Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Vegårshei IL / Vest-Agder
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

1 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline BerganVegårshei ILfullført
Olav BerganVegårshei ILfullført
Elise FlatenVegårshei ILfullført
Ivar FlatenVegårshei ILfullført
Tiril MolundIL Imåsfullført
Sunniva NærestadVegårshei ILfullført

D 11-12

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK32.3311.11

D 13-14

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sandra Sofie TømtIL Imåsdiskvalifisert

D 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gina HageliaGjerstad IL32.2118.29

D 15-16

4 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.04.4715.41
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.07.59+3.1216.27
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.10.16+5.2917.00
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.15.46+10.5918.20

D 17-B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Therese NilsenIL Imåsdiskvalifisert

D 21-

6 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.04.119.44
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.16.28+12.1711.36
3Vilde Brabrand UrfjellIL Imås1.53.51+49.4017.16
Anna Sofie HoffHisøy OKikke startet

D 35-

4 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri HageliaGjerstad IL49.2510.26
2Anette Fidje BerganVegårshei IL59.59+10.3412.40

D 45-

4 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild MulenKristiansand OK50.4912.18
2Marianne HaugeHisøy OK55.17+4.2813.23

D 55-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddbjørg MoeKristiansand OK1.17.2126.34

D 65-

2 910 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg BøbelIL Imåsikke startet

H 11-12

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FlatenVegårshei IL34.3711.53
2Lars KostølKristiansand OK1.05.50+31.1322.37

H 13-14

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil NygårdBirkenes IL37.5813.02 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 15-16

4 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK47.5810.08
2Henrik Andreas TømtIL Imås1.13.27+25.2915.31

H 17-A kort

4 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn BerganVegårshei IL1.04.4513.41

H 17-B

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten CowardOK Sør50.2717.20

H 17-C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SvenningNOTEAM31.5810.59

H 17-18

6 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.01.559.23
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.03.42+1.479.39
3Erlend Odd BergeKristiansand OK1.09.43+7.4810.34
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.19.25+17.3012.03
5Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.30.27+28.3213.43
David RundeKristiansand OKikke startet

H 19-20

6 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.34.4614.22

H 21-

7 710 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK51.486.43
2Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart55.20+3.327.10
3Christian BøenKristiansand OK57.59+6.117.31
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.00.16+8.287.49
5Viggo MolundIL Imås1.00.55+9.077.54
6Olav VestølVegårshei IL1.03.21+11.338.12
7Anders VestølVegårshei IL1.14.14+22.269.37
8Per Olav NærestadIF Trauma1.16.01+24.139.51
9Ola SløgedalMarnardal IL1.19.29+27.4110.18
10Terje UrfjellIL Imås1.20.26+28.3810.25
11John RundeKristiansand OK1.23.28+31.4010.49
12Jack BjørnsenKristiansand OK1.23.42+31.5410.51
13Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.29.16+37.2811.34
14Stein-Erik ScheieOK Sør1.31.47+39.5911.54
15Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.33.04+41.1612.04

H 45-

4 730 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard NilsenVegårshei IL50.1510.37
2Per Kristian TømtIL Imås52.17+2.0211.03
3Øyvind HelsørFroland IL56.35+6.2011.57
4Bjørn Idar SætranIF Trauma1.04.43+14.2813.40
5Inge HaugeHisøy OK1.10.29+20.1414.54
6Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.26.17+36.0218.14

H 55-

4 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Arild KrokenVegårshei IL56.3813.42
2Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering56.53+0.1513.46
3Lars Peder VaajeMarnardal IL1.00.48+4.1014.43
Jan BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

H 65-

4 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LølandBirkenes IL47.2611.29
2Dag MoeKristiansand OK48.32+1.0611.45
3Øyvin SimonsenIL Imås52.35+5.0912.43
4Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering56.57+9.3113.47
5Kristen DalandIL Imås58.07+10.4114.04
6Stein CowardOK Sør1.02.04+14.3815.01
7Widar Taxth LølandHisøy OK1.11.35+24.0917.19
8Kjell SandåkerIL Imås1.19.03+31.3719.08
Finn PettersenGjerstad ILikke startet

H 75-

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav MostaulHøydalsmo IL1.57.0940.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor