.39.2740+37.50+13.21
Kristiansand OK 2diskvalifisert
1. Harald Vingerhagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Harald Eikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Nils Arne Johannessendiskvalifisertdiskvalifisert
Vegårshei IL 1diskvalifisert
1. Ole Petter Vestøldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sten Åge Nygårdseterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Geir Bråtendiskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.32.20
1. Jakob Johannessen35.382+3.3235.382+3.32
2. Fabian Johannessen25.5111.01.291-1-3.32
3. Markus Mollestad30.5111.32.20100.00
2Vegårshei IL 12.36.22+1.04.02
1. Oskar Hagelia38.063+6.0038.063+6.00
2. Signe Hagelia1.03.112+37.201.41.172-1+39.48+33.48
3. Jørgen Flaten55.052+24.142.36.2220+1.04.02+24.14
Birkenes IL 1fullført
1. Sigmund Javenes Flaa32.06132.061
2. Emil Nygård1.22.183+56.271.54.243+2+52.55+52.55
3. fullførtfullført

D13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Søgne og Songdalen OK 1fullført
1. Selma White25.49125.491
2. fullførtfullført
3. fullførtfullført

D135

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Torridal IL 12.39.31
1. Mette Mestad56.37156.371
2. Kristin Mestad1.18.2512.15.02100.00
3. Bente Mestad24.2912.39.31100.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor