Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett, AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett, AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjon: Birkenes IL
Dato: søndag 2 september 2018

H 17-

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Søgne og Songdalen OK 11.36.03
1. Kjell Erik Røisland33.026+6.1533.026+6.15
2. Leiv-Terje Arnevik31.483+2.371.04.502-4+0.03-6.12
3. Jarl Magnus Berge31.133+4.181.36.031-1-0.03
2Kristiansand OK 31.40.44+4.41
1. Marius Aurebekk31.153+4.2831.153+4.28
2. Ørjan Svaland Aas35.515+6.401.07.065+2+2.19-2.09
3. Kristian Pytten33.385+6.431.40.442-3+4.41+2.22
3Kristiansand OK 41.40.45+4.42
1. Eirik Heddeland Martens31.274+4.4031.274+4.40
2. Tor Åmdal38.217+9.101.09.487+3+5.01+0.21
3. Petter Marki Erichsen30.572+4.021.40.453-4+4.42-0.19
4Kristiansand OK 11.42.01+5.58
1. Vegard Danielsen26.47126.471
2. John Olav Runde41.028+11.511.07.496+5+3.02+3.02
3. Håvar B Stormoen34.126+7.171.42.014-2+5.58+2.56
5Kristiansand OK 61.43.35+7.32
1. Jonas Munthe32.495+6.0232.495+6.02
2. Holger Hott32.204+3.091.05.093-2+0.22-5.40
3. Geir Ausland38.267+11.311.43.355+2+7.32+7.10
6Kristiansand OK 51.44.00+7.57
1. David Runde35.367+8.4935.367+8.49
2. Christian Bøen29.1111.04.471-6-8.49
3. Ulrik Thisted39.138+12.181.44.006+5+7.57+7.57
7IL Vindbjart 11.49.22+13.19
1. Helge Hodnemyr51.0113+24.1451.0113+24.14
2. Jostein Moe31.262+2.151.22.278-5+17.40-6.34
3. Hans Gunnar Omdal26.5511.49.227-1+13.19-4.21
8IK Grane Arendal Orientering 11.55.41+19.38
1. Aslak Blågestad41.4311+14.5641.4311+14.56
2. Stig Alvestad41.059+11.541.22.489-2+18.01+3.05
3. Christine Mikkelsen32.534+5.581.55.418-1+19.38+1.37
9Kristiansand OK 22.00.00+23.57
1. Håvard Wedege28.272+1.4028.272+1.40
2. Stig Dalsøren36.516+7.401.05.184+2+0.31-1.09
3. Henrik S Aas54.4211+27.472.00.009+5+23.57+23.26
10Oddersjaa SSK 12.09.25+33.22
1. Frode Øverøyen Balchen39.008+12.1339.008+12.13
2. Eirik Glad Balchen46.3110+17.201.25.3110+2+20.44+8.31
3. Ole Gunnar Lund Jensen43.5410+16.592.09.25100+33.22+12.38
11Birkenes IL 12.09.59+33.56
1. Magnus Mosfjell39.189+12.3139.189+12.31
2. Erling Heggelund Lia51.0111+21.501.30.1911+2+25.32+13.01
3. Lars Jøran Sundsdal39.409+12.452.09.59110+33.56+8.24
12OK Sør 12.34.54+58.51
1. Are Kristiansen40.5010+14.0340.5010+14.03
2. Morten Coward55.1312+26.021.36.0312+2+31.16+17.13
3. Espen Coward Refsnes58.5112+31.562.34.54120+58.51+27.35
13Birkenes IL 22.46.06+1.10.03
1. Asle Åsmul44.4912+18.0244.4912+18.02
2. Øyvind Andersen1.02.1913+33.081.47.0813+1+42.21+24.19
3. Håvard Endal58.5813+32.032.46.06130+1.10.03+27.42
Kristiansand OK 7diskvalifisert
1. Marius Thrane Ødumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

D 17

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Oddersjaa SSK 11.31.45
1. Janne Bjorvand31.082+0.3731.082+0.37
2. Kristin Balchen33.1511.04.231-1-0.37
3. Tone Wigemyr27.2211.31.45100.00
2Søgne og Songdalen OK 11.44.09+12.24
1. Astrid White37.406+7.0937.406+7.09
2. Christina White33.332+0.181.11.132-4+6.50-0.19
3. Irene Beate Øhrn Arnevik32.562+5.341.44.0920+12.24+5.34
3Kristiansand OK 11.57.19+25.34
1. Christiane Ruud Bøckman35.234+4.5235.234+4.52
2. Julie Felicia Christiansen47.134+13.581.22.365+1+18.13+13.21
3. Ida Aurebekk34.433+7.211.57.193-2+25.34+7.21
4Kristiansand OK 21.57.27+25.42
1. Anneke Hald Bjørgum31.513+1.2031.513+1.20
2. Ragnhild Hald43.013+9.461.14.5230+10.29+9.09
3. Linn Carina Daland42.356+15.131.57.274+1+25.42+15.13
5Hisøy OK 11.57.29+25.44
1. Malin Hauge30.31130.311
2. Anna Sofie Hoff50.056+16.501.20.364+3+16.13+16.13
3. Marianne Hauge36.534+9.311.57.295+1+25.44+9.31
6Torridal IL 12.00.26+28.41
1. Mette Mestad35.265+4.5535.265+4.55
2. Kristin Mestad47.545+14.391.23.206+1+18.57+14.02
3. Bente Mestad37.065+9.442.00.2660+28.41+9.44

H13-16

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 255.13
1. Brage Takle16.05116.051
2. Fredrik Pytten19.492+0.4835.54100.00
3. Erlend Odd Berge19.192+0.1055.13100.00
2Kristiansand OK 158.00+2.47
1. Trygve Børte Nomeland16.072+0.0216.072+0.02
2. Tina Booth22.443+3.4338.5120+2.57+2.55
3. Simon Beckmann Kristiansen19.09158.0020+2.47-0.10
3IK Grane Arendal Orientering 11.08.19+13.06
1. Sivert Møklegård Pihl19.153+3.1019.153+3.10
2. Torgeir Andreas Moheim26.564+7.5546.114+1+10.17+7.07
3. Magnus Fossum22.083+2.591.08.193-1+13.06+2.49
4Birkenes IL 11.35.40+40.27
1. Martin Reiersen Jensen25.404+9.3525.404+9.35
2. Johan Lindeberg19.01144.413-1+8.47-0.48
3. Erlend Sundsdal50.594+31.501.35.404+1+40.27+31.40

D-13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IK Grane Arendal Orientering 11.14.04
1. Ine Mikkelsen29.30129.301
2. Amalie Ringvoll17.03146.33100.00
3. Lise Mikkelsen27.3111.14.04100.00

H150

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Sør 11.26.47
1. Frank Salvesen30.02130.021
2. Vidar Georg Ydse29.20159.22100.00
3. Stein-Erik Scheie27.2511.26.47100.00
2Søgne og Songdalen OK 11.33.41+6.54
1. Yngve Vetrhus30.362+0.3430.362+0.34
2. Roy Birkeland32.483+3.281.03.2420+4.02+3.28
3. Tor Lohne30.173+2.521.33.4120+6.54+2.52
3Kristiansand OK 21.37.27+10.40
1. John Hansen31.263+1.2431.263+1.24
2. Glenn Ager-Wick35.545+6.341.07.2030+7.58+6.34
3. Jack Bjørnsen30.072+2.421.37.2730+10.40+2.42
4Oddersjaa SSK 11.46.23+19.36
1. Jon Terje Ekeland32.545+2.5232.545+2.52
2. Per W. Torgersen35.224+6.021.08.164-1+8.54+6.02
3. Frank Glad Balchen38.075+10.421.46.2340+19.36+10.42
5Birkenes IL 12.02.55+36.08
1. Siri Bjorvand40.536+10.5140.536+10.51
2. Espen Birkenes29.2011.10.135-1+10.510.00
3. Steinar Ånesland52.426+25.172.02.5550+36.08+25.17
6OK Sør 22.19.36+52.49
1. Magne Dølemo32.184+2.1632.184+2.16
2. Jørn Stordalen1.10.336+41.131.42.516+2+43.29+41.13
3. Stein Coward36.454+9.202.19.3660+52.49+9.20
Søgne og Songdalen OK 2diskvalifisert
1. Øystein Dybeslanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ståle Thortveitdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Birkenes IL 2diskvalifisert
1. Jonny Svalanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Guttorm Nyhusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Arvid Falanderdiskvalifisertdiskvalifisert
Kristiansand OK 1diskvalifisert
1. Oluf Bøckmandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Thorbjørn Værpdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Dag Moediskvalifisertdiskvalifisert
Kristiansand OK 3diskvalifisert
1. Fred-Arne Sivertsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rune Kittelsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Morten Hulløendiskvalifisertdiskvalifisert
OK Sør 3brutt
1. Einar Jørundlandbruttbrutt
2. Bjørn A. Schoubruttbrutt
3. bruttbrutt

D135

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Sør 12.43.46
1. Solveig Schou47.39147.391
2. Gudveig Jørundland1.04.4011.52.19100.00
3. Anne Kari Birkeland51.2712.43.46100.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor