Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSKfullført
Emma Bjerke DaleneBirkenes ILfullført
Erlend Lima FlakkBirkenes ILfullført
Marthe Lima  FlakkBirkenes ILfullført
Ingvild Stormoen NesetBirkenes ILfullført
Brage Glende StormoenKristiansand OKfullført
Isak TveitBirkenes ILfullført
Johannes TveitBirkenes ILfullført
Thea TøråKristiansand OKfullført
Tobias TøråKristiansand OKfullført
Eivind ÅneslandBirkenes ILfullført
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 9-10

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tiril MolundIL Imås1.00.1521.31

D 11-12

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK39.4313.14
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering50.20+10.3716.46
Klara TobiassenBirkenes ILikke startet

D 13-14

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sandra TømtIL Imås1.36.4127.37

D 15-16

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.12.4916.32
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.20.55+8.0618.23
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.44.51+32.0223.49
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 17-A kort

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BalchenOddersjaa SSK1.02.2814.11
2Una Glende JansonKristiansand OK1.18.11+15.4317.46

D 17-B

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun LynnebakkenKristiansand OK1.48.4231.03

D 17C

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adriana EikKristiansand OK1.54.2738.09

D 17-20

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia HirschIF Trauma1.29.3718.40

D 21-

6 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.17.4312.44
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.34.18+16.3515.27
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKikke startet

D 35-

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Carina DalandKristiansand OK1.29.5218.43
2Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.41.55+12.0321.13
Boyan YuanKristiansand OKdiskvalifisert

D 45-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild MulenKristiansand OK1.20.2616.45
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.25.04+4.3817.43
3Marianne HaugeHisøy OK1.27.37+7.1118.15
4Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.41.54+21.2821.13

D 60-

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri BjorvandBirkenes IL1.29.0020.13

D 65-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri ØkstadOddersjaa SSK1.06.3219.00
Jorunn SandsdalenOddersjaa SSKikke startet

D 70-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.33.1426.38
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert

D 80-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør2.23.5741.07

H 9-10

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Simen NygårdBirkenes IL32.5111.43

H 11-12

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars BirkenesBirkenes IL41.1613.45

H 13-14

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil NygårdBirkenes IL52.5415.06 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 15-16

4 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK56.2811.45
2Henrik Andreas TømtIL Imås1.51.32+55.0423.14

H 17-A kort

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Arne JohannessenKristiansand OK1.11.2814.53
2Henrik Svaland AasKristiansand OK1.12.41+1.1315.08
3Harald EikKristiansand OK1.23.09+11.4117.19
4Guttorm NyhusBirkenes IL1.48.36+37.0822.37
Geir Henrik HirschIF Traumadiskvalifisert
Steinar ÅneslandBirkenes ILdiskvalifisert
Kristian NyhusBirkenes ILikke startet

H 17-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonny  SvalandBirkenes IL52.0614.53
Morten CowardOK Sørdiskvalifisert
Kenneth ÅnonsenØyestad IF alliansediskvalifisert

H 17-20

6 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VestølVegårshei IL1.06.4210.56
2David RundeKristiansand OK1.16.46+10.0412.35
3Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.44.59+38.1717.12
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

8 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart1.12.288.14
2Håvard WedegeFredrikstad SK1.19.47+7.199.03
3Dag BlandkjennKristiansand OK1.20.01+7.339.05
4Vegard DanielsenKristiansand OK1.21.46+9.189.17
5Sebastian DalandKristiansand OK1.25.03+12.359.39
6Viggo MolundIL Imås1.47.51+35.2312.15
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.50.20+37.5212.32
8Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.56.11+43.4313.12
9Ola SløgedalMarnardal IL2.08.41+56.1314.37
10Thorbjørn VærpKristiansand OK2.31.35+1.19.0717.13
11Steinar  AasBirkenes IL2.36.34+1.24.0617.47
Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Jostein MoeTorridal ILdiskvalifisert
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 35-

6 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK1.24.2413.50
2Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.48.21+23.5717.45
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

H 45-

6 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor ÅmdalKristiansand OK1.18.2812.51
2Terje UrfjellIL Imås1.19.01+0.3312.57
3Helge HodnemyrIL Vindbjart1.30.18+11.5014.48
4Per Kristian TømtIL Imås1.32.13+13.4515.07
5Espen BirkenesBirkenes IL1.35.20+16.5215.37
6Ole Petter VestølVegårshei IL1.37.01+18.3315.54
7Geir BråtenVegårshei IL1.42.32+24.0416.48
8Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.47.39+29.1117.38
9Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.57.55+39.2719.19
Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 55-

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oluf BøckmanKristiansand OK1.11.2614.52

H 60-

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jack BjørnsenKristiansand OK58.1312.07
2Jan BlandkjennKristiansand OK1.07.16+9.0314.00
3John HansenKristiansand OK1.11.19+13.0614.51
4Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.27.10+28.5718.09
5Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.31.00+32.4718.57

H 65-

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK1.02.1314.08
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.20.15+18.0218.14
3Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK1.20.32+18.1918.18
4Stein CowardOK Sør1.21.07+18.5418.26

H 70-

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin SimonsenIL Imås1.15.2017.07
2Kristen DalandIL Imås1.17.25+2.0517.35
3Widar Taxth LølandHisøy OK1.28.14+12.5420.03
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 80-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddbjørn Jan HjetlandKristiansand OK1.36.4527.38
Arild TelstøIL Vindbjartdiskvalifisert

H 85-

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

Utvikling10-20 N

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marius Tveide AndreassenBirkenes IL1.12.0325.43
Bjørn Lima FlakkBirkenes IL1.12.0425.44
Fabian JohannessenKristiansand OK45.5816.25
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK58.2320.51
Vilde MolundIL Imås1.00.1521.31

Utvikling 10-20 C

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus MollestadJust39.4713.15
Camilla SvalandBirkenes IL42.1614.05
Ingeborg ÅneslandBirkenes IL53.3117.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor