Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: søndag 26 august 2018

N-åpen

750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Simen NygårdBirkenes IL4.486.24
0Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK7.5110.28
0Julia Broers DamsgaardHisøy OK7.4710.22
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering12.0916.12
0Hannah Broers DamsgaardHisøy OK7.049.25

D 11-12

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering16.1213.30
Sandra Sofie TømtIL Imåsikke startet

D 11-12N

1 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill MolundIL Imås19.3117.54
2Vilde MolundIL Imås19.45+0.1418.07

D 13-14

1 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering20.2513.53
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK22.27+2.0215.16

D 15-16

1 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK23.1613.50
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.11+1.5514.59
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK43.48+20.3226.04
4Kristine NygårdBirkenes IL57.37+34.2134.17
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 17-A kort

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK29.0917.21

D 17-B

1 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EllegaardVang OL30.0920.30
2Inger SkjæveslandIF Trauma33.56+3.4723.05
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK39.18+9.0926.44
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKikke startet

D 17-C

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette Heddeland MartensKristiansand OK16.2713.42
2Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering19.52+3.2516.33
Therese NilsenIL Imåsikke startet

D 17-20

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK35.5214.31

D 21-

3 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK34.0311.05
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK37.00+2.5712.03
3Una Glende JansonKristiansand OK47.19+13.1615.24

D 45-

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL33.4913.41
2Marianne HaugeHisøy OK41.10+7.2116.40
3Mari Reiersen JensenBirkenes IL45.09+11.2018.16

D 55-

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK25.5915.27

D 70-

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås34.3723.32

D 80-

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør41.0227.54

H 11-12

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL13.2011.06

H 13-14

1 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard EikRaumar Orientering25.1517.10
2Henrik Andreas TømtIL Imås36.51+11.3625.04
3Fredrik PyttenKristiansand OK41.12+15.5728.01

H 13-16C

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering13.3911.22

H 15-16

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK22.149.00
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering25.22+3.0810.16
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30.33+8.1912.22
4Erlend Odd BergeKristiansand OK31.44+9.3012.50
5Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering33.09+10.5513.25

H 17-A kort

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.03.1225.35

H 17-20

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL26.548.45
2Marius AurebekkKristiansand OK30.13+3.199.50
3Kristian PyttenKristiansand OK32.23+5.2910.32
4John Olav RundeKristiansand OK39.08+12.1412.44
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK40.09+13.1513.04

H 21-

3 960 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK31.598.04
2Vegard DanielsenKristiansand OK32.02+0.038.05
3Håvard WedegeKristiansand OK32.55+0.568.18
4Eirik Heddeland MartensKristiansand OK34.23+2.248.40
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK37.26+5.279.27
6Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK38.08+6.099.37
7Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK39.40+7.4110.01
8Viggo MolundIL Imås40.08+8.0910.08
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL41.00+9.0110.21
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK41.22+9.2310.26
11Tarjei NicolaisenIL Imås46.05+14.0611.38
12Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK47.19+15.2011.56
13Siggen YtrehusBø OL49.35+17.3612.31
14Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås49.38+17.3912.32
15Tor ÅmdalKristiansand OK49.58+17.5912.37
16David RundeKristiansand OK50.32+18.3312.45
17Stein-Erik ScheieOK Sør52.43+20.4413.18
18Stig DalsørenKristiansand OK53.20+21.2113.28
19Henrik Svaland AasKristiansand OK1.12.28+40.2918.17
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

H 45-

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma34.0911.07
2Terje UrfjellIL Imås36.06+1.5711.45
3Harald TorbjørnsenStor-Elvdal SK36.58+2.4912.02
4Ernst PyttenKristiansand OK38.01+3.5212.22
5Per Kristian TømtIL Imås38.27+4.1812.31
6Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering39.20+5.1112.48
7Ole Petter VestølVegårshei IL40.29+6.2013.11
8Geir BråtenVegårshei IL41.13+7.0413.25
9Paul Christian JensenBirkenes IL42.09+8.0013.43
10Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK47.33+13.2415.29
11Knut AurebekkTorridal IL50.06+15.5716.19
12Geir KristiansenKristiansand OK1.06.32+32.2321.40

H 55-

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon BjørgumKristiansand OK26.0810.34
2Øivind SæbøKristiansand OK28.11+2.0311.24
3Morten HulløenKristiansand OK31.26+5.1812.43
4Torbjørn VaajeAustre Moland IL32.55+6.4713.19
5Lars Peder VaajeMarnardal IL41.37+15.2916.50

H 60-

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK27.5011.16
2Glenn Ager-WickKristiansand OK32.34+4.4413.11
3Bjørn StormoenBirkenes IL42.46+14.5617.18
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet

H 65-

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge SkjæveslandIF Trauma30.3218.10
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 70-

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering26.2815.45
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK31.11+4.4318.33
3Widar Taxth LølandHisøy OK35.21+8.5321.02
4Arne Kristian SkiftenesIL Imås42.35+16.0725.20

H 75-

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild TelstøIL Vindbjart34.1623.18
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 80-

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør35.5224.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor