Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Oddersjaa SSK
Dato: tirsdag 14 august 2018

Damer - kort løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK28.55
2Anne Karin RibeKristiansand OK30.23+1.28
2¿aneta TomaszewskaNOTEAM30.23+1.28
4Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK31.26+2.31
5Solveig SchouOK Sør33.10+4.15
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK35.17+6.22
7Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK38.21+9.26
8Ingunn GåsværTorridal IL39.43+10.48
9Gudveig JørundlandOK Sør46.27+17.32
Siri Skyggeløper BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege Hennig LundeOK Sør25.19
2Kristin MestadTorridal IL28.03+2.44
3Ane RibeSøgne og Songdalen OK29.49+4.30
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK31.20+6.01
5Linn Carina DalandKristiansand OK32.10+6.51
6Gro  BørteKristiansand OK42.49+17.30
Kari Timenes LaugenIL Imåsdiskvalifisert
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Janne BjorvandOddersjaa SSKikke startet
Torun LynnebakkenKristiansand OKikke startet

Damer - lang løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingvild OfstadBUL Tromsødiskvalifisert
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer - kort løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre DanielsenOddersjaa SSK25.12
2Martin HaugenKristiansand OK28.27+3.15
3Brage BjorvandOddersjaa SSK29.24+4.12
4Bjørn A. SchouOK Sør31.24+6.12
5Einar JørundlandOK Sør34.42+9.30
6Floke BredlandSøgne og Songdalen OK35.17+10.05
7Audun KjøstvedtIL Høvdingen38.04+12.52
8Sigmund SalthaugKristiansand OK39.48+14.36
Harald VingerhagenKristiansand OKdiskvalifisert
Bart VergeylenKristiansand OKikke startet

Herrer - mellomlang løype

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John HansenKristiansand OK24.24
2Bjarne FærestrandKristiansand OK24.50+0.26
3Nils Arne JohannessenKristiansand OK25.58+1.34
4Roar MyhreKristiansand OK27.00+2.36
5Kristen RibeKristiansand OK27.52+3.28
6Rune KittelsenKristiansand OK29.48+5.24
7Reidar SæstadKristiansand OK31.01+6.37
8Dagfinn HaarrOddersjaa SSK32.11+7.47
9Øivind StenstadOddersjaa SSK32.32+8.08
10Jan Petter LaugenIL Imås33.24+9.00
11Nils Egil JohannessenIL Høvdingen35.18+10.54
12Magne Reier JørgensenKristiansand OK36.19+11.55
13Erik HodneOddersjaa SSK41.15+16.51

Herrer - lang løype

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK28.47
2Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK29.04+0.17
3Stein-Erik ScheieOK Sør30.04+1.17
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30.55+2.08
5Fred-Arne SivertsenKristiansand OK32.27+3.40
6Morten CowardOK Sør33.06+4.19
7Erlend Odd BergeKristiansand OK33.29+4.42
8Espen CowardKristiansand OK34.00+5.13
9Tor ÅmdalKristiansand OK35.16+6.29
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK35.31+6.44
11Svein WigemyrOddersjaa SSK35.55+7.08
12Knut AurebekkTorridal IL36.12+7.25
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK38.16+9.29
14Øyvind MikkelsenKristiansand OK39.24+10.37
15Geir  KristiansenKristiansand OK42.05+13.18
16Stein CowardOK Sør44.29+15.42
17Lars Peder VaajeMarnardal IL44.44+15.57
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKikke startet

Nybegynnerløype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Hennig LundeOK Sør8.48
2Fredrik Hennig LundeOK Sør15.30+6.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor