Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: tirsdag 13 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 10 Hours! (var først til å svare)

Damer - A kort løype

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane RibeSøgne og Songdalen OK42.0314.30
2Heidi Fidje AndersenOK Sør45.12+3.0915.35
3Kristin MestadTorridal IL46.22+4.1915.59
4Siri BjorvandBirkenes IL48.11+6.0816.36
5Bente MestadTorridal IL49.57+7.5417.13
6Benedicte BeckmannKristiansand OK54.01+11.5818.37
Mette MestadTorridal ILdiskvalifisert

Damer - B

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else MoeTorridal IL51.2123.20
2Gudveig JørundlandOK Sør1.03.11+11.5028.43
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.09.17+17.5631.29
Anne Karin RibeKristiansand OKikke startet

Damer - A lang løype

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48.5713.35

Herrer - A kort løype

2 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind SæbøKristiansand OK33.1311.27
2Kristen RibeKristiansand OK38.58+5.4513.26
3Nils Arne JohannessenKristiansand OK41.14+8.0114.13
4Jan BlandkjennKristiansand OK41.39+8.2614.21
5Dag MoeKristiansand OK43.53+10.4015.07
6Morten CowardOK Sør44.36+11.2315.22
7Harald VingerhagenKristiansand OK45.03+11.5015.32
8Widar Taxth LølandHisøy OK45.08+11.5515.33
9Reidar SæstadKristiansand OK45.44+12.3115.46
10Guttorm NyhusBirkenes IL45.45+12.3215.46
11Stein CowardOK Sør47.28+14.1516.22
12Magne Reier JørgensenKristiansand OK49.14+16.0116.58
13Dagfinn HaarrOddersjaa SSK50.06+16.5317.16
14Nils Egil JohannessenIL Høvdingen51.53+18.4017.53
15Erik HodneOddersjaa SSK53.06+19.5318.18
16Leif Otto TorjusenKristiansand OK57.34+24.2119.51
17Svein ØderudKristiansand OK1.00.23+27.1020.49
18Inger AurebekkTorridal IL1.03.58+30.4522.03
19Sigmund BergKristiansand OK1.14.23+41.1025.38
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Geir KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert
Jan MathiassonOddersjaa SSKikke startet
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKikke startet

Herrer - B

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan KruseTorridal IL41.3818.55
2Svein MykladTorridal IL49.38+8.0022.33
3Jan Tore JørgensenOK Sør55.28+13.5025.12
4Einar JørundlandOK Sør57.15+15.3726.01
5Leif Vøttrup WiigSøgne og Songdalen OK1.04.21+22.4329.15

Herrer - A lang løype

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK33.079.11
2Ørjan Svaland AasKristiansand OK36.02+2.5510.00
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK37.13+4.0610.20
4Eirik Heddeland MartensKristiansand OK37.44+4.3710.28
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK40.46+7.3911.19
6Bjarne FærestrandKristiansand OK41.01+7.5411.23
7Asgeir JensenBirkenes IL43.49+10.4212.10
8Ulrik ThistedKristiansand OK43.51+10.4412.10
9Stein-Erik ScheieOK Sør45.37+12.3012.40
10Svein SundeSøgne og Songdalen OK46.33+13.2612.55
11Steinar AasBirkenes IL49.55+16.4813.51
12Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK55.16+22.0915.21
13Roar TønnessenKongsberg OL1.02.38+29.3117.23
Jostein MoeTorridal ILdiskvalifisert
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bjorvand JosefsenOddersjaa SSK11.448.22
2Ask Bjorvand JosefsenOddersjaa SSK20.05+8.2114.20
3Fabian JohannessenKristiansand OK20.49+9.0514.52
4Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK21.02+9.1815.01
5Oline Myhre VikOddersjaa SSK35.14+23.3025.10
6Joakim JørgensenOK Sør37.09+25.2526.32
185934 U1 Ukjent løper185934NOTEAMdiskvalifisert

Damer - C

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK18.4212.28
2Marianne KnutsenIL Høvdingen31.53+13.1121.15
3Kristine LundemoenKristiansand OK42.31+23.4928.20
Elke SchuttKristiansand OKikke startet

Herrer - C

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Ove  GjeruldsenØyestad24.1416.09
2Bart VergeylenKristiansand OK44.47+20.3329.51
Brage  JosefsenOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor