Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett, AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett, AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Imås / Vest-Agder
Dato: søndag 1 september 2019

H17

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vegårshei IL 11.40.15
1. Anders Vestøl31.082+1.2031.082+1.20
2. Jon Nilsen34.0311.05.111-1-1.20
3. Olav Vestøl35.044+5.471.40.15100.00
2IK Grane Arendal Orientering 11.47.11+6.56
1. Stig Alvestad29.48129.481
2. Sivert Møklegård Pihl36.162+2.131.06.042+1+0.53+0.53
3. Christine Mikkelsen41.076+11.501.47.1120+6.56+6.03
3Kristiansand OK 11.51.42+11.27
1. Håvar Birkeland Stormoen34.304+4.4234.304+4.42
2. Vetle Elias Lynnebakken42.275+8.241.16.5740+11.46+7.04
3. Ørjan Svaland Aas34.453+5.281.51.423-1+11.27-0.19
4Kristiansand OK 31.51.51+11.36
1. Trygve Børte Nomeland39.397+9.5139.397+9.51
2. John Runde42.557+8.521.22.346-1+17.23+7.32
3. Eirik Heddeland Martens29.1711.51.514-2+11.36-5.47
5Kristiansand OK 41.53.45+13.30
1. Åsulv Birkeland Stormoen38.366+8.4838.366+8.48
2. Thorbjørn Værp44.509+10.471.23.267+1+18.15+9.27
3. Vegard Danielsen30.192+1.021.53.455-2+13.30-4.45
6Kristiansand OK 21.54.35+14.20
1. David Runde32.513+3.0332.513+3.03
2. Simon Beckmann Kristiansen38.403+4.371.11.3130+6.20+3.17
3. Erlend Odd Berge43.047+13.471.54.356+3+14.20+8.00
7Søgne og Songdalen OK 11.59.17+19.02
1. Leiv-Terje Arnevik34.555+5.0734.555+5.07
2. Svein Sunde43.568+9.531.18.5150+13.40+8.33
3. Ståle Thortveit40.265+11.091.59.177+2+19.02+5.22
8Birkenes IL 12.15.48+35.33
1. Magnus Mosfjell48.048+18.1648.048+18.16
2. Espen Birkenes42.306+8.271.30.3480+25.23+7.07
3. Steinar Aas45.148+15.572.15.4880+35.33+10.10
9IL Imås 12.27.01+46.46
1. Tarjei Nicolaisen49.539+20.0549.539+20.05
2. Magnus Gautefall Nicolaisen40.444+6.411.30.3790+25.26+5.21
3. Kjell Sandåker56.249+27.072.27.0190+46.46+21.20
10IK Grane Arendal Orientering 22.48.51+1.08.36
1. Magnus Fossum1.05.1911+35.311.05.1911+35.31
2. Even Fossum49.3910+15.361.54.58110+49.47+14.16
3. Glenn Ager-Wick53.5310+24.362.48.5110-1+1.08.36+18.49
11IK Grane Arendal Orientering 33.02.51+1.22.36
1. Geir Jonny Ringvoll54.0510+24.1754.0510+24.17
2. Kjell Walter Sørensen58.2811+24.251.52.33100+47.22+23.05
3. Egil Fossum1.10.1811+41.013.02.5111+1+1.22.36+35.14
Vegårshei IL 2diskvalifisert
1. Jørn Bergandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håvard Nilsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Arild Flatendiskvalifisertdiskvalifisert

D17

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Søgne og Songdalen OK 12.00.49
1. Astrid White44.164+12.3944.164+12.39
2. Christina White36.5711.21.131-3-12.39
3. Irene Beate Øhrn Arnevik39.362+2.002.00.49100.00
2Vegårshei IL 12.01.43+0.54
1. Anette Fidje Bergan34.512+3.1434.512+3.14
2. Arnhild U. Bråten46.393+9.421.21.3020+0.17-2.57
3. Emma Smeland Nygårdseter40.133+2.372.01.4320+0.54+0.37
3Hisøy OK 12.04.59+4.10
1. Inger Marie Broers Damsgaard43.263+11.4943.263+11.49
2. Marianne Hauge43.572+7.001.27.234+1+6.10-5.39
3. Malin Hauge37.3612.04.593-1+4.10-2.00
4Kristiansand OK 12.19.43+18.54
1. Sandy Hott31.37131.371
2. Anna Sofie Hoff54.584+18.011.26.353+2+5.22+5.22
3. Ingvild Mulen53.084+15.322.19.434+1+18.54+13.32
5IL Imås 12.52.09+51.20
1. Kari Timenes Laugen47.195+15.4247.195+15.42
2. Vilde Brabrand Urfjell55.375+18.401.42.5650+21.43+6.01
3. Sidsel Brabrand Urfjell1.09.135+31.372.52.0950+51.20+29.37
6IK Grane Arendal Orientering 12.43.16+42.27
1. Ine Mikkelsen56.146+24.3756.146+24.37
2. Lise Mikkelsen1.00.216+23.241.56.3560+35.22+10.45
3. Janne Thygesen46.416+9.052.43.1660+42.27+7.05

H150

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.46.19
1. Jan Blandkjenn34.373+3.0234.373+3.02
2. John Hansen36.243+4.071.11.012-1+3.27+0.25
3. Dag Moe35.182+3.471.46.191-1-3.27
2Kristiansand OK 21.48.25+2.06
1. Jack Bjørnsen32.002+0.2532.002+0.25
2. Oluf Bøckman35.342+3.171.07.341-1-0.25
3. Morten Hulløen40.514+9.201.48.252+1+2.06+2.06
3Vegårshei IL 12.07.21+21.02
1. Ole Petter Vestøl31.35131.351
2. Sten Åge Nygårdseter56.465+24.291.28.214+3+20.47+20.47
3. Geir Bråten39.003+7.292.07.213-1+21.02+0.15
4Øyestad IF allianse 12.10.18+23.59
1. Jan Vidar Wernersen38.274+6.5238.274+6.52
2. Kenneth Ånonsen1.00.206+28.031.38.476+2+31.13+24.21
3. Helge Fossøy31.3112.10.184-2+23.59-7.14
5Søgne og Songdalen OK 12.14.41+28.22
1. Roy Birkeland52.055+20.3052.055+20.30
2. Tor Lohne32.1711.24.223-2+16.48-3.42
3. Stig Erik Ørum50.195+18.482.14.415+2+28.22+11.34
6Birkenes IL 12.43.33+57.14
1. Jonny Svaland57.346+25.5957.346+25.59
2. Trygve Løland41.024+8.451.38.365-1+31.02+5.03
3. Steinar Ånesland1.04.576+33.262.43.336+1+57.14+26.12
7Hisøy OK 13.03.10+1.16.51
1. Per Magne Hoff1.12.267+40.511.12.267+40.51
2. Widar Taxth Løland45.277+13.101.57.5370+50.19+9.28
3. Einar Krafft Myhren1.05.177+33.463.03.1070+1.16.51+26.32

H13-16

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IK Grane Arendal Orientering 11.37.09
1. Benjamin Jones28.07128.071
2. Henrik Jones34.592+3.121.03.06100.00
3. Marius Tobiassen34.032+10.191.37.09100.00
2Birkenes IL 12.13.14+36.05
1. Sigmund Javenes Flaa1.17.432+49.361.17.432+49.36
2. Camilla Hauene Svaland31.4711.49.3020+46.24-3.12
3. Emil Nygård23.4412.13.1420+36.05-10.19

D135

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Torridal IL 11.51.17
1. Mette Mestad32.33132.331
2. Kristin Mestad39.1011.11.43100.00
3. Bente Mestad39.3411.51.17100.00
Kristiansand OK 1brutt
1. Ragnhild Haldbruttbrutt
2. Holger Hottbruttbrutt
3. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor